50
Honnan lehetne megszerezni a rolling demót az Unreal2-ből?
  • Inquisitor
    #1
    Miután kb. 6 hete mindenhol csak az Anandtech VGA tesztjéről lehetett olvasni, amit ezzel a "csoda" programmal csináltak, már tűvé tettem érte a nettet, de semmi ...
    Tudom én, hogy nem publikus, de ez már az Unreal2 Pre-Alpha-nál sem zavart
    Szóval ha bárki, bármit tud a témával kapcsolatban (gyk. letőltés) az dobjon már meg egy mail-al, please!
    Elöre is köszi!
  • magus
    #2
    nekem is jól jönne...
  • GAMECUBE
    #3
    En sem haragudnek meg erte..:)
  • Simon Templar
    #5
    Az eDonkey-n az Unreal 2-ből csak egy "E3 2001 Test Version" elnevezésű 569Mb-os változat van fent. Nem töltöttem le úgyhogy fogalmam sincs mi az.
  • D3t0nat0r
    #8
    Akkor ez azt jelenti, hogy az E3 as képeket is photoshoppal feltuningolták?
  • Inquisitor
    #9
    Hát azok után, hogy a múltkor kiderült a Photoshop trükk ... el tudom képzelni :)
  • skorpio7
    #10
    GAMESTAR ONLINE
    Valódi Unreal II képecskék!

    Nemrégiben előkerült egy képecske, melyen az Unreal II éppen aktuális, valós időben számolt változata látható (ez a baloldali kép). Néhány nappal később kérdőrevonták a fejlesztőket, esetleg nem alakítgatták át a képet, pl. Photoshopal? Ekkor kicsit bedurrant a fejlesztők arca, és kiadták az a képet, ami még ennél is jobban nézett ki, a legújabb verziós grafikus motorral - árnyékok kíséretében (második kép). Majd azt mondták, hogy az összes eddig screenshot-ként kiadott kép, bizony valódi, nem átdolgozott játék közbeni kép! A harmadik képet, már csupán a hecc kedvéért adták ki...nem semmi!

    2002.01.24.
    ZeroCool

    http://www.gamestar.hu/article.php3?sid=2224

    Erről ennyit .
  • skorpio7
    #11
    Állítólag Photoshop KÉP


    A Photoshop "kevés" ehhez a KÉP-hez


    Azt hiszen , itt nincs miről beszéni , a képek magukért beszélnek .Mielőtt mondunk valamit , nem árt tájékozódni , nem-e csak pletyka volt .Még a végén bedőlünk neki .
  • skorpio7
    #12
    Állítólag Photoshop KÉP

  • Inquisitor
    #13
    Basszus ember. A hír 6 hete volt egy újságban a három képpel egymás mellet ... és az volt a szövegben, hogy a készítők elismerték még nem volt benne pár efekt a motorban és kicsit kézzel beletették.
    Ez a PC-Games (www.pcgames.de) újságban volt 2002/03-as szám. Kicsit nagy újság ahoz, hogy ekkora kamut írjon szerintem.

    De az új képek alapján, tényleg jobb mint a buherált kép.
  • Inquisitor
    #14
    Ja a "buherált" képen csak pár fényefekt és az árnyékok voltak kamuk ....
  • CSOCSO
    #15
    ehhez majd kell a gef 3 minimum:) mármint aki legalább 800*600 ban akar játszani:) ez ránézésre sac/kb 50/80 fps el mehet 1024 ben egy gef3/p4 duo val de amint van valami nagyobbacska terület max szvsz 50-60
  • shabba
    #17
    Ez már elég régi cikk, az Anandtech GF4-es tesztjében megtalálod a GF4 széria teszteredményeit is. Mellesleg az a teszt már a 856-os build-el készült, és mivel az is van már van 3 hetes, gondolom azóta van már újabb build. :) Ez az U2-re beharangozott márc.1-ei kiadás elég kamu dolog, de talán 1 hét múlva mondanak valami konkrétabbat.
  • shabba
    #19
    Szerintem most nincs kiszivárgott verzió, az Epic most ügyelt erre. Szerintem nagyon nem tetszett nekik az a kiszivárgott alpha verzió. Kis türelem, hátha hamarosan lesz final. :D

    Tehát marad két esélyed:
    1. valahogy megszerzed anandtól :)
    2. vagy valahogy bejutsz a http://udn.epicgames.com site-ra :))
  • Inquisitor
    #20
    Nos, nem mondtam teljesen igazat ...
    Nem csak azt akarom megnézni miket támogat a kártya a felhasznált efektek közül (gyk. mennyire nézz ki jól), hanem a sebesség is érdekel, viszont nem feltétlenül az Unreal2 game miatt.
    (Thief3, Y-Project, meg ilyesmik is érdekelnek enegm.)
  • magus
    #21
    dekiafaszjátszik1024.768banhanembirjaagépe?
  • shabba
    #23
    Az már történelem, szeritem hagyd a fenébe.
  • Inquisitor
    #25
    Felejtsd el a Pre-Alfát, nagyon ronda volt.
    Szép fák voltak benne, sok poligon, de eszméletlenül csúnya texturák.
    Semmi tükröző felület, semmi bump mapping, ellenben ronda víz.
    Gondolj bele, az új verziónak mennyivel magasabb verziószáma!
    Még ingyen CD-t se érdemes rááldozni ... ráadásul csak DX8.0 alatt megy.
  • Rigley
    #26
  • Rigley
    #27
  • Rigley
    #28
  • Rigley
    #29
  • caratyuska
    #30
    "E3 2001 Test Version" van meg nekem is de az istennek sem bírtam életre kelteni össze vissza egy 2x2 méteres szobában tudok ugrálgatni.

    Pedig lelkileg felkészültem az "eszméletlen" nagy pályákra és az ezzel járó szaggatásokra.

    Ha valaki tudna valami megoldást nagyon megköszönném.
  • Inquisitor
    #31
    A megoldás (elvileg) az, hogy ha feltelepíted az Alfát, után vagy ráklikkelsz a pálya ikonjára (Maps) vagy fapados modszerként ráhúzod az Unreal ikonra ...
    (Nem minden pálya fog fagyi nélkül indulni! Vagy van ami csak 5-6 perc után indul el ...)
  • caratyuska
    #33
    Köszönöm este megnézem.

    Van esély hogy egy 900@1161 384ram cas222 Elsa Gladiac-on "normálisan" fusson?
  • l3alF1aKe
    #35
    _Van_
    sQt...egész jó esélyed van arra, hogy elérd a 20 fps t.
  • l3alF1aKe
    #36
    Csakhogy tudassam cel 800 gef2 gts en ...25 fps ...helyenként robbanásoknál sajnos leesett ez az érték 10-15 re. De mondom ez a teszt verzió...szebb lesz, ugyanakkor butítható.
  • caratyuska
    #37
    na sikerült elég sok pályát kipróbálni.
    Nekem csak úgy ment ha az ini-ben átírtam a pályák nevét.
    Nem tudtok hasznos parancsokat mondani?
    Mondjuk fps-t hogy tudok mérni?
    Jah azt el is felejtettem hogy az enyém nem installálós verzio hanem egy sma zip volt.
    Játszani nem lehet ezzel a verzioval? Annyi hogy szépen sétálgatok a pályán és ennyi?
  • Gabo
    #38
    Most öszintén egy pre alfa speciálisan az E3-ra készített verziótól mit vársz?
    Véleményem szerint az első hivatalos demo vagy a teljes verzió megjelenéséig nincs értelme találgatni vagy szenvedni. Megnéztem a screenshotokat és a videokat is. De ezekből messzemenő következtetést levonni, elhamarkodott dolog lenne.
  • caratyuska
    #39
    várni mint írtad is nem sokat vártam de szerintem ezek a pályák se nem olyan nagyok se nem olyan szépek hogy 1 gigában csak ennyi legyen....
  • Krinyo
    #41
    Honnan lehet leszedni???
  • caratyuska
    #43
    kroy.myip.org
  • Inquisitor
    #44
    Nem találja Cáratyuska, nem találja ... :(
  • caratyuska
    #45
    tudom tudom....

    Várni kell és remélni hogy a haversrác bekapcsolja a gépet...

    Nekem 1 hétig csak a fele volt meg.....
  • Inquisitor
    #46
    De most nem a Pre-Alfárol beszélsz, ugye?
    Én (Mi) most az Unreal 2002 Test-et vadásszuk, vagy a 848 vagy a 856 build-ját ...
  • caratyuska
    #48
    bocs akkor sajnos félreértettük egymást az enyimé az E3 verzio az nem tudom milyen ha nem olyan mint amit akartok akkor annak is utána nézek.

    Sajnos én feltenni nem tudom mert mire feltenném addigra a végleges is a boltokban lenne.
  • gp56
    #50
    Telepítési problémám van a játékkal kapcsolatban. A külföldi fórumokon is írtak erröl a "hibáról". A telepítéskor a 2.cd-nél hibát jelezz a " Main App"-nál. Esetleg tud valaki erre "házi" megoldást?? Segítséget elöre is megköszönöm.