128
Nascar 2002
  • llacee
    #1
    Hi All!

    Megszereztem a Nascar 2002-őt.
    Valami nincs rendben velem ,mert a P3-1000-es Cpu ,Asus V8200 GF3 ,512-rammal 1024-ben 16bitben játszhatatlanul szar :-(
    A nascar 4 még 1600 ban is jobban megy ennél.
    21.83-as Dentonátorral próbálom most,de próbáltam már a legújabb beta és a 23.11-essel is,bár a readme az utóbbit nem ajánlja.
    Az oprendszerem Win2000

    Szerintetek mitől lehet ez ?
  • llacee
    #3
    eddig semmi gondom nemvolt win2k-val játékra.
    3d mark is ugyan annyit nyomott...
  • llacee
    #4
    úgylátom ez az első olyan program,amit sikerült annyira elrontani,mesterségesen ,hogy szükség legyen egy Gf4-re a futtatásához.
    Gratulálok !
  • FREAK
    #5
    WinME, TB 1200/200, KyroII, 384 MB RAM

    Csak a demo-t próbáltam 1024 (16 vagy 32 nem tom, a Kyro-nál majdnem mindegy) de egy riccenés nem volt.

    Sőt, lehet hogy ez még XP alatt volt.
  • llacee
    #6
    az érdekes az ,hogy a demo nekem is megy install után elsőre 1280-ben is.
    A gép következő újraindítása után már az alulirtakat produkálja
  • FREAK
    #7
    Hihi, ezt nem próbáltam, ugyanis 10 perc után uninstall. SZép szép, de igazi Nascar verseny csak a Nascar Heat-ben volt.....
  • llacee
    #8
    ha valakinek van ötlete ossza meg velem,mert szerintem lehetetlen,hogy ekkora gépigénye lenne
  • FREAK
    #9
    Ja, az szerintem sem reális. Mindegy, ha nem jön össze nyugtasson az a gondolat, hogy nem maradtál le semmiről :)
  • llacee
    #10
    :-)
  • llacee
    #11
    nekem tetszik egyébként azért genyózok vele
  • llacee
    #13
    Lantee,a helyzetem 100%-ig megegyezik a Tiéddel !!! :-DDD
  • Anee
    #19
    RAF2-RAL2-RAS2-RAX2-6667
  • llacee
    #21
    Közben feltettem újra az oprendszert és megy 1280-ban folyamatosan,de nemtudom hogyan lehet a frame-t kiiratni vele.
  • Anee
    #24
    amikor választod a pályát ott van a pálya beállítás..ott lehet a távot időjárást, vezetési módot/arcade simu/ és a törést állítani
    Amúgy fasza game
  • Lantee
    #26
    NA KÉREM! Tegnap este 7h-körül felraktam a progit, hogy megnézzem milyen, aztán - gondoltam - megyek BL meccset nézni a SPORT1-en.
    DE sajnos ANNYIRA BEJÖTT A JÁTÉK, hogy éjfél körül eszméltem fel belőle.

    A Paint Shop nagyon fasza (nálam tökéletes), a sárga jelzés naggggyon szuppa. Egyszóval --> RULLLA!!!

    Egy kérdés: Amikor kiállok a boxba, akkor az emberkék maguk oldják meg a kerékcserét, vagy külön parancsra(F2-F8).
    Pl. összetörtem kicsit a járgányt (felgyűrődött a motorháztető), de hiába álltam a boxba, nem csinálták meg!

    PEACE
  • Anee
    #27
    mit vársz hogy kalapácccsal visszaformálják?:-)
  • Lantee
    #28
    Naja!
    De legalább lekaphatnák az egészet, hogy az ablakon kilássak!
  • Lantee
    #30
    Haha! Championship első állomását (DAYTONA) 26.-ik helyről megnyertem!!! Igaz, volt egy pár sárga zászlós kör is, de akkor is! Ez tök jó!!

    Mellesleg a boxkiállásnál kereket cseréltek, és KIKALAPÁLTÁK A KASZTNIT!!!

    PEACE
  • Anee
    #31
    én nem champba játszottam Daytona-n icaka s 38.helyről nyertem....bár volt egy nagypukk:-)))de nem énmiattam...jha 50%os távon
  • Lantee
    #32
    NAgggyon bejön!!! North Carolina-t is megnyertem. 40 körös volt bazz!!

    Viszont a Las Vegasi pálya nagyon szivatós! Az egyik kanyar annyira geci, hogy képtelen vagyok rendesen bevenni!!
  • Lantee
    #34
    Én pont most adtam el a Wingman Force-omat, mert nem jött be! Rájöttem, hogy 10 év klaviaturázását nem lehet egyik pillanatról a másikra elhagyni!

    Jobban nyomulok klavival, mint kormánnyal!
  • Anee
    #36
    Próbáltam kormánnyal is de én billel nyomom úgy is fasza nagyon
    Nascar Heates végre sikerült megvernie...
    Télleg nektek ki lehet kapcsolni a kanyarodássegítőt mert nekem nem engedi
  • zacsko
    #37
    Az imént én is kipróbáltam a játékot, de nálam is néha erősen beszaggat. Elsa Gladiac GTS 900-as cerkával. A grafikája egyáltalán nem olyan hu de király hogy indokolt legyen a szaggatás.

    Egyébként az tetszik, hogy viszonylag könnyen irányíthatóak az autók, nincs olyan hogy picit hozzáérek az ellenfélhez és már pörgök is, de azért a túl erős lökést már kicsúszással bünteti a program.

    Ami viszont nem tetszik az a törés, maxra állítva is alig törnek az atók. Emlékszem asszem a Nascar 95 -ben szórakoztunk azzal hogy frontális ütközéseket csináltunk és brutálisan össze lehetett törni a többieket ezernyi törmelék hullot a betonra. Ráadásul akkor be lehetett állítani, hogy csak a többiek sérüljenek mi nem, így aztán jól le lehetett amortizálni az egész mezőnyt.

    Most is kipróbáltam, de nagyon nem realisztikus, hogy 180 mph val nekimegyek a szemből jövőnek, és neki csak egy picit felnyomódik a motorháztető és kész, néha még olyan is van hogy simán továbbmegy egy ilyen ütközés után.
    A replay viszont tetszik, mert nagyon lassan lehet visszajátszani, nagyon élvezetes visszanézni a tömegkarambolokat.

    Ok tudom, ez nem carmageddon, de szerintem sokunkban ott lapul a kisördög (bennem biztosan:) és néha jól esik egy kicsit szembe fordulni a forgalommal:))
  • FrezeR
    #38
    az irányitást nem lehet átálitani más gombokra esetleg?
  • Anee
    #39
    de át lehet állítanio simán
  • FrezeR
    #40
    na és hogy? pl beadom hogy a "gáz" az a gomb legyen de nem fogadja el! miért?
  • zacsko
    #44
    Hi ma játszottam ezzel a progival, és hát azt kell mondjam ez a játék csúcsszuperkirály!!!
    Nagyon élvezetesre sikerült, marha jó amikor hátulról indulva előreverekszem magam. Az írányítás nagyon jó, nehezebben billentik ki a kocsimat sőt sikerült úgy előreverekedni magam, hogy vagy tiz ellenfelemet löktem félre magam elől hehehe:)))

    Viszont az idegesít, hogy ha van egy baleset a pályán (amit általában én okozok:))), akkor utána vagy 5-8 percig csak unalmas körözgetés folyik. Meg nem is értem itt a szabályokat, nekem valamiért mindig az utolsó helyre kell beálljak a körözők közé, holott nem egyedül csúsztam ki. Viszont ha a körözés közben kilököm az előttem menőt, akkor eggyel előrébb léptet a program. Nem tudtok egy helyet ahol le vannak írva a Nascar szabályai???


    Éa még egy kérdés boxkiálláskor, hogyan lehet kereket cserélni meg ilyesmi, hiába álltam be nem történt semmi. Egyáltalán mikor érdemes kiállni boxba, hogy ne kerüljek az utolsó helyre?

  • Anee
    #46
    még quick racen is van időmérő..
    de tök állat télleg utolsó helyekről indulni mert szélárnyékkal simán fel lehet hozni magad....
    de az első hely is rulz...amikor kanyarocc be a célegyenesbe a rajt előtt a melletedlévő pont ugyanúgy ugyanakkor lép a gázna mint te csak hogy ne bassza el a rajtot.
    egy szó mint száz meg lett ez csinálva faszául
  • Borg
    #47
    Apropo törés. Hol lehet bekapcsolni?
    Kb fél órát játszottam vele csak, ezért még nem ismertem ki a menürendszert annyira (a külsö nézet gombját megtalálni is 15perc volt a rohadtak elrakták a jóöreg F10ről:)

    Amugy király a gama, P3S 1133 / GTS Pro /winxp-27.20 = tökéletesen megy max detail 1024x768x32 (~45FPS).

    Utoljára a sima NASCARal játszottam anno, de azzal jó sokat. Ahhoz képest ez az első újabb nascar aminek megvan a feelingje is.. (hátmég ha a törést is bekapcsolom majd...:)
  • llacee
    #48
    Nagyon tetszik nem tudok leszállni róla :-)
  • Anee
    #49
    ahol kiválasztod a pályát ott van egy pálya options./a pálya képe alatt balra/
    ott megtalálod
  • zacsko
    #50
    Ajánlom az alábbi oldalt, nagyon szuperul írja le a Nascar szabályait!

    http://users.zoominternet.net/~eanderson/Rules/
  • Borg
    #51
    kösz, meg fogom nézni majd
  • KRi2
    #52
    DE az assistokat hogy lehet kikapcsolni (csak parat tudok a options\control-ban) ?
    Vagy csak kormanynal lehet azokat kikapcsolni?
    Valaki otlet ,vagy sikerult?
  • KRi2
    #54
    sit.
  • Borg
    #57
    Online..hát..per speciel még CSben néha elviselem ha lagzike egyet...de ha NASCAR közben kellene arra várnom akár a másodperc töredékét is, hogy visszakapjam az irányitást.. asszem hamar roncsderbivé változtatnám a futamot...
  • bucsi
    #58
    Hy!
    Letöltöttem egy warez oldalról a Nascar 2002-t, csak 1 probléma merült fel, ilyen fájlok jöttek le:
    xyz.001
    xyz.002
    xyz.003
    na az ilyen kiterjesztésű fájlokkal mit kezdjek hogy kicsomagolódjon?Helpet kössz mindenkinek!



  • KRi2
    #62
    Na de ,nehhhogymáán ne lehessen kormány nelkül játszani. (nem is kell kanyarodnom)
    Azémá!
  • KRi2
    #63
    Na de ,nehhhogymáán ne lehessen kormány nelkül játszani. (nem is kell kanyarodnom)
    Azémá!
  • Anee
    #74
    vagy egy régebbi....