25
J.Springer Show
  • CSOCSO
    #1
    csumm most kezdik nálunk vetíteni a Jerry Springer sho-t...legfőképpen a szexről szolt most az voltbenne.. hogy 2 pár össze visza csalták egymást...full hülyeség ashow amugy..egymásnak kurvaamyáznak tönkreteszik az életüket..persze a nézők visongnak a röhögéstőll..mondjuk én is rhögtem néha:) hehe sok hülye..ha mostnem láttátok nézzétek a követezőt!! csumee!!!
  • liquid
    #2
    Nézi a rosseb, szemét műsor, a televiziózás legalja, kétlem , hogy a viasaton (ráadásul ilyen későn) jelentősebb nézőközönséget vonzana.
  • Zeo
    #3
    Azt mondják, hogy lesznek olyanok, mikor emberek majdnem lezúzzák egymást, és csak a bodybuildingesek állítótták le ?ket...
  • CSOCSO
    #4
    tényleg ez volt most is... a csaj tök ideg lett hoyg megcsalta a barátja ugyan azzal a nővel amivel a csaj is lefeküdt..:) aztán felállt a nő és odalépett a férfihez a férfi is felállt és 2 nagydarab állat ültette öket visza:)
  • CSOCSO
    #5
    ez a mostani rész komoly...lesz bevalják a párjukna hogy ök amugy transzexuálisak:) hehe biztos szájbabasznám a barátnőmet ( fiumat??) ha megtunám hogy transzexuális
  • CSOCSO
    #6
    eléggé primitiv egy műsor... d enemértem miért engedélyezik ha csak marják egymást és ha állandoan összeverekednek
  • Laalee
    #7
    mert amerika... penz beszel
  • CSOCSO
    #8
    jerry show hozza a formáját:) ez kész:) verekedés hegyek kurva anyázás hegyek meg minden:)
  • Lteebee
    #9
    Gagyi a gagyiknak.
  • Lantee
    #12
  • Sir IvanHoe
    #13
    Mekkora egy primitiv musor!! Tennyleg a gagyi Amcsiknak valo, meg par itteni lamanak.
    ehe
  • Waterhorse
    #14
    A Viasat kockázza ki a lényeget a müsorban? ha igen újjazza meg öket a yeti!
  • Lantee
    #15
    Jaja! Mindig csak a csöcsöket kockázzák ki! Nem is nézem többet!
  • CSOCSO
    #16
    :)))
  • Mester
    #17
    Jaja az tényleg egy vicc hogy a károdások nagyrészét kiveszik a csöcsöket meg teljesen kiveszik:(
  • Dante
    #19
    most nem nézitek?

    A hasival közli a csaja, hogy van másvalakije is, őszinte akar lenni. behívják ezt a másvalakit a hapsi ledöbben: de hisz ez egy nő. ez a nő lesmárolja a hapsi csaját, a hapsi meg a "másvalaki" egymásnak ront:))
  • Lteebee
    #20
    Mindegyik részben ez megy.
  • ibrahim
    #21
    Szerintem tök buli nem?arra jo hogy ha nem birok aludni ki röhögöm a belem.......De tényleg amugy annyira parasztok.
  • CSOCSO
    #22
    hja!!
  • Dante
    #23
    én szétröhögtem az agyamat. vaz..
  • Dante
    #24
    hülye amcsik:)
  • CSOCSO
    #25
    azok bazzeg!!