48
Might And Magic sorozat, és más szerepjátékok
  • Aquli
    #1
    Egy olyan oldalt keresek, ahol a Might and Magic VII-rol van sok dolog pl varazslatok, kasztok, stb, de a legjobb lenne a kuldetesek leirasa, vegigjatszas.
    Aquli
  • Aquli
    #2
    ja es egy nagyobb gondom van. El akarom inditani a jatekot, es kiirja hogy rakjam be a 2-es cd-t, es inditsam ujra. berakom, de ugyanezt irja ki. crackem nem volt hozza. ha nektek van, akkor kuldjetek el ide: [email protected] vagy irjatok le hogy neten hol van. Elore is koszi. Aquli
  • Aquli
    #3
    nincs it egy mm7 fan sem? kerdes: mit tegyek a paralyze ellen? nekem nem gyogyitas kellene, hanem a megelozese. hogy mar ne is tudjak ramkuldeni az ellensegek
  • Aquli
    #4
    hmm. Nincs itt rpg-s jatekos ugy latom. Na meg egy utolso kerdes. Hogy lesz a sorcereremből wizard?
  • EqUiNooX
    #5
    sok-sok meloval...
  • EqUiNooX
    #6
    de félre a trééééééééééfát, jo ez a szám, idevág.. na szolva nézd meg ezt, hátha használhato oldal http://mm7.virtualave.net/
  • EqUiNooX
    #7
    Tapasztalatbol sajna nemtudok válaszolni, mm-el 4-5 körül jáccottam vele utoljára, és az sem ma volt. (6-7éve tuti van igy belegondolva, na mindegy) A mm6 is megvan, de vele még absz. nem jáccottam ezidáig, csak felirtam és ennyi. A 7 meg megsemvan :]
  • Aquli
    #9
    Ok koszi, azota mar veletlenul megtalaltam. A paralyze-t meg a rest eltunteti, ugyhogy azzal sincs nagy gond. Tekercseket is ugyanott lehet venni, ahol varazskonyveket? mert kellene nekem par fly tekercs. Ja es mondjuk a fly varazslathoz (konyvbe) master szint kell. En meg csak expert vagyok air magicbol. A tekercset expert szinten tudom hasznalni?
  • kisviku
    #11
    No,végre nyílott egy fórum a might and magic-nek?
    Ha kell segítség szívesen adok.Végignyomtam mind a 7-est és a 8-ast is.Szép hosszú volt.
    A hetes végén különösen érdekes volt a titánok és a sárkányok elleni harc.
    A 8-as nál meg asszem az elementálokat kellett kiszabadítani.
  • Noname
    #14
    Valaki nem tudja honnan lehet letölteni a IX részét??
  • Noname
    #15
    Valaki nem tudja honnan lehet letölteni a IX részét??
  • skorpio7
    #16
    Talán DC-ről vagy zug FTP-ről még le lehet tölteni .
  • Amiga
    #22
    Na, azt hiszem, elkezdem ezt a gámát ma este! :-)
  • Lacee
    #23
    sok sikert, szvsz ez a legjobb rész az új might & magicekből... :)
  • Sipocz
    #24
    Hi!
    A két pasassal csak benyitsz a templomba és azok eltünnek. El kell ballagni a főpaphoz White Cap-be és lehet kérni a minősitést. Mire visszaballagsz Freehavenbe már kész a templom, bár asszem még kell majd hozzá vmi áldozati bödön. Ezzel együtt a legdrágább templom az egész pályán:((( Rég volt már, nagyon rég amikor túrtam benne...:)))
  • Sipocz
    #25
    Ha jól emlékszem a lopkodás a VII. ujdonsága volt, de nagyon nem érdemes élni vele mert akkor is lemegy a repu ha sikerül.
  • ollie
    #26
    egy kicsit régen kérdezte ;DDD

    ah, lehet mégsem kéne ezt eladnom? bár jó lenne ha xp alatt is működne a d3d
  • Amiga
    #27
    Neked nem jönne be... nincs dx9-es effekt benne. :-)
  • Sipocz
    #28
    Lásd Ollie! a kommunizmus bukásához is az vezetett, hogy sok megválaszolatlan kérdés maradt:))))))
  • Amiga
    #29
    Micsoda?! Elbukott a kommunizmus? Húha, lehet, hogy nem csak az origot, meg a HVG-t kéne olvasnom!!!
  • ollie
    #30
  • ollie
    #31
    azt se tudod hogyan néz ki a HVG
  • Sipocz
    #32
    Apám! bármilyen topicot képesek vagyunk felrázni:)))
    Ilyen lehet az isteni lét->életet lehelni a holtakba....vagy ez a nekromancia:))))
  • ollie
    #33
    Nem vagyok az apád! ;D
  • Amiga
    #34
    Na, tegnap este felinstalláltam a Might & Magic VI, VII, VIII és IX.-et...

    A VI.-al el is kezdtem nyomulni, először döbbenten, hogy milyen szörnyű a grafika... hiába, az idő megszépíti az emlékeket. Még nem döntöttem el, hogy vállalom-e így is a játékot.

    A VII azonban mindenképpen végigjátszás alá fog esni, grafikára harmatgyenge, de azért a szemnek kellemes. Ugyanígy a VIII. is. A sokat és jogosan szídott IX. rész ezután következik (talán jövőre).
  • ollie
    #35
    viszem holnap este. már egyáltalán el sem indul nálam, még software módban sem. xp sux! ja és megkapod a majesty-t is. kérdés: holnap oda is adod a lóvét?
  • Amiga
    #36
    Lóvét sajnos csak 3.-án tudom odaadni, vagyis jövő szerdán (akkor kapok fizetést). :-(

    Majestynek nagyon nagyon örülök, szerintem Edit is szeretni fogja, bejönnek neki az ilyesmik.
  • ollie
    #37
    a pénz ok. amúgy mi lesz a többivel. csak jó lenen képben lenni.
  • Amiga
    #39
    7000+1000+1500 az egész. Szerintem most adnék 5000-t, aztán 4500-at. Ebben a hónapban a kiadásaim a gyűrűk és a Sandra DVD körül forognának...
  • iZom
    #40
    Elakadtam az első szigeten.:(

    a Temple of the Monnba nem találom a holdkövet.
    Aki tudja hol van az lécci válaszoljon.
    THX
  • Methylisocloro
    #41
    Temple of the moon map
    Ott van a 4-es szobában.
  • kockakukac
    #42
    Hali!Tom,hogy ez itt MaM.VII-es fórum,de tudna valaki segíteni a VI-ban?Ott vagyok már a végén a VARN templomban,de nem találom a Captain kódot.Tudja vki hol van?
  • Stephen tkr
    #43
    Hali skacok! Látom ez egy nagyon elavult fórum,de esetleg tud valaki segíteni nekem letölteni valahonnan a m&m 6 ot? Réginagy szerelmem és szeretnék játszani vele mégegyet... Please!!!! Valaki!!!
  • envoka
    #44
    Kicsit megkésve, de talán innen :
    Might and Magic 1 - 9
  • Janmester
    #45
    Szeva mindenki!

    Élet halál kérdése ez!!!!!!
    Mit kell csinálni hogy a might and magic 7 fusson XP alatt.
    plííííííííííz help meeeeeee!
  • envoka
    #46
    M&M VII Experimental patch windows XP-hez :
    Erről az oldalról
  • Boki
    #47
    Hi

    Megvan mind a hat golem rész, és mégse rakja össze nekem a Thomas Grey. Azt mondja mindnek meg kell lennie, hogy megcsinálja, de pedig mind megvan.
    Plzz help
  • MLord
    #48
    Hali!

    Először neked kell összerakni a gólemet. A kísérők közt ott van,ha rákattintasz,lesz ott egy "golem parts" opció. Arra kattingass,amíg ki nem írja,hogy kész. Utána mehetsz a kinevezésért :)