23
Megasztár vagy botrányhős?
  • corleone
    #1
    Ilyet ritkán látni magyar tv-ben. Valóban élő volt?
  • corleone
    #2
    Állítólag a film után folytatják. Én nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz belőle.
  • VinylToy #3
    Nem lehetett élő mert a Blikk írt róla, hogy összeveszett az Árpa Attila producerrel. Még a Rudolf a cipőjét (????) is hozzávágta a producerhez!!
  • Dante
    #4
    szerintem csak reklám...
  • VinylToy #5
    Elég sok ember viszont elég rendesen bekamálhatta??!!
  • Dante
    #6
    hogyha nem volt élő (ezexerint nem volt az), akkor meg miért adták le rendesen a "felháborodós" részt a film előtt, és közlik, hogy folytatjuk film után? ez mi a rák?
    hihetetlen...
  • VinylToy #7
    Ez lehet a Stand up Comedy Show??!!!
    Vagy tényleg mi történhetett??
  • corleone
    #8
    Egy másik fórumban már megfejtette valaki:
    volt egy Jim Carrey film, Ember a holdon. Aki látta, tudja, hogy ez a játék része. Na mind1, majd meglátjuk...
  • Dante
    #9
    ez már sosem fog kiderülni:)
    ha megmondják, hogy csak poén volt azt sem fogjuk tudni biztosra, mert lehet csak eltussolásról van szó vagy ilysesmi.. értitek:)
  • corleone
    #10
    Na itt az említett filmről egy kis kritika (ráismertek?):
    A Kaufmant - tagadhatatlanul jól - alakító Carrey szerény zavartsággal kér bocsánatot a nézőktől, amiért rosszul sikerült a filmje. Annyira, hogy ki is vágta belőle a felesleges részeket, minek következtében tulajdonképpen ezen a ponton véget is ér a film. Andy hazaküld minket (a nézőtéren zavart köhögés), még a végefőcímet is végignézhetjük, aztán elsötétül a kép. Áll. Néma csend. A nézők még nagyobb zavarban fészkelődnek - éppúgy, mint az egykori Kaufman-show-k közönsége -, kezdjük érezni, hogy itt hülyére vesznek minket - ezt a szándékot Kaufman később vázolt életműve igazolja is ; de végül persze ismét feltűnik Carrey bárgyú vigyora.
    “Még mindig itt vannak?” - kérdezi. Hol lennénk? Sejtjük már, hogy nem ilyen lovat akartunk, hogy ezúttal inkább rajtunk fognak röhögni, mint fordítva, és maximum arra van esélyünk, hogy végül mi is kiröhögjük saját magunkat. Persze, hogy itt vagyunk, hiszen mégiscsak befizettünk erre az előadásra, és kíváncsiak vagyunk erre az idegesítő idiótára, hátha ezúttal mégis ő húzza a rövidebbet.

    Mire rájövünk, hogy nem, már késő. Eltelt két óra, többszörösen palira lettünk véve, és még halála után sem szabadulunk Kaufmanban kivetülő belső énünk idegesítő gyalázkodásaitól. Már megint neki lett igaza, már megint ő nevet a végén, mert nemcsak, hogy nem tiszteli, de alapos a gyanú, hogy nem is ismeri azokat a földi szabályokat, melyek szerint mi, egyszerű halandók élünk.
    Hát persze, hogy nem tetszik ez az alak. És továbbra sem tudom eldönteni, hogy zseni-e vagy hülye, de hogy emlékezetes, az biztos.
  • Dante
    #11
    lássukcsak:)
    most mi van????
  • Dante
    #12
    Rudolf Péter vagy nagyon jó színész, vagy tényleg tiszta ideg:)
  • tomcs
    #13
    hat nem tom, lehet kamuzas volt de en rendesen megfekudtem az elejen a rohogestol....
  • Biker
    #14
    lett valami utána, mert elaludtam.
    de az eleje baromi szar volt.
  • FreeHome
    #15
    Élő volt.
    A Blikk csak azt írta, hogy a műsor próbáján veszett össze Rudolf Péter a producerrel.
  • magus
    #16
    ehh, szar poénok voltak Rudolf Péer részéről, de sztem valódi volt. Akkor Batiz Andrást miért küldték volna be? Én azért sajnálom Rudolf Pétert...
  • Biker
    #17
    nem volt sem élő, sem valódi baki. olvassátok el az origon a cikket erről. még a műsorszerkezeteket(tv2-rtl) is összehasonlítja bizonyításul, hogy az egész a nézők székhez ragasztására irányult, mint tette kaufman, és jim carry is már, de ez ismét egy "ilyet még nem láttunk" dolog, persze csak 3-4 et láttunk eddig...
  • KeKKSZike
    #18
    Én sajnos nem láttam, ami tegnap történt, csak olvastam a mai újságokban! :) Hát, nem semmi! Én szerintem is kamu az egész! Nem hiszem, hogy valaki ilyet megengedne magának élő adásban... De, hát nem tudhatjuk... :D Sok hülye ember van... :)
  • MuERTe
    #19
    Szerintem csak egy jó reklámfogás. Látjátok, máris mindenki erről beszél :)))
  • magus
    #20
    van benne valami...
  • magus
    #21
    van benne valami...
    én nem láttam azt a filmet.,..
  • KeKKSZike
    #22
    hja-hja... :D
  • Waterhorse
    #23
    A Mennyi? 30! is ilyen volt, és az egyik emberke abban is fellépet néha, azt hiszem az utolsó volt aki bejött. Nem tudom a nevét, de mint mindig most is ö volt a legjobb.