34
Hunt for the Red Baron
  • Aborg
    #1
    Mi van ezzel a jáeékkall? 2000 tavaszán voltak róla hírek, a demo is nagyon tetszett... elkészült már? Sehol semmit nem találtam róla. Annyit tudok hogy a Fiendish Games dolgozott rajta.
  • Anee
    #2
    az a demó volt a full verzió is csak egy kód kellett volna hozzá
    De ha nagyon tetszett akkor nézd meg az azóta megjelent folytatást a Red Ace Squadront ami ugyanarra a zenére grafikára irányításra épül/szal minden uggggyanaz/ csak mások a misönök
    ha nem találod esetleg feltöltöm vagy ICQ-n átküldöm
    96919003
  • Aborg
    #3
    Ez remek! Nekem sajna nincs ICQm, de eggyenlőre tökéletesen megfelelne a Hunt for the Red Baron is mert még azt se játszottam. A demo meg is van ,csak az a kód kellene. Te ismered?
  • Anee
    #4
    nem arról lemaradtam róla....de sebaj ittvan ez s pont ua.
  • Aborg
    #6
    Kössz!!
    Meg már töltögetem lefele a Red Ace Squadront, ha nem?
  • Aborg
    #7
    Ez a kód mihez van? A Baron vagy a Squadron? Mert már lejött a Squadron Demo, de ezt nem fogadja el. Én találtam egy másikat is, de az meg név nélküli, csak egysoros, és túl hosszú is.
    B1292168-EF12-43D3-B64A-3CEC766DF859
    Es se jó. Anne, neked van?
  • Aborg
    #8
    Bocs, már megint elírtam a neved... Anee
  • Anee
    #9
    Class rippem van az fel van törve:-)))
  • Aborg
    #10
    És neked Kipa?
  • Anee
    #12
    Nállam is műxik most megnéztem
  • Aborg
    #13
    Iigen. Csak az a bajom, hogy az a BARON nem megy az új gépemen, a régin meg csak akkor ha olyan a köd hogy alig látom a saját repcsim. Az új gépen akkor lép ki mikor tölti be a játékot és félig megy a "töltőpálcika". Semmi hibajelentés, szó nélkül dezertál a windózba és kész.
    A SQUADRON viszont megy, ehhez kéne kód.
  • Anee
    #14
    ecsém 5 rohadt file a tört azzal jobban jársz hamarabb meglesz mint egy kód egy friss gaméhoz
  • Aborg
    #15
    Oké zsoké. Tudsz felém egy linket dobni?
  • Aborg
    #16
    Csak vasárnap tudnám majd leszedni, addig offline vagyok.
  • Anee
    #17
    privi ftpről van inkább felteszem sg ftpre
  • Aborg
    #18
    Jó, csak le ne vakarják onnan... Küldj légyszi linket.
  • Anee
    #19
    ma este felteszem a sg ftpre jól eldugva....majd szólok ha felment már egy file is...
    úgy 7-8 körül várhatod
  • Anee
    #20
    elkezdtem igéretemhez híven feltölteni a Haver könyvtárba
  • Anee
    #21
    dude/redace
  • Anee
    #22
    na 10-12 perc s fentlesz az egész...
    ezután semmi sírás!
  • Aborg
    #23
    Bruhuhühűűű!" Megvan a cucc, de nem tudjuk kibontani. Próbálkoztunk a Wincomanderral, Ace pakolóval is, de ezt jelenti: (Error in compressed data. CRC doesn`t match). Neked kipakol?
  • Anee
    #24
    nállam tök jó
  • Anee
    #25
    amúgy melyik file-t találja hibásnak????

    esetleg feltöltöm újra ha kell
  • Aborg
    #26
    Esetleg a progit próbáld fölrakni amivel bontod a cuccot. Tudod, szézámtárulj!
  • Anee
    #27
    WinACE 2,04
  • Aborg
    #28
    Kösz, kipróbálom. Most keddig megint offline vagyok, majd beszámolok mire jutottam. Kellemes husvéti ünnepeket!!!
  • Aborg
    #29
    Nos, végre beüzemelt a röppentyű! Sajna azokat a pakkokat amik tőled voltak nem tudtam kibontani, de a regisztrációs kód mellé (amit az én demom nem akart megkajálni) volt írva egy cím ahonnan szintén letölthető egy demo - és ez el is fogadta a kódot. Kösz a segítséget Anee! Már MASTER MODE-n riogatom a bőrsapkásokat...
  • Anee
    #30
    én azét inkább az Il2nél maradtam
  • Willenbrock
    #31
    Az a gondom hogy Cd-ről megy a hang is a játékhoz,de a merevlemezről indítva nem.Márpedig kampányt csak merevlemezről lehet játszani.A CD közben bennvan a meghajtóba mégsincs hang.Dühítő.Szóval vagy van hang és csak Scenariót játszhatok lemezről,vagy játszom kampányt merevlemezről hang nélkül.A hangbeéllításon nincs némítás persze.Ötlete valakinek?
  • Willenbrock
    #32
    Majdnem elfelejtettem:Most a Red Baron 3D-ről írtam.
  • Willenbrock
    #33
    Van még ember aki játszik Red Baron 3D-vel?
  • Snipa
    #34
    Ismerősömnek keresek első világháborús repülőgép szimulátor játékot. Olyasmit mint az IL2. I. vh játékokból anno Red Baron volt a király :)

    Hunt for the Red Baron -> ez ha jól látom 2002es game, ráadásul nem lehet központi hatalmak oldalán lenni.

    Valaki tudna egy újabb game-t ajánlani? Ami hasonló mint a régi Red Baron ?

    köszi