34
a télma adott
  • Dante
    #1
    Nem tudjátok hol lehet kapni 8cm átmérőjű (nem 12cm) írható cd-t?
  • Dante
    #2
    asszem 180 mega fér rá!
  • Leslie1
    #3
    a mistral árlistáján láttam
  • CSOCSO
    #4
    nemtudom hol lehet veni de már irtam!! és vagy 180 vagy 220 mega..nem emléxem rá pontosan
  • Dante
    #5
    thnx. Kaptam eladásra egy Philips Expaniumot, tök pici, és 8cm-es CD kell bele.
    ki akarom próbálni!
    Kell valakinek?
    link:
    Philips Expanium 401
  • Lazarus
    #6
    Olyat én is akarok írni!
  • CSOCSO
    #7
    BAZDMEG!!!!!! amire gondolok az valóra válik... soxor vol már ilyen és itt van ez is.. baz... egy hete gondoltam erre hogy kéne csinálni 8 cm es mp3 lejáétszót azt meg is venném..és ime itt van bazzeg.. :)))))))))))
  • Dante
    #8
    te ez kurvajó! amit adtak hozzá minta írható cd-t telepakoltam zenével:) nagyon rulz:)
    3 óra fér rá kb
  • Dante
    #10
    35
  • CSOCSO
    #11
    ??? mi 35 ezer??? az a pilips 35 lenne aonnal vennék eggyet!!!
  • Dante
    #12
    annyi!!!:)
  • Dante
    #13
    azért a 100másodperces rázkódásvédelem is elég meleg:)
  • Dante
    #14
    egy napi teszt után:

    Hangzás terén nagyon nagyot alkottak Philips-ék, a fülhallgató, és a készülék egy 128kbit bitrátájú fileból olyan szép hangot hoz ki, hogy behalok:) Két szintű Basszus-tuning van rajta. az nagyon tetszett, hogy ráraktem a rwsume funkcióra, és pl a 4.album 5. filejának a 35. másodpercénél kikapcsoltam a cuccot, majd amikor vissza bekapcsoltam, ugyanott folytatta másodpercre pontosan.
    Fact: akárhogy is ráztam (ez alatt szó szerint rázást értek, full erőből) egy qrva pillanatra sem tudott megakadni :)

    tud még valami aac fileformátumú zenét is, az nemtom, hogy mi. a kis cd-re zenét is lehet írni (21 percnyit), de akkor már inkább ugyanarra a lemezre 3-4 óra mp3.
  • Dante
    #15
    a távirányítója is dizájnos, és nagyon Júzer frendli.
  • Dante
    #16
    rwsume=resume
  • Bradley
    #17
    hol vetted 35-ért az exp 401-est??? :))) Olyan kell nekem is!!
  • CSOCSO
    #18
    én is akarok ilyet:)!!!!!!!!!!!
    eladok amit tudok és vennem kell olyat...
  • Lteebee
    #19
    Mennyire nagy pofával hangoztatták az első lejátszóknál, hogy itt nincs forgás, meg mechanika...

    Azt nesze nektek cd-s mp3player!
  • Laalee
    #20
    persze ki az a amrha aki 32 meg 64 megas kartyakat akar cipelni, az arrol nem is beszelve...
  • Lteebee
    #21
    És hány marha megvette!
  • Laalee
    #22
    ij
    akinek van tizen ezre egy 64megas kartyara annak biztos jo lehet... en inkabb irok 1 cd-t 100ft ert... :)
  • Lteebee
    #23
    Igénytelen.
  • Dante
    #24
    én adom el 35-ért.
    amúgy tényleg, a mem. sokkal drágább, arról nem is beszélve, hogy a kis írott mp3-cd-idet PC-n is lazán le tudod játszani.
  • Laalee
    #25
    na a mistralban van freecom ujrairhato 500huf környeken.
  • Dante
    #26
    király,
    nem kell ilyen valakinek?
  • CSOCSO
    #27
    mennyi boltban? mé adod el ( mi a baja?:)
    izé...
    én semmi áron nem vennék cd-s mp3playert nevestéges azé vetem mp3 lejtszot mert kisebb mint egy minidisc!!! nekem egy yepp van és kurva picike... 32 megás belős és plusz 64 egá lehet hozzárakni tehát másfél ora zene... de nekem kevés..és még pár hete pon egy ilyenen gondolkoztam hogy egy ilyet felgoadnék.. a nagy cd-set egyik zsebembe sem tudom rakni és nagy meg minden... de ez kisebb joval és 3 orányi zene?:))) pfff cool:) vennék egy rw-set vagy kettőt és el lennék... nah engem lehet hoyg érdekel!
  • Bradley
    #28
    Szóval! 35-ért édekelne engem is, bár még azt nem mondtad, hogy miért is adod el...:))
    A bolti ára ha jól emléxem 50 000 Mediamarktba..
    Még egy kérdés! Ugye ezek a cds mp3 lejátszók nem tudják kiírni az id3tageket?

    Na ennyi, ha még megvan, dobj egy emilt!!!

  • Laalee
    #29
    attol fugg melyik ezt a tipust nem ismerem, de a legtöbb uj cd-mp3 kezeli az id3 at thomson freecom lenoxx nintaus nak mind van id3 as valtozata, tobbit nem ismerem
  • Dante
    #30
    nagyon pici a kijelző, és nem férne ki az ID3 tag.
    Amúgy azért adom el, mert mondom, nem az enyém, és csak odaadták nekem eladásra ennyi.
    (doboz meg gari nincs, de minden tartozék+használati utasítás megvan, ja és vadiúj nem használt [csak kipróbáltam a cd-vel amit írtam rá])
  • Dante
    #31
    de tudnak még hozni belőle, ha kell.
  • Dante
    #32
    mail ment.
    CSOCSO, szerintem vegyél egyet tőlem:)
  • Dante
    #33
    a "mailt ment" nem CSOCSO-nak hanem Bradley-nek szólt!
  • bali79
    #34
    Dante, dobnál nekem is egy hasonlót?
    Mellesleg milyen üzletben lehet ezt megvenni?