6
A Come2Mix (free.x3.hu/come2mix) oldalon található mixekről véleményeket, kritikát várunk!!!
  • VinylToy #1
    Nekem pillanatnyilag 4 db mixem van fenn, le lehet tölteni és tényleg várom a véleményeket!!

    üdv. VinylToy

    Ui.: Ugye nem haragszol Ronie hogy megcsináltam ezt a topicot??
  • CSOCSO
    #2
    nahmajd letöltöm..én is csináltam egy mixet...hozzá kell tennem hogy egy HK val csináltam a mixet és fejhallgató nélkól tehát nem tudtam elöre belehalgatni hogy hova teszem a számot tehát néha pl kiállásba kevertem át:9 ami egy kicsit illuziorombolo mondjuk egy Judge Jules mixhez képest:)))))))))))))
    no mindegy első probálkozásra aszondom hogy jo lett... azért azt is hozzé kell tenem hogy néha azt sem tudtam mit tegyek be.. tehát full előkészületlenül raktam össze a kis trance albumomat!!!
    Dj CSOCSO - Mix in BUNKER
    izé....ezt fel lehet tenni hozzátok??
    hja ma lehet hogy letöltök egy mixedet meghallgatom mit dobtál össze...
  • CSOCSO
    #3
    amugy hjo számok vannak rajta.. néha szarul flangeztam meg a remegtető hangbol szvsz soha nem kellett volna betenni..mindegy van benne. a flange nem lenne rosz csakhát aztis ugy éppen gyorsan bekapcsoltam amikor ugy ráillene de volt hogy azután 3 másodperc mulva nyomtam be a flange-t amugy hjo lett!!! de tényleg!! de hát lehet ezzel szar számokal szar mixet összerakni? nem hinném:)))
    amugy én mint TRANCE buzi lehet hoyg leszopnám magam egy ilyen mixért:)))))))))))
    nah midnegy csumm!
  • CSOCSO
    #4
    azt még elmondanám hogy én midnenből egy remixelt verziot szedek le igy sok szám több mint 6 perc:)
  • hiba
    #5
    En is beszallok a buliba, mar irtam mailt :)
  • hiba
    #6
    Mar lehet is szedni mint a fuget :)