24
  • Mozes
    #1
    Mi tudtok erről a játékról? Én láttam egy videót ami alapján nagy durva és állítólag hamarosan jön ki. Mitöbb az Unreal2 engine-re épül!!!!!
  • Mozes
    #2
    En mi van senki nem ismeri ezt a programot?
  • magus
    #3
    én nem:(
  • grebber
    #5
    Ez ennyire feledésbe merül pedig nemgyenge képek alapján!!?

    A K-D LAB csapatot megismerhettük már a Perimeter című RTS munkájukról, mely hullámzó röptű megasárkányoktól meg nanoegységektől nyüzsgött. Tanultak a visszajelzésekből és ezúttal akcióval telítettebb, könnyebben emészthető real-time stratégián kalapálnak. Első kémjelentésünk itt figyel.

    Kiderült, a Mad Max stílusban rohangáló néppel - Remnants - egységeinket úgy fejleszthetjük, hogy plusz alkatrészeket, fegyvert és páncélt pakolunk rájuk, melyek származási helyei roncstelepek értékesebb pontjai. Az Ascension faj önformáló, transzformersz harci robotokkal hódít, amelyek fejlesztéssel erősebbek lesznek és többféle alakba képesek átváltozni. A harmadik faj, a biomechanikus csapatokkal nyomuló Ufólelkű Idegenek hatékony mutációt használnak hadseregük hizlalására.

    A Maelstrom központi alkotóeleme a folyadékrendszer irányítása, amely mesterséges csatornahálózattal, fagyasztással és felengedéssel történik. A totál megsemmisíthető terep anarchista lelkületű Haduraknak érdekes lehet. Meglátjuk azonban a szél- és hóviharok megjelenítése mennyire jön be. Jelenleg a fejlesztőgárda éppen a küldetéseket és helyszíneket készítgeti.

    Trailer

    info: Hardwired
  • grebber
    #6
    Ja ez elvileg az FPS topikja lett volna!
    Nemakartam másikat nyitni a stratégiának majd a fejesek eldöntik hogy kell-e!

    2040-ben a Földet megszállják az űrből érkezett idegenek. Iszonyú pusztítást visznek véghez, mely ökológiai katasztrófába torkollik. Ivóvíz eltűnik a bolygó felszínéről. Megkezdődik az emberiség harca a fennmaradásért. A két pártra szakadt emberek egymást marják, illetve az idegen inváziós haderők csépelik őket. A Perimeter fejlesztőitől - KD-LAB - érkezik a Nézdahátam elemeket tartalmazó sci-fi akció stratégia Maelstrom.
  • grebber
    #7
    Új képek
  • grebber
    #8
    15 új kép
  • lammaer
    #9
    Nem is tudom, nekem a Perimeter túl szűrreális volt.
  • grebber
    #10
    Nekem nagyon bejön a Perimeter!
  • reaper4
    #11
    15.-én demo!!!!
  • reaper4
    #12
    ennyi? semmi juppppíííí? :D
  • grebber
    #13
    Info honnan van?
  • reaper4
    #14
    kaptam e-mailt a fileplanettől :) bizonyíték itt!
  • grebber
    #15
    Ok.Kiváncsian várom!
  • reaper4
    #16
    ahogy látom csak mi ketten :D
  • reaper4
    #17
    kijött a demo húzd innen!
  • reaper4
    #18
    inkább ne! előre is bocsi a nagy képért , de ezt látnod kell mielőtt töltöd :(

    hozzá kell tennem , h csont fullon van a game.
  • grebber
    #19
    Kiprobáltam én is igaz nem sokat toltam vele.
    3 féle anyagot kell szerezni azokból lehet gyártani van: víz,napenergia,meg még valami nemtom a nevét.

    Vannak valami földalatti akármik (lyukak) azokból lehet kibányászni cuccot + ugyanilyen lyuk lesz ha ellenfél bázisát zuzzuk szét.Ez elég szép nyersanyagforrás biztosít.
    Ellehet fogalani vízcsapokat (olyan mint a Red Alertben az olajtornyokat) és + vízet ad.

    Grafika hát nem valami szép.
    Gyártottam pár lépegető robotot és mondtam nekik hozzanak a "lyukakból" anyagot nekem azt kb egy tereptárgynál olyat görcsölt az összes robot lol butákvoltak nemvoltak képesek kikerülni.

    Első pályát sem csináltam meg mert lezuztak mint állat mert ellenfélnek voltak valami lövegtornyai nekem meg mire eljutottam ide pár emberem csak.

    Sokmindent nemlehetett gyártani azt a lépegetőt embereket meg amivel letudod tenni bázist azt ennyi is volt.

    Nekem nem jött be a game!
  • alma2
    #20
    huh, iszonyat kinszenvedes volt elvinni a kb 4. 5. palyaig, unalmas jatekmenet, relative csunya grafika stb. De kozben rajottem van benne aranyos kis fizika, ami azert dob rajta, es most hogy hatalmas meteor darabok csapodnak be a foldb, es atalakul a kornyezet, egyre jobban tetszik, meg valami nagyon jo is kisulhet belole. Tiszta populus erzesem van, csak modern kontosben ! Sot itt is van direkt control,be is zoomol teljesen az egyseg moge, bar szerintem teljesen felesleges, mindesetre latvanyos a maga modjan. De ahogy betor a tenger, kino egy heygseg stb igen jo!
  • alma2
    #21
    javitom megsem felesleges a TPS nezet, a Hoseidet tudod direktbe iranyitani, ha te lossz a gep helyett minden elpusztul az biztos :)
    jol nez ki ahogy egy egesz hadsereg kovet teged, rengeteg egyseggel.
  • alma2
    #22
    Senki nem jatszik ezzel ? Azert annyira nem rossz sooot.
    Csak sajna elakadtam azon a palyan mikor elszor a csajszi a robotokat atallitja terraformalasra, szep hegyeket volgyeket epitgetek de a masodik chekpointnal ahol osszeszednem az embereket, nem megy tovabb a jatek, trigger hiba :) Pontosabbna az emberek velem lesznek de a chekpoint marad igy nem tortenik semmi.
    valakinek ismeros ez a resz netan tovabb jutott ?
  • alma2
    #23
    Bahh most nezem mr topiknyito elirta a jatek nevet is...
    azert nem talal ide senki...
  • csgj
    #24
    én is most akartam nyitni egy topicot, mert láttam, hogy nincs még ilyen. na meg most szedtem le, és nagyon megtetszett! aztán úgy néz ki, hogy van, csak elírt névvel... még jó, hogy így is rákerestem... ha van igény rá, nyitok egy új topicot neki....