381
rasztúljon a világ.. :))
  • tomhson
    #1
    Szeretném berasztásítani a hajam...hogy kell..tudom,hogy magamnak is meg tudnám csinálni..ha értenék hozzá..de jobb lenne szakira bízni...ki ért hozzá? Írhat az is akit érdekel a dolog vagy aki majd szeretne rasztákat de ő sem ért hozzá.. :) pá
  • tomhson
    #3
    :)
  • tomhson
    #4
    Hány centis hajat érdemes berasztáztatni?
    Ja és a haj növése is követni fogja a rasztát vagy azt után kell rasztázni a többi után?
  • Lazarus
    #5
    Érdemes egy olyan.. 10-20 centis hajat rasztázni vagy még várjak?
  • Laalee
    #6
    ne mossatok 5 evig a es ne fesuljetek attol lesz igazi raszta frizo
  • tomhson
    #7
    Ez hülyeség.....A rasztás hajat úgy tudom lehet mosni..sőt kell is mert zsiros fejbőr..rossz tud lenni néha...
    Meg hát lehet álítólag szappanos vízzel rasztázni is..de a legjobb géppel fodrásznál...ki tud ilyen helyet?
  • tomhson
    #8
    16 centis hajat már lehet rasztázni...de nem tom hogy akkor mi lessz a lenövéssel ...
    Az alatt nem ajánlom mert berasztúl és felfeléfog álni..nem fog oldalra lógni :)))
  • Sir IvanHoe
    #10
    Hat en nemtudom, de meglatok egy raszta fejet es az hiszem hirtelen, hogy egy hajlektalan.
  • tomhson
    #11
    :)
  • tomhson
    #12
    Hát ..ha elkezdem akkor mennyi idő múlva ál be a haj öntisztulásra? És mit jelent hogy sokat kell vele foglalkozni? Mit értesz rajta? Hogy kell ápolni?Napi mennyi időt kell rászánni?
  • Efreet
    #15
    thomson: az öntisztulás kb 1/2-1 év amíg rendesen beindul, alkatfüggö. addig viszont fejkendö, vakarópálca meg ilyesmik, mert nagyon kellemetlen tud lenni. utána viszont stabilan olyan, mintha 1-2 napja mostad volna. a raszta megint más tészta, arról Dreadlock írt már.
  • Sir IvanHoe
    #16
    Te kis rigo, az ertelem te vagy ugyanis egy mondatot nemtudsz ertelmezni. Nem azt mondtam nemtudom megkulomboztetni, hanem azt, hogy hirtelen hajlektalan benyomasat kelti. Igy talan jobban erted.
    Szeretnel velem megismerkedni? Errol beszelj letszi bovebben, mert meg azt gondolnam, nem csak raszta hanem buzi is vagy.
  • Coine
    #17
    Nekem negy nagyon szimpi a raszta haj, olyan igénytelennek néz ki, meg ronda is...
  • Efreet
    #18
    stílusa válagotja. van akinek jól áll, persze ha nincs elhanyagolva.
  • Coine
    #19
    -nem nagyon szimpi-
    nem is tom' miért írtam el.
    Efreet : KK
    akkor már inkább természetes hosszú haj :)
  • Efreet
    #20
    KKöszi ;)))) hosszú volt nekem is, naggggggyon megutáltam.
  • Coine
    #21
    LTBtől vettem át a cuccost :)
  • Lteebee
    #22
    Copyright!!!!!!!!!!
  • Dikkma
    #23
    Utálom a rasztákat. Főleg a biciklis futárokat, akik szinte kivétel nélkül raszták. pfuj.
  • tomhson
    #25
    hm...Akkor majd ha utálsz talákozzunk és ,,akkor ajd jól megaszondod nekem ,hogy mennyire is utálod a rasztákat..oki? :)) Nem vagyok biciklis futár..de attól még lehet rasztám...és ha ez neked nem tetszik és úgy döntesz,hogy nem fogod be a pofád akkor lehet nálam próbálkozni...Én meg utálom a raszistákat :)) Nem tom,mit mondanál a hajamra ha élőben találkoznánk.. :))
  • Lazarus
    #26
    Kis boxos..
  • Lteebee
    #27
    Vigyázz vele, mert rövidesen tök magas lesz és jól ellátja a bajodat!
  • Laalee
    #29
    latjatok! ezek a noveszto szerek agresszivvé teszik az embert...
  • Lteebee
    #30
    Írtam.

    Semmi válasz, vagy whatever?
  • Lteebee
    #31
    A badisok is morcok lesznek a bogyótól.
  • tomhson
    #32
    Télleg! Naponta mennyi időt kell rászánni a raszta ápolására? Amúgy is zsíros a fejbőröm és mikor edzésről jövök haza meg egyenesen ragad szinte...nagyon le szoktam izzadni! :((
  • Blasta
    #34
    Elöbb Blastásitani kell....
    Ennyi az egész...
  • Jano
    #35
    Ja. RastaBlasta-balzsammal.
  • Jano
    #36
    Megzavartak. Pasztát akartam írni.
  • Norbi2K
    #38
    szerinted a jamaicai raszta a fodrásznál csinálja a haját? meg ott mosatja ? nem kell hajat mosni és kész, lesz rasta hajad, de ha divatköcsög vagy akkor menj fodrászhoz és megcsinálja neked

    respect!
  • K.András
    #45
    Szerintem elöbb tükörbe kéne nézni.Olyan raszta fejeket látok hogy az agyam eldobom, eröltetetten nem szabad, rengeteget látok aki megcsinálja de olyan szarul áll neki hogy komolyan mondom vicc(öltözni hozzá nuku)!
    Nem is beszélve a sok divatmajomrol aki csak azért merthogy...Ez inkább életforma szvsz, és éppen ezért jön le nagyon hamar valakiröl ha csak divatbol csinálja,szoval nálam a raszta nem attol raszta mert a haja megvan csinálva(akkor sem ha nem fodrásznál csinálja),attol még lehet egy műmajom(kb itthoniak 80% az is), aki nem tudja mit kezdjen magával, nincsen stilusa,nincsen egyénisége,látszik a gesztusain,ahogy öltözködik stb...
  • Galy
    #46
    Blasta-paszta????

    abból én inkább nem kérnék :-)
  • Tikal #48
    az a rasta aki kivárja a sok időt, ugyanis ezzel szimbolizál valamit, a hitét, szoval a divat rasták haját levágnám tőből A barátok köztben is mit látok minap, a köcsög csávonak is ilyen haja van, eh
  • Tikal #50
    és a szemed is piros, mert akkor
  • Kou
    #51
    És azért divat mert tupírozással csinálták meg neki?
    Azokra nem gondolsz akiknek a fejbőre nem bírta a kiképzést (öntisztulás ide vagy oda)
    és elkezd hullani a haja?
    És honnan tudod hogy divatrasta? mert mondjuk nem öltözik őgy vagy mi? vagy esetleg nem hite a rasztafarizmus?
  • Tikal #52
    pontosan:)
  • Kou
    #53
    de figyelj, mivan ha csak így lehet rasztája? ha komolyan gondolja az ember akkor tök mindegy milyen metódussal alakúlt ki, nem? az hogy valamit megcsinálnak az nem rögtön divatot jelent?
    most egy kérdés: azért mert nekem egy barátnőm csinálta meg, már divat vagyok? ezt akkor is kimered mondani a másikról ha nem is ismered?
    nem a metódus hanem a szándék a fontos, pár év múlva meg már nyoma sem lesz arról hogy milyen metódussal csinálták szal nem tök mindegy?
    ja és megsugom: nem 2 hétig akartam hordani amikor meglett, nem egy évig, nálam ez egy életre szól nem pedig egy hétvégére..
  • Tikal #54
    ja nem az agond hogy megcsinálták:)
    hanem ha nincs mögötte semmi, csak mert klafa:)
  • Kou
    #55
    ja és megsugom volt nekem is egy időszakom amikor nem mostam hajat meg ilyenek, érdekes módon nem ált be, mit értem el vele? elkezdett hullani a hajam, ennyit értem el ezzel...
  • Tikal #56
    de a barátok köztben a csávonak pl mi köze a rasta hajhoz?
    A rasta haj az olyan mint egy népviselet vagy mintha keresztet hordanál a nyakadban stb...