241
Magix, E Jay stb. -vel készített zenék!
  • OPM
    #1
    Hali!
    Kellene egy ilyen fórum ahol, a saját készítésű számainkat +osztjuk másokkal nem? Hát itt van! :)

    Erről mi a véleményetek? (1. próbálkozásom!)
    http://www.tar.hu/psz/party_time.mp3

    thnx
  • FREAK
    #3
    Mit mondjak. Ha 12 éves kiscsaj lennék, talán végighallgatnám, de zenészként röviden ennyi : ne rőltesd.

    Sorry, ez az őszinte véleményem. Ilyenből már van 2600000 produkció, semmi szükség még többre.
  • Crem
    #5
    Letöltöttem!

    Szerintem nagyon király!!!

    (de csak akkor,ha nem te vagy sterbinszkij)
    Mert őt ki nem állhatom!:)))
    Esetleg ha van még akkor azokat is szívesen meghalgatnám...
  • OPM
    #6
    Gondolom vegighallgattad, ha mar velemenyt mondasz rola...
    Es ugyan nem vagyok kiscsaj, de 20 eves sem... errol ennyit...
    Azert kossz a velemenyt!
  • FREAK
    #7
    Hát ja, végighallgattam (bár bele-bele tekertem, hátha történik valami, de sajna nem.....). Nem bántani akarlak, de ez eddig tényleg nulla. Persze sokan megélnek belőle, de kérdés, hogy jó-e ez a világnak. A basszusmenet egész generációt nevelt fel, kb. 2 évig ezen a hérom hangon íródott az összes dance sláger, de ez már jó tíz éve volt..... A művészet alapja a kreativitás, én a helyedben megpróbálnám kiaknázni ezt az énemet.
  • CSOCSO
    #14
    nekem is van egy két számom.. igaz csak annyiban saját hogy két verziot összevágtam és igy megkaptam a tökéletes verziot:)
  • Jano
    #15
    És mi a fő motívum a zenéidben?

    C:\SUPRA!\suprahang1.wav, veilsidesupranyikorgas.wav...
  • Jano
    #16
    LOLGAMEZVAZZE.wav


    :DDD
  • dashed_
    #17
    lol te mar szinte profi zenesznek mondhatod magad
  • MX Maximus
    #18
    Hi! Én és egy pár haverom reppeket írunk.
  • Sadun Tryst
    #19
    nekem is van 1 saját számom, aki akarja e-mail-ban elküldöm neki, hogy tanuljon... :D
    Sadun Tryst - Travel song

    igaz a zenét még 2001-ben raktam össze, azóta egy kicsit frissítettem rajta dabce e-jay-el, de semmi nagy cucc, így nézzétek el, ha 1 picit gyengus...
    majd a köv. szám, az kir lesz! igérem... :)

    ja + e-mail: [email protected]
  • Sadun Tryst
    #20
    dabce = dance
  • Panzermeyer
    #21
    Szevasztok! Ez itt az én két kis saját szerzeményem, aztán valamit írjatok, hogy mi a véleményetek. A letöltéshez ajánlott egy letöltésvezérlő, mert az exploreres egy kicsit lassú.

    www.panzermeyerzene.n1.hu
  • DMZ
    #24
    Propellerheads Reason 2.5
    A legjobb cucc számgépre (lehet is jó a 3 cd-jével.)
    Stúdióminőségű hang, a profi zenészek is ezt használják (többek között én is ).
    Üdv!
  • fgp303
    #25
    Hali!

    Van egy-ket felesleges cuccom zenelni: Motu 1224 hangkartya (24bit 48kHz, 8 analog in, 10 analog out 'mind szimetrikus', AES/EBU in/out, world clock in/out, kulso rackes cucc) 169e, ket 1224 interfaccel 249e, kulon csak az egyik interface 115e. Emagic Audiower 8 hangkartya (16bit 48khz, 2 analog in, 8 analog out, SPDIF digitalis in/out, OSX alatt is mukodik) 65e, Roland MC-303 Groovebox 45e, Waldorf Microwave 75e, DBX 262 Project1 compressor 25e. Tel.: 06209759650

    u.i.: ja es egy csomo bakelit is

    sorry az Offtopic-ert lemcsik
  • MX Maximus
    #26
    Én csak a 2.0-sat használom a haverjaimmal rappszám készítésére. Az életemben eddigi legjobb zeneszerkesztő progi.

    Nemis hallottam még a 2.5-ről. Mitjavítottak a 2.0-s óta benne?
  • FiReBoY
    #27
    Sziasztok!!! Ki szeretném próbálni ezt a Propelleheads nevű progit. Rákerestem DC++-on, de csak olyan embernél találtam, akinél max 3kb/s-el lehet szedni. Nincs valami publikus link, ahonnan gyorsabban lehetne szedni?
  • MX Maximus
    #28
    Sajna ez pénzes cucc. Ezért nemigazán van downloadja a neten.

    Szerintem próbáld meg Kazaa-val.
  • kacsa1982
    #30
    Letölteni ne olcsó!!!!
  • Panzermeyer
    #31
    Ez a topic méltánytalanul van ilyen mélyre süllyesztve, úgyhogy UP!

    És továbbra is ajánlom a saját számaimat
  • Panzermeyer
    #32
    Ja, és szívesen hallgatnám meg mások szerzeményeit, úgyhogy srácok elő a farmával!
  • blackgamer
    #33
    szívesen meghallgatnám a számaidat, de valós időben
    megtennéd, hogy mp3-ban rakod fel? köszi
  • Panzermeyer
    #34
    Na, elintéztem, hogy egyben legyenek fent a számok. Az új cím panzermeyerzene.atw.hu
  • flashX
    #35
    nekem is vannak, leginkább hip-hop stílusban, keverve zongorával, trombitával, stb...
  • Panzermeyer
    #36
    Na, akkor muti! :)
  • flashX
    #37
    :)
    a legjobb az egészben, miután beírtam eszembe jutott hogy már nincsenek meg mert teljes formázás volt.
    és higgyétek el, szívesen megmutatnám őket, mert sztem tök jóak, de sajnos elvesztek
  • Panzermeyer
    #38


    Ok, akkor valaki más?
  • blackgamer
    #39
    nem tudom letölteni, talán szerverautomatika törölte
  • Panzermeyer
    #40
    Nem törölte, le lehet tölteni, csak ne jobb klikkel csináld, hanem egyenesen kattints rá a (kék) linkre, és úgy tölti le. Nem tudom atw-n miért nem engedélyezi a jobb klikkes verziót, már tegnap is fúrcsállottam.
  • blackgamer
    #41
    leszedtem, jó számok, tetszik az analóg szinti hangja
    milyen progival írtad?
  • Panzermeyer
    #42
    Kösz az elismerést! :)

    E-Jay mix station -t használtam hozzá. Mostmár megvan a Techno E-Jay 4 is (2 cd), de még sajna nem merültem bele annyira, hogy zenét is csináljak vele. Majd megpróbálom megszerezni a Magix Music Maker -t is, vagy mi a neve, meg a Magix Audio Cleaning Lab -et. Sztem az audio tisztítóval meg az e-jay 4 -gyel iszonyat ütős zenét lehetne csinálni.
  • blackgamer
    #43
    Magix helyett én inkább a Sonicfoundry: Vegas Audio-ját használom
    és a Propellerhead: Reason-jét esetleg ezeket is próbáld ki
    de én elmenteni sosem szoktam a művet :)
  • Panzermeyer
    #44
    Hát én is csak azt, ami úgy érzem nem lett olyan rossz. De pl az első szám az ettől sokkal jobb lett, csak néha kifagyott a progi, erre elfelejtettem a jó verziót elmenteni, aztán azután se sikerült olyan jóra megcsinálni. Azóta is fáj a szívem :)

    Sonicfoundry, és Reason... oksi, megpróbálkozom majd velük.
  • ady92
    #45
    Hi! olvastam, hogy neked megvan a Techno Ejay 3. Nem tudnád eljuttatni nekem? Előre is köszi! cserébe ha gondolod eltudom a DJ MixStation 2 -nek az újabb (nem a legújabb) változatát Dj MisStation 2 feat.Virtual DJ -t (vagy vmi hasonló), vagy a Virtual DJ 1.08-at. Előre is köszi! Ádám
  • ToM86 #46


    Hi!
    Haverjaim "zenekarának" munkáit szeretném bemutatni nektek, mert sztem elég zsir! Nógrád Hip-Hop név alatt futnak a srácok és nagyon zúzzák! :D

    Több info a honlapon: nogradhiphop.fw.hu
  • mikszer
    #47
    Na, akkor már én is beszállok:
    saját zenék (eJay mp3 és saját MIDI) online meghallgatható
    valahol ITT! :)
    Várom a kritikát (lesz mire..)
  • Panzermeyer
    #48
    Ajánlom figyelmedbe a DC-t és a Bittorrent oldalakat (klienseket). Nekem is bittorrenttről van meg.
  • Panzermeyer
    #49
    Te, figyi, nem lehetne egy kevésbé flancosabb oldalra felrakni, mondjuk ahonnan csak letöltöm és meghallgatom?
    Mert Netscape -pel meg se lehet nyitni rendesen az oldalt. Iexplorer már megnyitja, viszont egy darab számot nem tudtam lejátszani azon a winampon. Na jó, nemtom, hogy több is van-e ilyen, de mindenesetre a Chinaman nem akart menni. Betölti, de indulni nem indul, hiába nyomom utána neki a play -t is.
  • mikszer
    #50
    ok.
    http://zseliakiraly.uw.hu/zenek.htm

    Tesk. :)
  • blackgamer
    #51
    Ide mindenki feltöltheti a szerzeményét!

    freee.hu --> Töltsd fel Te is saját zenédet!