56
megy ez valakinek?
  • mikike
    #1
    írja már le, melyik directoryba tette, vagy hogy csinálta, mert nekem mindig set working directory and try again üzenettel jön és a menük amik közül választhatok az OK gomb
    bár amit láttam belőle nem egy nagy játék, de azért ennél gondolom jobb
  • Gery1980
    #2
    Honnan szetted le a gamet?
  • Hmuda
    #3
    Bazzeg, nem egyszerűbb a már meglévő topicba írni? Mindig telesz**ják a fórumot felesleges topicokkal.
  • Gery1980
    #4
    Én csak segíteni akartam.Nem én csináltam a topikot haver!
  • Gery1980
    #5
    Én csak segíteni akartam.Nem én csináltam a topikot haver!
  • Hmuda
    #6
    Tudom. Nem is neked szólt haver. Szent a béke. De ha egyszer már van topic, mikike, akkor LÉGYSZIVES ne csinálj másikat. Már így is rengeteg topicunk van.
  • Gery1980
    #7
    Ok-s.No harag haver:)
  • Shep
    #8
    Nekem megy a CLS fele rip, van egy patch. com file azt el kell inditani aztan pedig a renegade.exe fileal indul a game, de biztos csak a rip hibaja de allandoan tolt a whincesterrol az pedig hogy a gépem lenne kevés neki vhogy nem hiszem mert még a MOHAA sem csinal ilyet meg semmi más sem.
  • mikike
    #9
    mit szólsz bele mi közöd hozzá
    oda is írtam, de lehet nem látták
    én a warezcenterről szedtem le, de nekem nem indul el sehogy
    set working directory and try again

  • Hmuda
    #10
    Annyi közöm van hozzá, hogy már idegesítő, hogy a legtöbb ember képtelen felfogni, hogyha már van valamiről topic, akkor általában ODA szokás írni és nem egy újat nyitni. Hameg nem válaszoltak a kérdésedre az valószínűleg azért van, mert nem tudják a választ. Ennyi.
  • mikike
    #11
    azért is nyitottam ezt a topicot, hátha jobban észreveszik a tudósok
    ennyi
  • Hmuda
    #12
    Bazz, fölösleges a vita. Fölösleges volt topicot nyitni. Fölösleges összevesznünk.
    Nem egyszerűbb beletörődni, hogy nem tudnak segíteni? Lehet próbálkozni más fórumokon, hátha oda okosabbak járnak, mint ide.
  • mikike
    #13
    mi a könyvtár neve amibe telepítetted?
  • Hmuda
    #14
    Amúgymeg általában a RIP-ek mellé van egy szövegfile, amiben szépen leírják, hogy mi a teendő.
  • mikike
    #15
    mér
    ez a supergamez nem?
  • Hmuda
    #17
    De igen. És? Az, hogy ez Magyarország leglátogatottabb fóruma, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek azonnal ugornia kell, ha valakinek problémája van. Amúgy a válaszom a 14ben van. Keress valamilyen szövegfilet, amiben infókat találsz a telepítéssel kapcsolatban.
  • mikike
    #18
    bírom amikor egy kis tudós azt hiszi a másik milyen ostoba
    képzeld zsenikém a szövegfileban nincs semmi utalás a könyvtárszerkezetre vagy a regeditbe beírandó tartalomra
    azért kösz a nincsmit
  • Hmuda
    #19
    Beszarok. Segítségért berondít a fórumba és ha valaki segít, pofánszarja. Ilyen kissrácokkal felesleges foglalkozni...
  • mikike
    #20
    beszarok
    olvasni nem tud, de írni azt 1000el
  • phil-co
    #23
    az a file nekem 1.138.643.248 byte,hogy egészen pontos legyek!
    Nekem se jó,akad,mint állat!A patch.com elindítása után megy a játék,de nagyon szarul.
    Én is kértem segítséget az eredeti topikjában,de nem tudtak érdemi infot adni.
    Amit láttam belőle annyi nekem bőven elég volt,úgyhogy nem is kerestem a megoldást tovább ezért segíteni én sem tudok.
  • Shep
    #28
    Na figy Renegade -DATA -Save
    -config
    -HTML

    Setup.bat @echo off
    uharc x -y+ renegade.uha
    del renegade.uha
    cd data\class
    ..\..\uharc x -y+ w3d.uha
    del w3d.uha
    ..\..\uharc x -y+ dds.uha
    del dds.uha
    ..\..\uharc x -y+ lsd.uha
    del lsd.uha
    ..\..\uharc x -y+ tga.uha
    del tga.uha
    startw unpack.exe
    del unpack.exe
    del startw.exe
    cd ..
    decode @audio.lst cls_wma.acm
    del decode.exe
    del audio.lst
    del cls_wma.acm
    rebuild
    del rebuild.exe
    cd ..
    del uharc.exe
    regsetup.exe
    Amugy akkor van a Class könyvtár ha nem futtatod a setup.batot

    Ja és a játék hát, hogy is mondjam nem nyerte el a tetszésemet kb 2 éve mikor láttam belőle képeket meg olvastam róla akkor azt mondtam ez igen ez a játék kell nekem, mert tuti nagyon jó lesz ezzel szemben hatalmas csalódás volt számomra. Na de mindegy az csak az én véleményem, remélem ti már ha persze sikerül végre működésre bírni a ripet akkor jol fogtok szórakozni vele. Ja az enyém is warezcenteres
  • Shep
    #29
    Az aljas forum hat nem atvarialta amit irtam mindegy azért gondolom érthető Datan belül save es config van
  • mikike
    #30
    na elmondom mi a helyzet most
    1. felraktam a DirectX8.1-et
    2. elindítottam a setup.batot
    3 most egész máshogy bontotta ki, így néz ki a DATA könyvtár:
    D:\Games\rgade\Data\always.dat
    D:\Games\rgade\Data\always.dbs
    D:\Games\rgade\Data\always.thu
    D:\Games\rgade\Data\config
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Canyon.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_City.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Complex.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Field.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Hourglass.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Islands.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Mesa.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Under.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Volcano.mix
    D:\Games\rgade\Data\C&C_Walls.mix
    D:\Games\rgade\Data\M00_Tutorial.mix
    D:\Games\rgade\Data\M01.mix
    D:\Games\rgade\Data\M01.thu
    D:\Games\rgade\Data\M02.mix
    D:\Games\rgade\Data\M02.THU
    D:\Games\rgade\Data\M03.mix
    D:\Games\rgade\Data\M04.mix
    D:\Games\rgade\Data\M05.mix
    D:\Games\rgade\Data\M06.mix
    D:\Games\rgade\Data\M07.mix
    D:\Games\rgade\Data\M08.mix
    D:\Games\rgade\Data\M09.mix
    D:\Games\rgade\Data\M10.mix
    D:\Games\rgade\Data\M11.mix
    D:\Games\rgade\Data\M13.mix
    D:\Games\rgade\Data\M13.thu
    D:\Games\rgade\Data\save
    D:\Games\rgade\Data\Skirmish00.mix
    D:\Games\rgade\Data\Skirmish00.thu
    D:\Games\rgade\Data\stylemgr.ini
    D:\Games\rgade\Data\svrcfg_skirmish.ini
    D:\Games\rgade\Data\WWAudio.ini
    D:\Games\rgade\Data\_LISTA.BAT
    D:\Games\rgade\Data\_LISTA.TXT
    D:\Games\rgade\Data\config\CONFIG.DAT
    D:\Games\rgade\Data\config\input01.cfg
    D:\Games\rgade\Data\save\AUTOSAVE.SAV
    D:\Games\rgade\Data\save\quicksaveA.sav
    D:\Games\rgade\Data\save\quicksaveB.sav
    D:\Games\rgade\Data\save\savegame01.sav
    D:\Games\rgade\Data\save\savegame02.sav
    D:\Games\rgade\Data\save\savegame03.sav

    és...
    elindult a progi Win98 alól
    viszont rohadt lassú lett, ha már elérte az 1 FPSt a játék örűlhettem...
    szerencsére a rejtett partíció alatt lévő XP-n viszont normálisan fut

    a grafika tényleg nagyon ronda, de a hangulat, majdnem mint amilyen az ősé volt
    csak nekem nagyon nagyok ezek a pályák
  • mikike
    #31
    Directx8.1 előtt nekem akkor is volt CLASS könyvtár miután futattam a setup.bat-ot
  • mikike
    #32
    te meg próbáld meg XP alól
  • Shep
    #33
    Nem tudom nekem már jó ideje DX8.1 van gyakorlatileg azota mióta kijött, előtte beta 8.1eket is próbálgattam.
  • phil-co
    #35
    Nekem nem ISO van hanem RIP és úgy 1.6GB. a játék!
    Ilyet még nem láttam!! 65 perc alatt csomizta ki az 1GHz-es P III !
    Egyébként XP-m van és dx8.1 meg a legújabb driverek és k...va szarul megy.
    Van music addon is és a zene nagyon király,nekem csak ez tetszik..
  • phil-co
    #37
    Több időt és fáradtságot(meg ideget)már nem pocsékolok erre a gamera...
    Inkább mondj vmit amivel érdemes játszani!
    A MOHAA utántól persze!
    ..mer nagy most a pangás %!
  • mikike
    #38
    akkor a regsetupot ne futtasd le
    töröld ki a setup.batból is
  • mikike
    #39
    mohaa utántól most tényleg semmi nincs
  • phil-co
    #40
    Nincs is CLASS könyvtáram....
    csak data és html..
    Tehát ez nem nyerő!
    azért köszi..!
  • I.C.ram
    #41
    most kellett ez a topic bazz???? majd lesz CnC renegade 1.10 patch is meg renegade lag meg renegade single palyer is?
  • Shep
    #45
    Ne egybol a renegade.exevel probaldd inditani, hanem wwconfigot futtasd aztan meg game.exe ha így sem jó akkor meg vagyunk lőve, mert nekem minden gond nélkül elindult 98SE Ja a patch.comot a game könyvtárjéba mésoltad be és úgy futtatad? mert úgy kell.
  • Shep
    #46
    Nem csak neked fut rosszul hanem nekem is, de szerintem ez a rip hibája lehet, mert ha az iso is ilyen akkor már tényleg komoly gond van a gaméval, mert ha legalább forradalmian új és szép grafikája lenne akkor legalább arra lehetne fogni de hát nem, amugy meg lehet csak a whincesterunk lassú neki
  • phil-co
    #47
    én is erről beszéltem...
  • phil-co
    #49
    A játéknak alapvetően több hibája van(pl. nem használ textúratömörítést,nincs optimalizálva,stb.)és erre még a RIP csak rátesz egy lapáttal a teljesen rossz memóriakezelése miatt.
    Nincs vele mit csinálni.....
  • Shep
    #51
    Hát akkor nem tudom nekem minden ok volt de szerintem nem veszítesz sokat ha lemaradsz róla
  • Taszi
    #52
    Miert nem szeditek le a Full versiot kiprobalni...
    http://qczi.warez.hu/ -letoltesek/Games ISO

    Ber szerintem gagyi jatek...
    Undorito hogy Voros kockaba teszi az ellenfelet, es egy hetig kell loni mig lealdozik neki. Mega a Lama is kiszurja az ellent.
    Multiban viszont teljesegel jatszhatatlan... Hatszor kiter es elmozog az ellen. Bar en a CS es az eletubb jatekokhoz szoktam ahol egy-ket golyo is eleg a kivegzeshez. ;)

    Viszont tortenetileg jopofi hogy mehetunk a C&C Jarmuvekkel, tetszetos a Qva sok anim, (neha idegesito, mikor a ember mar olni akar). Tortinetileg bisztos jo, de az Anarchy Online mellet nincs idom tobbet foglalkozni vele... Hat ez van
  • skorpio7
    #54
    Ripper !
    Szóval te is UPC-Broadband.del netezel ... ha nem szolnoki vagy , akkor máris örülhetsz , mert júniusig lesz ADSL Nyíregyházán és Nagykanizsán is .Már csak Szolnok maradt ki a "szórásból" , de talán a következő körben itt is lesz és akkor én is mondhatom a UPC-nek , hogy ezt neked .
  • Rip
    #55
    Hehe, nyiregyi vagyok. Jöhet az ADSL, megeszem reggelire!

    De FIGYELEM!!

    Akinek nem megy a RIP verzió:

    Indítsátok el a DxDiagot, és a Display menüben teszteljétek le a D3D-t. A Dx7 interface-t nézi először, az megy simán, forog a kocka, jajj de jó.
    Namost: Nektek a Dx8 interface teszt működik? Valami idióta hibaüzenettel leáll, aminek az a vége, hogy 3d not found. (Ami persze hülyeség, mert egyébként megy minden rendesen. Próbáltam már kül. Det. driverekkel, de nem nyert.)
    Mert nekem nem, pedig most tettem fel (újra) a Dx8.1-et.

    És még egy: feltettem a WormsBlast Demoját, ami kiírja az elején, hog Dx8.1 required. Mellékelik is szépen, biztonság kedvéért még egyszer felteszem, (ma már 2.szor, a héten 3x...kezdek begolyózni)hátha.
    REstart, de indítás után ez is visszalép a desktopra, kísértetiesen hasonló módon, mint a Renegade! Tehát szerintem itt lehet valahol a bibi.
    De ez az egész szépen felépített elméletem összedől, ha nektek megy a Dx8 interface teszt a D3D test-ben a DxDiagban. Bah, így megy ez.