8
Hibas CD beolvasasa
  • Veriel
    #1
    Van egy CD-m, regen is nehezen olvasta be szegeny drive, de most vegkepp feladta. Kellene, ami rajta van.

    Gondolkodtam, mi legyen, arra jutottam hamar, hogy image. A clonecd sajnos a hibakat is megorzi, ha jol tudom, es talalt rajta kb. 500-at, szoval az szoba sem johet. Marad a Nero.

    Na most, ha beteszem a Pioneer DVD-be, akkor viszonylag gyorsan (fel ora alatt) eljut szegeny 39%-ig, es ott feladja (servo error).
    Ha beteszem a Yamaha iroba, akkor 25k/sec-kel olvassa.. Illetve szerintem kevesebbel, csak azt mar nem tudja kiirni :)
    Most 35%-nal tart, es 1 ora 57 perce megy..

    A kerdes az, hogy ha netalan vegigmegy rajta a nero, csinal image-et ugy, hogy nincs hibauzenet, akkor tuti, hogy hibatlanul leolvasta?
  • mikike
    #3
    isobusterral próbáld
  • Laci
    #5
    Talán a clonecd is beállítható, hogy az alcsatorna hibás adatait ne olvassa be, így remélem megpróbáltad különféle beállításokkal is.
  • Efreet
    #7
    nem tud 80percest írni. nekem a régi panasonic íróm se tudott, ugyanezt a jelenséget hozta, bármilyen fincsi alapanyagot adtam neki... megoldás: új író vagy lemondasz a 80 percröl.
  • Evil
    #8
    pedig tud ,mert nekem tok egyanez az irom volt es tucatszamra irtam a 80 as cd ket.Probalj firmware t frissiteni rajta.