64
Mi a véleményetek a mostani TV-sorozatokról?
  • artschi
    #1
    A magam részéről annyit a sorozatokról, hogy utálom őket. Mindenhol ugyanaz az unalmas sz*r megy, csak más formába öntve. Mért nem tudnak leadni helyettük egy normális filmet pl? Ti mit gondoltok?
  • Laalee
    #2
    mert nincs napi 18 ora film, ugy hogy ne ismetelnek agyon...
  • cSuwwi
    #3
    Ezért van HBO! Bár egy kicsit drága, de ezt el lehet intézni... ;)
  • Laalee
    #4
    viszont ott is ismetles hegyek vannak... azt izgi lenne minden adon ugyanazokat a filmeket nezni :) raadasul ugy hogy meg ismetlik is
  • ipszilon
    #5
    én egyetlen egy sorozatot nézek, ha van időm: Friends!
    kicsit valótlan, de egy fél óra kikapcsolódás nem árt!
  • Lteebee
    #6
    Jennifer kiszáll belőle sajna.

    Én is nézem.
  • ipszilon
    #7
    állítólag mindenki kiszáll
  • Lteebee
    #8
    Ne már!
  • Coine
    #10
    Kém Game-et szokta vki nézni ?
    Régen amikor TV3-on ment véginéztem az összes részt, TV2-őn újra megy.
  • Laalee
    #12
    A szóban forgó irdatlan összegek elenére "meglehetősen barátságosan" folytak a hetek óta húzódó tárgyalások a 'Jóbarátok' (eredeti címén: Friends) sorozatot sugárzó NBC televízió, a gyártó Warner Bros. TV és a színészek által közösen megbízott ügyvédiroda között. Hétfőn azonban végleg eldőlt: a New York-i lakásban együtt élő hat lökött jóbarát összeáll egy utolsó sorozatra.

    A kilencedik széria licencdíjáért az NBC epizódonként 6,5 millió dollárt fizet a Warner-nek, ezzel a 'Jóbarátok' minden idők legdrágább televíziós sorozatává lépett elő. A korábbinál egymillió dollárral magasabb licencdíjjal jócskán megemelték Jennifer Aniston és barátainak gázsiját is: a Variety jelentése szerint 750 ezer dollárról egymillióra. (Ez még csak nem is a legmagasabb televíziós honorárium, hiszen Kelsey Grammer, a 'Frasier' című szappankomédia főszereplője 1,6 milliót kap egy-egy félórás részért.)

    Bár a Warner TV veszteségesen gyártja a sozozatot, a különböző díjakból és sugárzási jogokból befolyó összeg alapján úgy tűnik, a 'Jóbarátok' még mindig arany tojást tojó tyúk az AOL Time Warner médiabirodalom számára. A stúdió epizódonkét 4 milliót kaszál a külföldi vevőktől, ami a 24 részes sorozat esetén már 100 millió dolláros bevételt jelent a szezon végére.

    Hogy pontosan mikor kezdik gyártani és (az USA-ban) vetíteni a szappanoperát még nem tudni biztosan, a producerek mindössze abban egyeztek meg, hogy az utolsó epizódot 2003 májusában mutatják be.

    A 'Jóbarátok' első sorozatát 1994-ben vetítették az Egyesült Államokban, azóta összesen 33 Emmy-díjat nyert. Sorozatai mind a nézettségi, mind a népszerűségi listákon első helyen szerepeltek. Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox Arquette (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) és David Schwimmer (Ross Geller) bohóckodását átlagosan 25 millióan követik az Egyesült Államokban.

  • Lteebee
    #14
    MP sucks!

    Csak a buzik, meg a nők nézik.
  • kiskorúbézoltán #15
    A " Rém rendes család "-ot javasolnám , különösen a feministáknak ! :)
  • Efreet
    #16
    kevés rész van abból ahoz, hogy a legtöbben negyedjére is végignézzék... (mellesleg anno kétségtelenül fun volt...)
  • Laalee
    #17
    siman megnezem mindig :)

    meg a ds:9 et is :)
  • Efreet
    #18
    képcsöaddikt :)
  • ipszilon
    #19
    nem szoktam nézni!
    amúgyhogy mered egy napon említeni azt a nyálas izét meg a Jóbarátokat??:-)
  • Lteebee
    #20
    Jól beszéltél.
  • Coine
    #21
    Királyság volt meg még mindig az
    in memoriam TV3
  • Waterhorse
    #22
    Jó! Erre inkább nem mondok semmit.
  • ipszilon
    #23
    lap! és nem nap!!!!:-)
  • franci
    #24
    tegnap (2002.02.19) Nézte valaki a Harmadik műszakot?
    Az elején volt egy zene...nem tudja valaki véletlenül az előadót vagy a szám címét?
  • Lteebee
    #25
    Dúdold el és küld fel mp3-ban!
  • franci
    #26
    Már megvan!
    Nickleback: How to remind me!
    :)))
  • Coine
    #27
    hümm
    én is rászoktam erre a Jó Barátokra, nem is rossz
    tegnap volt Kém Game
    én bírom
  • artschi
    #28
    Hát nemtom... régebben én egy sorozatot szerettem, az pedig a Mission: Impossible volt. Az elég jó volt, nem mint a McGányol, aki egy szál gyufából csinál atombombát...
  • Pheel
    #29
    Az egy mekkora istenséges szám :))))))
  • Hunnenkoenig
    #30
    Gondoltam felhozom a topikot, hogy ne a Prison Brake es a Lost topikokat kelljen szetoffolni olyan sorozatokrol, amiknek nincs topikja es (egyelöre) nem erdemes ujat csinalni.

    Megneztem ennek az "EXTRAS" cimü BBC sorozatnak az elsö reszet.
    Ben Stiller nagyon jo benne, de az egesz eleg vontatottnak hat. Amolyan valodi europai probalkozas...

    Van valakinek tapasztalata rola? Erdemes a többi reszet letölteni?
  • lalakov
    #31
    Melyik sorozatot érdemes elkezdeni nézni?
  • winnie
    #32
    nézd meg a (TV) címkével ellátott topikokat.

    amúgy prison break, my name is earl. mondjuk.
  • lalakov
    #33
    Te mindenhol ott vagy? Kösz.
  • lilu2713
    #34
    Tud nekem segíteni valaki abban, hogy honnan tudnám megszerezni a Sunset Beach című sorozat részeit?

    Köszi.
    [email protected]
  • REALista
    #35
    Ez beteges vazzeg!!!!!Minek neked az a szar!!!
  • mochee
    #36
    Császtok! Kéne valami zsír sorozat, amin ellehetek mert most néztem meg a teljes X-akták szériát, meg a Sliderst, meg a Prison Break-et. Ez utóbbinál meg kivolt a ... hogy nem volt értelmes vége (előző 2-nek sem mondjuk), szal valami olyat mondjatok, ami legalább nem fut már.
    Buffy az milyen? mert azt tudom beszerezni perpillanat teljesen.
    Ja a Masters of horror-on + rajta vok, ugyhogy azt se mondjátok pls.
  • winnie
    #37
    ha valami mostani, vagyis most is futó sorozat kell, akkor klikkents ide.

    igazából ez szavazás, de rengeteg ötletet lehet meríteni a listákból és az összesítésből, plusz jó páran meg is indokolják, hogy miért jó a jó:)

    a buffy kult, de sokan utálják. szerintem keress a fenti listából valami mait, mert tudnék sorolni vagy 30-40-et, ami jó.
  • Lyan Kyj
    #38
    Ajánlom a Rome-ot!!!
  • mochee
    #39
    ja csak én utálom, hogy ha valamit nem tudok végignézni, és egy hetet kell várnom minden részre, ezért néztem eddig már befejeződött sorozatokat. De kösz, egyébként tv.com -ról lehet szvsz a legjobban tájékozódni.
  • mrzed001
    #40
    Ha sötétet akarsz, és nem valami laza nyálat, akkor a Buffy + Angel be fog jönni neked. A Buffy eleinte kicsit gyermetegen indul, aztán bedurvul. Az Angel eleve durván indul, és nem lazít a végére sem (na jó, volt azért egy Smile Time nevű poén rész is, de az kellett :)))

    Így összesen 7+5 széria (egymásba áthivatkozásokkal) ha jól emlékszem, kitart egy darabig :))
  • winnie
    #41
    a tv.com szerintem elég trágya, csak jobb oldal van annál. amióta megvették szegény tvtome.com-ot, azóta nincs jó rendszerező oldal.

    ezért néztem eddig már befejeződött sorozatokat.

    mint a prison break.

    nincs sok értelme már befejezett sorozatokat nézni szerintem, mert azok nagyon régiek. nem is tudom, hogy melyik volt a legutóbbi jó befejezett sorozat.

    a buffy, angel nem rossz ötlet, de szerintem simán meg lehet nézni azokat, melyeknek vége van az aktuális évaduknak. a wire-t, a rome-t, a monkot, de ott a lost 1. évad, a 24 1-4. évad és még sok-sok más.
  • mrzed001
    #42
    Annyiban igaza van hogy általában úgy fejezik be a szériát, hogy a falat kapard a következő részért (ami esetleg 0,5-1,5 év múlva lesz HA lesz)

    Ja mochee, meg persze ajánlom a Babylon 5-öt is :)))
  • mochee
    #43
    Na ja, a Prison Breakről tudom hogy nincs lezárva, és hogy 22 rész lesz vagy mennyi. Befejezett sorozatokon a másik kettőt értettem, ezt azért említettem, mert egyszerűen felhúzott hogy pont itt kell 3 hónapot kihagyni, nemtom miért nem lehet egybe leforgatni, ha már csak 9 rész lesz belőle.

    Másik dologgal meg nem értek egyet, mert ha valaki nem látta az X-aktákat, akkor ajánlatos megnéznie, akármilyen régi, mert eszméletlen jó. Az igaz,hogy tényleg a futó sorozatokból van több jó.