27013
  • Rincewind
    #1
    Használjátok már a ********* fórumkeresőt!
  • OPosszUM
    #2
    Nah, júniusban jelenik meg a Morrowind PC-re, amit már mindenki úgy várt! :)) Na jó, talán nem mindenki, de sok RöPöGö fan biztos... Ez lesz az a game ami a legnagyobb szabadságot és komplexitást fogja nyújtani a világában, melyet persze majd mi idióta kis megszállottak magunk kedvére is alakíthatunk, hisz mellé adják az Editor CD-t is... Ehhe. Ahhoz képest, hogy a Bethesda 13 dolcsiért ad egy egérpadot, a 60 dolcsis játék már szinte ajándék. Ha figyelembe vesszük, hogy mekkora mozgásteret és feelinget kapunk, minden értelemben... Na de ki mit szól hozzá? Mennyire várjátok, és mire számítotok?
  • skorpio7
    #3
    Szóval nyárra várod ... hmmm , akkor neked hátravan még jó 3 hónap .Nekem mindössze már csak 1 hónapot kell várni és már töltöm is le ezerrel . :)))
  • Efreet
    #4
    én megvettem a Daggerfall-t is...
  • OPosszUM
    #5
    Nos én azért kicsit komolyabban veszem már ezt a dolgot. Igaz eddig én is töltöttem meg Rip cuccokat szereztem, de már jópárszor megfogadtam, hogy nem fogok tört cuccot szerezni. Igaz könnyebb és olcsóbb, de a Morrowind esetében számomra megéri a pénzét (és várni... NAGYON REMÉLEM) :))
  • skorpio7
    #6
    Ez szép dolog , de vajon tényleg olyan jó lesz , mint ahogy igérik ?!
    Majd meglátjuk ... ha letöltjük ... és kipróbáljuk .
  • OPosszUM
    #7
    A Collectors Edition-ben van bábu is meg minden marhaság :)) Miért nem inkább egy Ebony kardot raktak bele? :))))
  • OPosszUM
    #8
    Na majd számot adsz, és megtudjuk :)) Bár aki nem áldoz rá annyit, hogy megvegye, attól nemtom mit várhatunk :))) Na jó, poen vót :)
  • skorpio7
    #9
    Hmmm ... kis álszent . :)
  • Efreet
    #10
    ebony sukkz... Daedric Daikatanat nekem ide :)
  • OPosszUM
    #11
    Jó a reklám mi? :)) Vedd meg bazze!!!!
    Amúgy a tutorial filmeket láttátok?
  • OPosszUM
    #12
    Ja bocs, de az csak összecsukva férne bele :)
  • skorpio7
    #13
    Én csak kettőt , a világ és karakter formálásról szólót , mivel nem igazán magából a játékból való játékmenetet mutatta , pedig az jobban tetszett volna .
  • OPosszUM
    #14
    Jah, vmi komoly kis actiont mutathattak volna, bár lehet, hogy nem akarják lelőni a poént... (valójában platform játék) :)))
  • skorpio7
    #15
    Hú bazz ... a szívbaj kerülget , KOMOLYAN ?!?!? :)))
  • skorpio7
    #16
    Amúgy 2 adatom van a megjelenésére .Az egyik Március 26 , a másik Április 9 .Valamelyik csak igaz és így már tényleg csak egy hónapot kell várni a megjelenésére . :)))
  • OPosszUM
    #17
    Ahhát, nemtudtad? Mariót lehet toszogatni ide-oda, mindenféle ruhákban.
    Láttad mekkora gombák voltak a tutorialokban? Szerinted mérgesek? Nemláttam, hogy ráncolják-e a szemöldöküket...
  • OPosszUM
    #18
    A március az még a régi adat, vagy az XBox-os adat. Ugyanis XBox-ra akkor adják ki, vagy Április elején. De PöCé-re Juni van kirívva
  • skorpio7
    #19
    De még mennyire és mind a négy szemén ... tudod ... a 4 égtáj szerint .Nagyon rafkósak lesznek ezek a gombák .Majd ráeresztem a kis házi kedvenc , betanított vaddisznómat .Szóval lesz nekik nemulass . :)
  • skorpio7
    #20
    Akkor nézz el ide .:

    http://gamefixx.compusa.com/more.asp?page=3&type=c&mid=300

    És ide .:

    http://www.pcgamereview.com/reviews/byletter/index_m.asp

    Talán igazak .
  • OPosszUM
    #21
    Valóban... Nos akkor várunk és lesünk ki a fejünkből. Valamelyik jóslat majdcsak bejön :)) tisztára olyan mint az időjárás...
  • skorpio7
    #22
    Remélem azért , hogy nem egészen ... az időjósoknak még ennyire sem sikerül a dolog . :)
  • OPosszUM
    #23
    Amugy te mit vársz a játéktól? Az elődökkel játszottál?
  • skorpio7
    #24
    Nem .Hogy mit ? Nekem az ilyen szabad , nyílt területű RPG-k jönnek be , de nagyon .Szóval nagyon tetszik a képek alapján is , és amit eddig olvastam róla .
    Én a Suolbringer , Summoner , Ghotic után a következő megszerzendő RPG-mnek tartom .Az előbbi programok nagyon bejöttek nekem és szerintem nem fogok csalódni benne , bár az elődöket nem ismerem , de szerintem nem is kell , hogy szeressük majd ezt a programot .
  • OPosszUM
    #25
    Hát nah, az biztos, hogy nyílt területű lesz :) De azért majd csak úgy nosztalgia szintjén, ha lesz rá lehetőséged, akkor próbáld ki pl. a Daggerfall-t is. Ne riadj vissza a grafikától, nem mai gyerek, de már akkor is kiba jó game volt... Nem gondoltam, hogy ezt lehet fokozni, de úgylátszik sikerült :)
  • OPosszUM
    #26
    A Gothic is jó volt, de pl az is feltörve volt meg videnyók nélkül, és qvára idegesített, hogy lemaradtam a jó kis filmekről, pedig jó lett volna, mer így mikor végigvittem, megpusztult a Sleeper, a game fogta magát és kilépett. Azt se mondta, hogy grats baze, ügyes voltál (jobbkéz-balváll) úgyhogy kicsit elment a kedvem az újrajátszástól... NA ezt szeretném kiküszöbölni, azért veszem meg a Morrowindet :))
  • skorpio7
    #27
    Nekem megvan a 2 CD-s változat ( Ghotic ).Igaz ugyan , hogy először csak a Rip volt meg , de én pontosan azt akartam elkerülni , amibe te belestél , így megszereztem az ISO-t is.Az ilyen jellegű progiknál ténylég lényeges , hogy legyen movie és hang is és így megértsd a következő lépést , másrészt írtózatosan jó hangulatnövelő tud lenni .
  • mrgregory
    #28
    Hali,
    már másfél éve várom ezt a gamét, mindenképpen meg fogom venni, de nem tudna valaki idefirkantani egy iso elérést. Már teljesen kivagyok, muszáj vele játszanom :-))
    Thx ezerrel
  • FREAK
    #29
    Én is a Morrowindre tippelek, mint életem második megvásárolt játékára. Az első még 91-ben volt C64-re a Spitfire kazi 500 Forintért.... Vagy 3 hónapig spóroltam rá, és nem játszottam vele kettőnél többször, és összesen nem volt félóra, de büszke voltam az eredeti tokra, meg a fénymásolt, magyar leírásra. :))))))))))

    Vissza a témához, nekem az Arena és a Daggerfall is megvolt (utóbbi most is megvan), és amióta azokkal játszottam, azóta tudom, milyen egy igazi CRPG (jól mondom?), és azóta nem érdekelnek az izometrikus szarok (Baldur's, Icewind stb.)

    Szóval ha meglesz a Morrowind, két hét szabi, és mehet a móka!

    Remélem, év végére már szorgos embereknek köszönhetően lesznek vadiúj világok és kalandok.
  • OPosszUM
    #30
    Ezt én is nagyon remélem! :)) Merthát ugyebár szép és jó amit magunk csinálunk, de az már nem kihívás, nem meglepetés. Szal majd kaland meg világ cserebere lesz ezerrel! :) Indítani kék honlapocskát a magyar cuccokhoz! De ez még a (nem oly) távoli jövő... :)
  • FREAK
    #31
    Vagy május vagy június. Szóval lassan mehetne az a honlap. Én amúgy is nagy editoros vagyok, szóval szívesen rittyentenék új világokat, ha valaki csinál profi sztorit!
  • OPosszUM
    #32
    Na figy, ezt majd összedobjuk, de azért tudni kéne először, hogy mit enged a game... Remélem mindent :))))
  • FREAK
    #33
    Láttad az editor video-t, nem?
  • OPosszUM
    #34
    Dehogynem, épp azért merek reménykedni :))
  • FREAK
    #35
    Hát abban a terep dudoraitól kezdve az utolsó fáig, vagy kunyhóig (sőt ugye a ládáig meg a tartalmáig) mindent te határozol meg. Már egy ideje fejben tervezgetem a saját világomat. De az már nem biztos, hogy a mission készítésbe is szeretnék belemenni.
  • OPosszUM
    #36
    Na majd osztozkodunk :)) Tiéd a hordó, enyim ami benne van! :))) Na de most komolyan, majd megtrágyaljuk ezt még, de ne igyunk előre...
  • FREAK
    #37
    Ok. Elvégre még az is lehet, hogy vehetünk alá zsír új gépet :)))))))))))
  • OPosszUM
    #38
    Na az meg a másik része a dolognak... Állítólag nagyon cool engine-t szerkesztettek alá, de az még nem jelenti, hogy gyors is lesz... Minden esetre fel kell készülni! :))
  • FREAK
    #39
    Még nem hallottam a recomm. konfigot....
  • OPosszUM
    #40
    Én igen! Olyan videnyókártya kell hozzá ami teljes mértékben támogatja a Direct3D-t!!! :)))))
    Ezzel ki is fújt, hogy mi kell hozzá :)