17
Nem volt kicsit túl alternatív???
  • Inquisitor
    #1
    Nem láttam teljes pompájában az Ember tragédiáját (TV-közvetítés), de pár dolog miatt azt hiszem Madách forog a sírjában ...
    Az hogy kicsit fura elgondolásai voltak a rendezőnek egy dolog, ettől még lehet jó az előadás. (Ráadásul a szinészek elég jók voltak.)
    Még az is oké, hogy kivágtak pár részt, mert így is rohadt hosszú volt!
    Az hogy Istent csak feliratozták! (mondjuk elég morbid) az is elmegy.
    Amitől kiakadtam én (egyébként műveletlen vagyok, most ez nem vicc), hogy mintha valami derengene az iskolában tanultak romjai közül ... nem volt véletlenül egy híres utolsó mondata az egész darabnak?
    Amiben az egész lényegét összefoglalták?
    Vagy csak én vagyok túl hülye?
    A rendező direkt hagyta ki vagy valamelyik agyas politikus találta túl pesszimistának a "teljesen politikamentes" megnyitón???

    A másik bajom pedig azzal volt, hogy nem tudtam eldönteni a rendezőnek nagy ötletei voltak vagy csak be akarták mutatni, hogy megérte a 3,3 milliárd forintot a szinpadtechnika???

    Nektek mi a véleményetek???
  • Coine
    #2
    "Mondottam ember, küzdj és bízva bízz !"
  • Yoghurt
    #3
    ( bízzál :)
  • Coine
    #4
    igaz bocs, csak gyorsan akartam beírni, 1ébként Isten mondja Ádámnak.
  • St
    #5
    Kortárs átdolgozás, szerintem Az ember tragédiája esetében megengedhető. Egyébként tetszett, főleg az Alföldi Robi alakítása.

    Viszont az, hogy a végén lehagyták a resume-t az kifejezetten hiba.
  • mateos
    #6
    nekem is kifejezetten tecet !!
    Modern lett nem vitás , de istenem ilyen világban élünk , az alföldi robi alakitása nekem is nagyon tecet
  • ipszilon
    #7
    te láttad??? hol????
  • ipszilon
    #8
    nem tudjátok, hogy lesz-)e nyáron előadás a nemzetiben? annyira szeretnék elmenni! hogyha végre hazajutok néha-néha, akkor nem hagyhatom ki!!!
    amúgy most nézhettek hülye sznobnak, de , sajnálom egy dolog van, amit feltétlenül szeretek: színház
  • mateos
    #10
    m2 , duna
  • mateos
    #11
    elödás q jó volt , fel is vettem videóra !!
    az épület pedig tényleg SUX
  • Coine
    #12
    Láttad élőben ? Voltál benne ? NEM
    Akkor meg ne ítélj...
  • Coine
    #13
    (én sem voltam még, nem is tudom milyen lehet)
  • mateos
    #15
    láttam róla filmet
  • Coine
    #16
    Oké, csak tudod sokan nem is látták, de mivel sokan fikázzák, beállnak a sorba...birka elv...
  • Lteebee
    #17
    A vonat dolog igaz.