9
Olyan budapesti szórakozóhelyek ahol elektronikus zenét játszanak
  • Maul
    #1
    Próbáljunk meg nem csak a BANK Dance Hallra meg az E-Klubra gondolni ha ez lehet. Nyomhattok más címeket és véleményeket is a helyekről. Meg árakat, meg hogy milyen zene van, meg kik szoktak fellépni meg hogy mennyi az egy főre jutó jónő szám, meg ahogy teccik!
  • CSOCSO
    #3
    Home Club nekem bejön..szar helyen van.. ne is probáljatok elmenni oda egy porséval:)
    amugy szép a hely..bemész tök hosszú folyosó piros az egész és kis lámpák körbe:9 nagyon fjucsörös...
    szal a Home Club az jo a másik a Pacha ami nagyon tetszik...
    világhír már garancia..szal jo hely!
  • Alien!
    #4
    A Home-nál nekem már csak a Home Café jön be jobban...Iszonyat király,mondjuk megy is mint a barom....A Pacha nekem abszolút nem teccet,főleg a Home Café után...A Home egyébként szerintem Magyarország legprofibb klubja,már szerkezeti adottságait nézve,a hang,a légkondi,a hangszigetelés,mind-mind abszolut profi....Volt már jópár szuper party,és remélem lesz is...

    A Bank szerintem iszonyat szar,lehet,hogyha 17 éves lennék tetszene,de kialakításban borzasztó,főleg a felső szint....Semmi hangulata sincs...Sajnálom,hogy Sterbinszky pont oda exkluzív Budapesten.....
  • Coine
    #5
    wigwam rock klub
  • mikike
    #6
    közgáz
  • Gery1980
    #7
    Home RULEZ!!Én szinte csak oda járok!Iszonyat partyk atom hangulat.Havi 2 buli kötelező ott!
  • Maul
    #8
    Ez van a topic címében: Olyan budapesti szórakozóhelyek ahol elektronikus zenét játszanak
  • Armagedown
    #9
    A Morrison’s 2 klubot ajánlom, külföldi oldalakon is dícsérik.