207
Odüsszeusz nyomában
  • CSOCSO
    #1
    im the first
  • ricky
    #2
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. A második pálya elején akadtam el. Mit kell csinálni azzal a két szűrővel és a három kancsóval? Help, please!! Thanks!!! Ricky
  • DeXoSZ
    #3
    Ez mi akar lenni?
  • fucko
    #5
    Szerintem mindossze annyit hagytal figyelmen kivul,hogy a vizet a tengerbol kell hozni nem a pocsojabol,majd a pocsoja mellett tovabbmesz es mar utana adott a dolog.
  • ricky
    #6
    hova megyek tovább a pocsolya mellett?????
  • ricky
    #7
    na most már sikerült "átmennem a másik világba", de ott mit kell csinálni? Bekell menni az erdőbe? Ha igen, akkor hogyan?
  • fucko
    #8
    Legyel mar egy kicsit onallo!Hidd el ugy elvezetesebb ha magadtol jossz ra es tele leszel sikerelmenyel,ez a kalandjatek lenyege,foleg akkor ha magyar nyelvu mint ennel.
    Najo:menj a madar utan,pajzssal szereld fel magad es karddal old meg a dogot!Utanna jozan paraszti esszel tovabb!
  • ricky
    #9
    Én próbálok, de ha nem megy? (pl most még segítzséggel se). Lenne két kérdésem!
    1: Honnan vegyek kardot?
    2: Hol a madár?
    Előre is köszönöm
  • fucko
    #10

    Hat mia faszom van veled?
    Ott a kard a hatan.F2 asszem,vagy F3.
    A madar az erdoben repul es mindig utana menj,csak figyelj majd nem mindig latod hova repult szoval kell egy kis mak is.De az amugy bagoly:)
  • ricky
    #11
    Hát az én hátamon biztos, hogy nincs kard. Miután megittam azt a löttyöt azután eltünt a kard. (Ezt direkt megcsináltam mégegyszer, hogy miért nincs meg). A másik meg hogy hogyan menjek be az erdőbe???
    Ja és a harmadik hídra vmiért nem tudok felmenni. Te feltudtál?
  • ricky
    #12
    Lehet, hogy az erdőben már lenne kardom, de hogyan tudok bemenni az erdőbe? És miután megittam azt a löttyöt a 3. híd is "felépült" de én mégsem tudok rámenni. Miért???
  • fucko
    #13
    Asszem el kell kapni egy embert meg a varosban,miutan megittad a lottyot es az elmondja mit csinalj,majd mindig igyal egy kicsit es menj oda egy bandahoz(ott vannak ahol a valo vilagban egy oszlop gatolta az utat)azok megmondjak mit kell csinalni.
  • fucko
    #14
    De az is lehet hogy a gephez felmenoke melletti nagy ajton kell bemenni nem emlekszem mar pontosan,csak arra hogy ez egybol sikerult.Tuti higy igy teljesen el fogsz akadni a kuklopszoknal
  • ricky
    #15
    Ha a középső ajtón megyek be, akkor csak a királyt találom meg és vele tudok beszélni! A városban volt egy csaj miután megittam azt az izét, és vmi olyasmit mondott, hogy rá nem hat, meg hogy ne igyak többet ... A bandához már odamentem, de ők is csak azt mondják, amit mindenki, hogy aki bemegy az erdőbe az nem jön onnan ki élve.

    Amúgy miért vagy olyan biztos benne, hogy elakadok a küklopsznál? Azért mert itt nem jövök rá, attól ott még rájöhetek, mert az már új lesz számomra, de ez a rész már uncsi, mert már 3× elkezdtem és mindig itt akadtam el.

    Köszi a segítséget!!!
  • ricky
    #16
    Én már végigkérdeztem az egész várost, de senki nem mondja meg, hogy hogy lehet bemenni az erdőbe!
    És most már senkivel sem tudok beszélni!!!
  • fucko
    #17
    Most nem jut eszembe mit kell csinalni mar reg jatszottam vele.Amugy szerintem eleg szar game a kalandjatekok kozt,sokkal jobb nala az atlantis2.Eleg igenytelenseg benne hogy minden 3. ferfihang ugyanaz.A kuklopszos resz meg jo,aztan pedig a posszeidonos resz elegge tettszett,de aztan egy rakas szar.
  • fucko
    #18
    Ha fontos elkuldheted freemailben a mentest es en egybol leirom mit kell csinalni.Nincs kedvem addig [email protected]
  • ricky
    #19
    ok elküldöm
    előre is köszi
  • ricky
    #20
    Megkaptad?
  • fucko
    #21
    Nah hat jol mondtam en,egy ember utan kell menni majd eszreveszed mert megall a kep es mutatja a fickot,a te mentesedtolcsak valahova hatulra kell menned,ottkovesd majd futva a sracot es o eljuttat az erdobe.En is folytatom,mert en elakadtam a zold szornyeknel,es annyira idegesitett hogy letoroltem,ugyhogy kossz a mentest.
  • Sephi
    #22
    Baszom ez a vilag nemtudomhanyadik szar jateka hogy lehet ilyet jaccani??
  • fucko
    #23
    Marmint a kalandjatekok kozott vagy altalaban?
    Amugy nehany resz belole eleg jo de tenyleg nem egy nagy durranas.
  • ricky
    #24
    Köszi
    megpróbálom
  • ricky
    #25
    Melyik emberre gondolsz, mert nekim egyik se mozdul el onnan ahol áll? (Csak egy mozod de az meg csak a pocsolya és a háza között!!!)
  • ricky
    #26
    :))))) Megvan az ember!!!!! Eddig azért nem láttam, mert mindig a másik irányből mentem arrafele!!! :)))))
  • ricky
    #27
    Sikerült bejutnom az erdőbe!!! :))
  • fucko
    #28
    Nah igy ketten csak vegig visszuk.Mindjart eljutsz oda ahol en abbahagytam oszt majd te is segitesz.
  • ricky
    #29
    Hú de utálom ezt a madarat!!!!!!!!!!!!!
    Előszőr látom merre repül, aztán újra de utána már nem. Én meg mindig visszajutok az elejére :(((
  • ricky
    #30
    Megvan a kék állat feje :)))
  • ricky
    #31
    remélem.
    OK majd megpróbálok!!!
  • fucko
    #32
    Majd azt a mentest kuldd el amelyikben rabszolgakent visznek fel,a dogokhoz,de az meg soka lesz.
  • ricky
    #33
    :)) Megvan a küklopsz :))
  • ricky
    #34
    oké
    majd folyamatosan írom, hogy hol tartok és szólj ha ott vagyok és elküldöm!!!
  • ricky
    #35
    Na nézzük hogy öljünk küklopszot! :)
  • ricky
    #36
    Húúúú, ez könnyű volt. Az első elsőre sikerült!!! :)))
  • fucko
    #37
    Aszittem tobb idobe fog telni rajonni hogy a szoborra kell tenni a magot.
  • fucko
    #38
    A kov resz nekem nagyon bejott ha ismered a gorog mitologiat konnyu lesz.
  • ricky
    #39
    Ezt mondtad olyan nehéznek???? Már a másiknak sincs szeme :))))
  • ricky
    #40
    Nem ismerem, de majd csak rájövök!!!
  • ricky
    #41
    Csak onnan gondoltam, hogy minek van még nálam lótusz, ah már elhagytam azt a szigetet. De bejött :)))
    Na lássuk mit akar Posszeidon!