11
Warlords Battlecry II
  • FrezeR
    #1
    Hali! Megvan valakinek ez a game? Ha igen akkor mi a véleménye ki mit gondol erről a játékról?
    Tapasztalatokat is meg oszthatjátok velem és másokkal is aki szereti!
    Várom a hozzászólásokat!
  • greco
    #3
    Szerintem a Battle Realmsra nem hasonlít.Grafikában főleg.Szerintem ez egy elég béna játék,de ki tudja,talán valakinek bejön.
  • FrezeR
    #4
    Szerintem el lehet vele játszani..az tényleg igaz hogy néha kifagy pl ha az épités gombra kattintok:)
  • Dikkma
    #5
    Én nagyon ritkán próbálok ki egy játékot, ha letöltöttem, de ezt kipróbáltam. ÉS tetszett. Csak időm nincs rá.
  • Amiga
    #10
    Gyerekek, én csak most bukkantam erre a gyöngyszemre (merthogy megvettem). Eszméletlenül tetszik!

    Én az összes jelentősebb rts-t ismerem, azt kell mondjam, összességében, hangulatában a WBC2 a legjobban között van.
  • grimv4
    #11
    EMBEREK! Hát milyen gépetek an nektek? Azt hittem, ti a teljesítményre mentek... Érdekes, nekem egy 1.7-es procim van, 40 gb wincsi, és még egyszer sem fagyott, sőt, tisztán viszi az egészet. Sokkal jobban tetszik az, hogy nem történetszerűen megy, mnt pl.: Warcraft 3. Ez, amit díjazok egy játékban, hogy NINCS olyan, hogy végigjátszani. Szerintem a grafikán nicns mt méltatni.