432
ha kaptál egy jót ird be
  • Breki33
    #1
    "...örömmel értesítjük, hogy nyereményét, egy 3 hetes cigány gyereket irodánkban átveheti. Amennyiben ezt elmulasztaná, postázzuk az egész családot. Gratulálunk...!"


    "...hosszú, kemény, a szádba veszed, ki-be mozgatod, egyre gyorsabban, már valami fehéres folyik ki a szád sarkánál, majd kiveszed a fogkeféd..."

    "Valami igazán szépet, okosat és szexit akartam neked küldeni, de nem férek rá a kijelződre!"

    "...a legújabb amerikai kutatások szerint, azok, akik ágybavizelnek, és gyengék a szexben, azok amikor ezt az sms-t olvassák, a telefonjukat a jobb kezükben fogják..."
  • Breki33
    #2
    "Ha a puszik esőcseppek,egy tengert küldök, ha az ölelések falevelek egy erdőt küldök, ha a szeretet örök, akkor az örökkévalóságot küldöm Neked!"

    "Ha szexre vágysz, nyomd meg az 1-es gombot, válaszd a 2-est a franciára, a 3-ast az análra, a 4-est a normálra és ha az egész programot akarod, tárcsázz ENGEM!"
  • Breki33
    #3
    "Tudomásomra jutott, hogy Ön szeretkezéseinek 78 %-át kutyapózban végzi. A túl magas %arány miatt 2001-ben ebadó befizetésére kötelezem!"

    "Kuldtem egy angyalt, hogy vigyazzon rad, de visszajott, mert nekik nem kell egymasra vigyazni"
  • Breki33
    #4
    "Ez egy egér! Jó szívatás egér, hogy egér az idióta egér, el legyen egér foglalva egér, két percre egér! (Most olvasd el az egészet egér nélkül!)"

    "Kértem Istentől egy pohár vizet ,adott egy kutat. Kértem Istentől egy virágot ,adott egy kertet. Kértem Istentől egy jóbőrt ,erre megadta ezt a telefonszámot!"

    "Szép álmom volt az éjjel csillag szeretkezett a holdfénnyel. Mikor felébredtem egy volt a tény, te voltál a csillag és pedig a fény."

    "hali .... én 1 földönkivüli vagyok , bebujtam a mobilodba és most épp az ujjaiddal szeretkezek . Látom élvezed mer nevecc."
  • Breki33
    #5
    "Ha könnycsepp lennél a szememben, sohasem sírnék, nehogy elveszítselek!"

    "Vigyázz! Vannak akik visszaélnek a mobilukkal, és mindenféle csúnya dolgokra gondolnak SMS írás közben! Ahh, ohh,ez-az,mmm... na végre! Szóval óvakodj a perverzektől!!"

  • Breki33
    #6
    "Szeretnék Szeretni,Szerelmet Szerezni,Szerelmes Szívemet Szívedhez Szegezni.Szólj hát Szaporán,Szívemnek Szerelme,Szerelmes Szívemmel Szeretnem Szabad-e?"

    Üdvözöljük! Önnek egy jó éjt puszis üzenete érkezett! Kérjük, hogy a cuppanás után hunyja le szemét, és álmodjon az üzenet köldőjével! CUPPP!!!



  • Breki33
    #7
    "Egyszer eljön a nap, hogy megkérded: Mit szeretek jobban az életet vagy téged? Mikor azt felelem az életet te otthagysz nem várod meg, hogy elmondjam az életem Te vagy!"

    Leszáll az est, jön egy manó, apró, álmot hozó. Kicsiny zsákja vállát nyomja, aludni fogsz, ő már tudja. Bebújik melléd az ágyba, és füledbe súdja: JÓ ÉJT, TE DRÁGA!
  • Breki33
    #8
    "Van 25 másodperced,hogy írj nekem! Ebből már 15 letelt! Ha nem ér ide 10 mp múlva,amiből már 8 letelt, akkor lógsz nekem 100 puszival!!! A 2mp is letelt! TARTOZOL!!!"

    "Valaki a távolból rólad álmodik, rólad szövi legszebb álmait, valaki örül ha veled lehet, valaki szemében miattad könnycsepp ragyog! És ez a valaki hidd el én vagyok!"

  • Breki33
    #9
    "Szedd a tavasz virágait Egy csokorba össze! Rózsát tégy és nefelejcset Egy-egy szálat közbe! Tekints e csokorra, Látni fogsz a múltba, Eszedbe fog jutni, Ki e pár sort írta! (olvasd össze a sorok kezdőbetűjét!)"

    "SZívem titkát leírom Ebbe a kis versbe! Rád gondolok mindig, Ezt tartom emlékezetembe! S, hogy szívem miért eped, Soraim kezdőbetűibe keresd!!"
  • Breki33
    #10
    ''''''''''''''''''
    (o)(o)
    --ooo--(__)--ooo--
    -------------------
  • KeKKSZike
    #12
    GYEREKEK!

    Annyi ilyen Topic van szerte az interneten... Kár volt egy újabbat nyitni! :D
  • Shrike
    #13
    sztem még rengeteg más topik van itt ami máshol is megtalálható, de mégsem volt kár őket megnyitni. Lehet akkor nem lenne egy topik sem. Szoval szvsz ha nem tudsz a témával kapcsolatban irni akkor inkább ne irj semmit.
  • Rincewind
    #14
    Volt már valami hasonló, de nem ez:

    "Kértem Istent adjon egy szál rózsát, adott egy kertet. Kértem Istent adjon vizet, adott egy folyót. Kértem Istent adjon egy buzit és ezt a számot adta..."

    ,,_,-,-,-,-,__
    __/ / / / /___)
    _)-'-'-'-'

    ,,__,-,-,-,-,_
    ___/ / / / /__)
    _)"-'-'-'-'

    ,,_,-,-,-,-,__
    __/ / / / /___)o
    _)-'-'-'-'.....0

  • Lteebee
    #24
    Szerinted töröljük?
  • Lteebee
    #25
    Úgy értem, tök jól ment ez a topic, amíg nem rondított bele ez a kalács.
  • Efreet
    #26
    kipucolom...
  • Laalee
    #27
    vegre lattam hogy megy a semmibe egy komment :) nem csak utolag olvasom hogy moderalva...
  • FreeHome
    #28
    Szia, én a te telefonod vagyok. Csak azért csörögtem, hogy vegyél ki a zsebedből, mert nagyon büdös a faszod. Szerintem döglött.
  • DeeTox
    #29
    Hangposta:
    "Hallo, valoszínű itthon vagyok, csak valakivel nem akarok beszélni. Amennyiben hagysz egy üzenetet és én nem hívlak vissza, ez te vagy."

  • DeeTox
    #30
    Hangposta 2:
    "Ha egy betörő vagy, valószínű itthon vagyunk, a fegyvereket tisztítjuk, így nem tudunk a telefonhoz jönni. Ha nem vagy betörő, valószínű nem vagyunk itthon, és nyugodtan hagyhatsz egy üzenetet."

  • Breki33
    #31
    :-)
  • DeeTox
    #32
    Ha már húsvét van:

    Én verset nem tudok,
    Azt mondjanak a kicsik!
    Én csak azért jöttem,
    Hogy igyak egy kicsit!

    Zöld erdőben jártam
    részeg voltam, hánytam,
    el akartam dőlni,
    nesze, baszd meg kölni!

    Ajtó mögött büdös zokni,
    baszni jöttem nem locsolni.

    Egy gondolat bánt engemet,
    elfeledtem a versemet!

    Jó étek a rizs,
    jó játék a teke,
    lespriccelhetlek-e ?

    Zölderdőben hó van,
    szopjál le, azt jól van.

    Künn a réten,
    künn a kasza,
    locsoljon meg
    apád fasza.
  • Breki33
    #33
    Álmodj néha rólam, és én ott leszek Veled, ha megérint a hajnal korábban ébredek, szólj néha hozzám, ha hiányzom neked, keress álmaidban és én ott leszek veled!
  • Breki33
    #34
    Szeretném, ha tudnád, hogy szeretlek téged, szeretném ha tudnád csak miattad élek! Szeretnék a szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nem tudok nélküled élni!!

    Kezem kezed nélkül, mint a virág illat nélkül. Ajkam ajkad nélkül, mint a reggel harmat nélkül. Üres vagyok nélküled, mint víz nélkül a tengerek!

    Kicsi szivem, kicsi álma, te vagy már a szívem párja! Szívem a szerelem lángjától ég, határ a csillagos ég!

  • Breki33
    #35
    Születésed napján mit kívánjak neked, gyönyörűt, egyedülit, nagyon-nagyon szépet! Amit csak én kivánok neked és senki más, ami egyedi, akárcsak veled a nagyvilág! Talán azt, hogy sokáig maradj meg nekem, hogy legyél itt mindig egészen mellettem. Ez a kivánság is önző, látod kedvesem? Ezért egyszerűen csak ISTEN ÉLTESSEN!
  • Breki33
    #36
    Szeress mert rövid az élet, szeress mert múlnak az évek, szeress mert nagyon kívánlak, szeress mert amig elek csak teged imádlak
  • Breki33
    #37
    Szeretlek mert ilyen vagy, Szeretlek mert az enyém vagy, Szeretlek mert a társam vagy, Szeretlek mert szeretlek.
  • Marki
    #38
    Ha egy tehén 2 perc alatt 34 szál füvet rág le, akkor mennyi idő alatt visz el egy kék MAN kamion 3 piros krokodilt, akik Elvis parókát hordanak, és a Német himnuszt éneklik???
  • DeeTox
    #40
    "Örömmel ertesitjuk, hogy a magyar sakkszövetseg felfedezte önben az egyik babujat. De nem a vilagos kiralyt, hanem a sötet parasztot."
  • DeeTox
    #41
    Ha a hülyesegtöl orditani lehetne, neked nem is kellene mobiltelefon!
  • Ron Ragm
    #42
    Te részeg disznó! Multkor összetörted a sörösüveget az utcán, és amikor mentem haza, megvágta a kezem!
  • Breki33
    #43
    Este ha lefekszel,tárd ki az ablakod,keresd az égen a szerencsecsillagod!Hogyha megtaláltad,mondj egy imát!Kire te gondoltál,az is gondol reád!
  • Breki33
    #44
    A mennyországban szép az élet,de a pokolban több az ismerős !!,
    Aki küzd az nyerhet ,aki nem küzd már veszített
  • Breki33
    #49
    köszönöm lányok aranyosak voltatok :-)
  • Roby
    #50
    Olyan hülye vagy!Miért csináltad ezt velem?Mégis hogyan gondoltad?Hogyan cináltad hogy belédszerettem?NAGYON SZERETLEK ÉS HIÁNYZOL!CSÓK:...!
  • Roby
    #51
    Ha porba irom a neved, elfújja a szél,
    Ha szivembe irom örökké él.
    Én egy sziklába irtam egy szót, egy nevet.
    A szó:szeretlek, a név:a Tied!
  • Roby
    #52
    Szerelem első látásra, vagy elsétáljak mégegyszer felétek?
  • Roby
    #53
    Amikor boldog vagyok igazán, és ott mosolyogsz előttem, ne szólalj meg,
    ne sírj, borulj vállamra és ölelj erősen!
  • Roby
    #54
    Bársonyos reggel köszöntsön téged, de gyönyörű álmod véget ne érjen.
    A nap simogasson, mintha ott lennék nálad, mintha én simogatnám gyengéden a vállad.
  • Roby
    #55
    Ha az égen lemegy a nap, te akkor is az eszembe vagy!
    Te vagy a reménységem csillaga és csillag nélkül sötét az éjszaka!