14
Újra indult Pretender oldala, ahonnan oldgamezokat lehet leszedni!
  • artschi
    #1
    Újraindult ez a naccerű kis oldal, ahonnan egy rakat oldgamezt lehetett szerválni. Mondjuk egyelőre csak egy emulátor +hozzá játékok vannak, de ígéri a srác, hogy folytatja, ha meg tudja oldani az FTP-t.
  • artschi
    #2
    Ja,a link lemaradt:
    http://www.ingyennet.hu/~pretender/
    De megy még a régi cím is:
    http://www.extra.hu/pretender
  • Hitm@n
    #3
    Király oldal!
    Ez olyasmi,mint amilyen a mame.dk is volt?

    Remélem meg tudja oldani a srác az ftp helyet.

    De király lenne,ha meglenne a Metal Slug 3... :))
  • Gery1980
    #4
    Nagyon spira az oldal.Asszem ezekkel a kis játékokkal az ember ellesz egy ideig:)Régi szép idők!OLD SCHOOL RULEZ!
  • EqUiNooX
    #5
    Na, ennek a hirnek most nagyon megörültem.. Hátha lesz pár game, amivel bővithetem a gyüjteményem.. Sok sikert a készitőknek hozzá és kitartást :]
  • Gery1980
    #6
    És annak külön örülök hogy az oldalról normális sebességgel lehet tölteni.És csatlakoznék az előttem szólóhoz:Isten áldja a készítőket és csak így tovább!
  • TWN
    #7
    részemről detto :]
  • Rive
    #8
    Basszus...

    Gondoltam, beírom nektek a www.theunderdogs.org -ot, hogy legyen minek örülni: volt ott több száz PC-s (és más) játék, szépen katalógusba szedve: erre nem átalakították az egészet??!

    Anno, onnan szedtem le a REUNION-t, a LOL-t, WIZARDRY7-et, egyebeket, sokat...

    A Q!#####!

  • Ron Ragm
    #9
    Na idáig bármit próbáltam leszedni erről az oldalról nem működött...
    ennyit erről...
  • rolika
    #10
    A letöltésekre vannak mindenféle okos szabályok, olvasd el őket, valszeg megsérted valamelyiket. Nekem pl. műxik a dolog. Persze az idegesítő, amikor a letöltés helyén egy linket találsz, ahol megrendelheted a gamét...
  • Rive
    #11
    www.the-underdogs.org

    Ez az új cím.

  • Ron Ragm
    #12
    KÉRLEK NE NÉZZ MÁR HÜLYÉNEK!!!!
    Mondjam mik nem mennek/mentek? DN3D,JJ2,DR stb...
    Soroljam még?
    Ezeknél kicsomagolás után mindig legalább 1 file-t hobásnak írt ki!!!!!
  • rolika
    #13
    Bocsi, nem akartalak hülyének nézni. Azt próbáltad, hogy specifikus -tehát azt, amit hibásnak jelez nálad- fájlt töltesz le az adott csomagból?
  • Ron Ragm
    #14
    Igen, próbáltam de nem ment:(
    ráadásul ma épp egy olyant töltöttem le, amit kicsomagolni se lehet(error a csomagolt fájlban)...de legalább a TIM2 elindult:)