18
  • b
    #1
    > a mi szépséges székesfővárosunkban

    fú, ezek a jobboldali felhangok így a választások közeledtével. hát nem tudom. :)
  • liquid
    #2
    Remélem komolyan gondoltad azt a szmájlit a végén, mert semmi politikai felhang nem volt benne... :-)
  • b
    #3
    igen, abszolút. :) a cikk nagyon kellemes és olvasmányos, csak mivel mekintosokról is szól kénytelen voltam valami csúnyát írni. :)
  • zplayer
    #5
    eleg idiotan nez ki, mint egy fel almaba szurt rozsdas szeg es azon a monitor. letisztult forma. hehe, ez vicces. Nem szokasom fikazni, de ez tenlyeg gagyi.

    A gep valoszinuleg nem piskota elfogadnek egyet. A laptopojaik viszont jol neznek ki.
  • braindance
    #6
    Ha csak annyiba kerülne, mint az amerikai ár * 280 biztos többen vennék itthon is.
    Csakhát ÁFA, vám, szállítás...
    Nem a Mac a nagyon drága, csak sajna nem keresek dollárban és az USA-ban. Főleg nem amerikai fizetést.
  • liquid
    #7
    Nost méééér, szerintem nagyon is aranyos. :-) Élőben tényleg gusztán néz ám ki, pláne ha mellette van a két kis dizájnos gömbhangszórója is. Nekem speciel az egyel korábbi, neonszínű imac dizájn nem teccet, szóval ízlések és pofonok...
  • braindance
    #8
    Aki egyébként eddig csak képen látott iMac-et, az ugorjon le az egyik Apple kereskedésbe, meg lehet nézni és ki lehet próbálni őket.
    A mammutnál (retek utca) és a nyugatinál (nagy ignác utca) biztos van, és mindkét helyen elég segítőkészek :)
    Az iPod is megér egy misét, érdemes meghallgatni hogy szól az a kis dög.
    Mindenesetre jobban mint a MD lejátszóm. :(
  • Att
    #11
    Nem tudom, most lehet,sokan fognak anyázni, de hozzátéve, hogy a macOS X-et nem ismerem, de a korábbi verzióktól nem vagyok elszállva...
    (mondjuk nyílt titok, hogy a windows eredetileg macOS koppintás volt, mégha Billy bácsi tagadja is,bár Jobséknak sem kell a szomszédba menni ötletlopásért, ugyebár ők a Xeroxtól "nyúlták le"...)
  • liquid
    #12
    A jelenlegi mac oprendszereket elnézegetve meg mondjuk az jut az ember eszébe, hogy ezt billy fiúék is láthatták, mielőtt nekiálltak volna xp-t csinálni... :-)
  • braindance
    #13
    Naná hogy láthatták, elég sokáig volt kint public beta-ként, hogy legyen miből ötleteket meríteni....

    Mondjuk nem vagyok elragadtatva a Unix alpjától, eddig mindig örültem hogy nem kell DOS-al találkoznom, most meg már ebben is ott a prompt...
  • braindance
    #15
    Viszont már nem annyira user friendly mint a 9.x rendszerek. Akárhányszor futottam bele valami problémába, a Mac help általában pár szóval lerendezte, és a "keresd meg a rendszergazdád" mondattal zavart el mindig. Elég anyázós hangulatot keltett. Emellett van még benne pár bug, ami nagyon zavar, és sok hiányzik a 9-ből megszokott dolgokból. A Dock idegesítő, a gui lassú, DE tényleg stabil. Nekem össz-vissz 1 kernel faliure-öm volt eddig (mondjuk nem is használom mindennapi munkára).
  • Supergamer-real
    #18
    Hát nemTom ... inkább az avokádó mint a jonathan :)