62
ALIEN...
  • CSOCSO
    #1
    nyah tuttok oldalt ahol van rola sok kép? ha lehet akkor rajz kép...mert aza baj hogy élethű igazi képek nem nagyon vannak róla amit el lehetne nézegetni, tanulmányozni..nem lehet kapni itthon 40 centis alien babát?
    /\ L | = N rulez!
  • Pheel
    #2
    Baba ROTFL, de jó 5let ez a fórum. :)
  • CSOCSO
    #4

    :)
  • Dikkma
    #5
    Lesz Alien 5, kira!
  • Coine
    #6
    Honnan az infó ?
  • Dikkma
    #7
    Inkább úgy mondom, hogy erősen gondolkoznak a történeten, szóval 100% hogy lesz. Amúgy Hardwired, meg minenhol ezt mondják. Lesz egyébként Predator 3 is!
    Eddig olyanon gondolkoznak asszem, hogy a faj kialakulását, elterjedését mutatják be, szal nem Kripli, meg az ő történetének folytatása.
  • Coine
    #8
    Jaj az nagyon jó lenne, mind2 !!!

    Megvan a hír a lenti linkről !

    2002. JAN. 26. Alien 5. ???


    Félek, hogy ez is csak ugyanolyan beugratás, mint amilyen a tavaly év első negyedében keringett...
    Mostanság mutatták be Amerikában a Black Hawk Down (Sólyom Végveszélyben) című Ridley Scott filmet, és a vele készült interjúk közben természetes módon felmerülnek kérdések az ALIEN sorozattal kapcsolatban.
    Scott, bár nem 100%-os válaszokat adott, elmondta, hogy talán, szivesen, lehetséges, hogy megcsinálná () az Alien ötödik részét, és akkor abban több mint valószínű, hogy az idegenek eredete lenne a középpontban. Hogy hogyan keletkezet ez a faj, és mit kerestek a Space Jockey űrhajójának fedélzetén...
    Na. Majd elválik...


  • Hitm@n
    #9
    Hú,de király lenne egy Predator 3.

    Mondjuk,az Alien 5-öt sem hagynám ki :))
  • netrunner
    #10
    Én egy Aliens vs. Predator filmet néznék már meg!!!
  • Waterhorse
    #11
    Egyébként mindig van egy kis sejtetés, hogy egy univerzumban léteznek. Gondolom mindenki tudja aki látta a Predator 2-ot hogy a végén ott van a kifözött fej. Aztán az Alien 1-ben meg az a hajó amit az elején találnak az egy Predator hajó.
  • Dikkma
    #12
    Hát mivel valami olyasmi van, hogy a Predatorok teremtményei az alienek. Szal van egy bolygó, és oda mennek a Predatorok. Leszállnak páran, és írtják a népet. Mint a Predator filmben az embereket. Rejtőzködnek, olyan mint az amerikai kommandós a dzsungelben.
    Szal van közük egymáshoz :-)
    ASSZEM! Én vmi ilyesmit hallottam.
  • CSOCSO
    #13
    amugy S.Jockey meg milyen faj honnan van az ottan? erről semmi hír?amugy várom a filmet!
  • Totya000
    #14
    a neve azert Alien, mert a foldon nem el ilyen.
  • Hitm@n
    #15
    Én is hallottam,miszerint a Predatorok hozták létre az Alieneket,hogy szétszórva őket 1-2 bolygón,majd visszatérjenek később(mármint a Predatorok) és vadászhassanak rájuk.
    Szerintem nem minden úgy alakult,ahogy a Predatorok tervezték...
    Amúgy még egy ilyen témájú könyvhöz sem volt szerencsém,de mihelyest látok valahol,azonnal megveszem/kikölcsönzöm.
  • CSOCSO
    #16
    ez ugy van hoyg az emberek felmennek a nostromora és látják a szörnyeket erre megszolal az egyik: Te a földön ALIEN?? ( él ilyen?)
    és nagyon régi vicc
  • Hitm@n
    #17
    Már elmúlt éjfél,de Csocso még pojénkodik :))

    Jó a vicc,még nem hallottam.
  • Pheel
    #18
    ehhe. Jó volt :)
  • Dikkma
    #20
    Na. Vmi ilyesmi. Ketten csak összehozzuk :)
  • Hitm@n
    #21
    Egységben az erő!!! :))
  • Alien
    #22
    Húú, én is nagyon várom már az 5.részt!! De egy avp film is iszonyú jóóó lenne.
  • Coine
    #23
    Filmet akarock !
    Legyen az alien 5, Predator 3 vagy AvP, CSAK LEGYEN MÁR :)
  • CSOCSO
    #24
    fasszom az kéne már hoyg leszálnk a föld nevű szutyok bolgyora és kinevelik a jo harcost belőlük..nagy háboru van az oroszokkal az amcsik bevetik az alieneket mire nyernek is..aztán viszik haza öket hajón mikor ott kitörik a balhé és az alienek elszabadulnak...ehh ennek kéne lennie..majd az alienek elfolglalják az egész bolygót és nyernek..ennek kéne következnie..ehelyett mi lesz a predatorok itenyésztik az alieneket meg egmutatjék ki az a P.Jockey....kurva érdekes lesz!!:) amugy kurvára várom! az egyetlen film ami nem nevetségesen gagyis horror.....
  • CSOCSO
    #25
    ámen..azé inkább a5 mint p3...
  • D3t0nat0r
    #26
    Ahogy olvastam a topicot egy az egybe a Starcraft jutott az eszembe :) Úgy látszik a Blizzardra is hatással voltak az Alien-Pre filmek.

    -Predator=Protoss(még ez is megyegyezik! Pro=pre=elő)
    -Zerg=Alien
    -Terran=nem is tudom kivel...

    Bár igaz az SC a nagyon messzi jövőben játszódik, és nagyon meg van csavarva a története:)

    Tényleg nagyon állat lenne, ha predatorok megtámadnák a Földet. Ha vesszük az 1.-2. részt(1 predator mennyi embert, elit kommandóst kinyírt!), akkor elég nagy gondban lenne a Föld egy nagyobb kaliberű támadás esetén :)
  • Dikkma
    #27
    Predatorok ellen esélyünk nem lenne, az Alieneket meg halomra lőnénk egytámadás esetén
  • CSOCSO
    #28
    hát nemtom..az avp2-ben egy predatort kinyirok simán egy aliennel mig ha rámtámad kettő alien ott már bajban avgyok hisz körbe röhögnek engem olyan gyorsak..
  • Coine
    #29
    Azért, mert a Predator nem élethűen erős.
    Ha, olyan zúzós lenne, mint mondjuk a P1-ben akkor sztem esélyed nem lenne, kezdük ott, hogy alig látnád...
  • CSOCSO
    #30
    az alien látja a predatort hiába láthatatlan az auráját látja...
  • Coine
    #31
    Hát jah, de az ember nem és én az embert veszem alapnak :-)
    Hiszen magamból indulok ki ha a gamét vesszük :)
  • CSOCSO
    #32
    de most mi alien vs prediről beszélünk...és ha jol tudom az alient nem látod sem thermoban jol és infrában sem látod kitünően...no mindegy...
  • Coine
    #33
    jaaa...
    hát akkor ok, én 1értelműen predi oldalon vagyok :-)
    ütnek mindenkit :)
  • Pheel
    #34
    Szerintem el lennénk ásva eléggé, bárki is jönne. Ha el tud jönni idáig, akkor máris nyert ügye van. :(
  • CSOCSO
    #35
    én alien:)
  • CSOCSO
    #36
    jolvan én meg a predatorian vagy melyik lennék ( fél alien fél predator)
  • Dikkma
    #37
    Arról volt szó, az alieneket ledarálnánk mint állat, a predatorokat nem. Namármost, a predatort láthatja az alien, most nem erről volt szó. Hanem hogy az embereknek esélye nem lenne predator ellen.
  • Dikkma
    #38
    Egy hazatérő űrszonda is hozhatna egy királynőt, a többi már magától menne.
  • Pheel
    #39
    Jön haza a Voyager, mint a Star Trekben, mi? :-PPP
  • Dikkma
    #40
    Ja. Vagy egy meteor hozhat spórát, amiből aztán kifejlődik a tenger mélyén egy ilyen izé.
    Meg még vannak ötleteim
  • Coine
    #41
    Na én azért nem örülnék, ha holnap a Balcsiból kiszednének egy Xenomorphot :)
  • CSOCSO
    #42
    mozgás érzékelő, höérzékelő ennyi.. máris láthatóak a predik is