28
progik feltöltése mobilra?!
  • Cheky
    #1
    Halika!
    Lehetséges mobilra kül. progikat feltenni?(pl.:játékok, t9 szótár...)
    Ha tudtok helyet ahol csinálnak ilyen lécci írjatok!
  • M@TriX
    #2
    milyen telód van?
  • akyyy
    #3
    6230
  • akyyy
    #4
    neked?
  • M@TriX
    #5
    920
  • akyyy
    #6
    az autós rádió?
  • M@TriX
    #7
    hehe, :) Motorola A920. ;)
  • Vlala #8
    (nem akartam új topicot nyitni, ebbe cipőkanállal belefér a kérdés)

    Mi kell egy telefon festéséhez? (a szétszedéséhez hol lehet spec. hatágú csillag alakú csavarhúzót szerezni?) milyen festéket, esetleg lakkot használjak?
  • nemcsakfeel
    #9
    gyerek vagy még ehhez, hagyd inkább békén :)
  • Vlala #10
    de lekopott! Így nem szép!
  • nemcsakfeel
    #11
    kapard le a többi helyen is.
    átlátszó rulz :D
    esetleg imbusz kulcs kell hozzá?
  • datango
    #12
    HEHEHEHEHEHE
  • Vlala #13
    nem imbusz, legalábbis nem a hagyományos hatlapú imbusz. Imbusszal nem megy.
  • nemcsakfeel
    #14
    megreszelgeted kicsit az imbusz oldalait és kész.
  • sike
    #15
    sziasztok nem ide tartozik de: tudja valaki hogy hol van a profi számologép nokia s60as telefonok ra??? márprobáltam csak töröltam
    segítsetek.
  • maki
    #16
    hali!nem inbusz hanem torx csavarhúzó kell a telcsi szétzsedéséhez, festésre pedig auto festék tökéletesen jó, csak utána lakkozd le.kopni nem fog az tuti csak arra vigyázz ne üsd oda sehová mert kemény a lakktól és lepattog. www.godzillagsm.hu sziasztok
  • Vlala #17
    köszi! Ezt nem tudztam, hogy Torxnak hívják...
  • deep
    #18
    Egy kis UP:)
    Találtam egy 6310-es telót.A SIM-et már letiltatta a tulaja, azt el is dobtam.Beletettem az én kártyám, mondom megnézem független-e, de kért egy kódot bekapcsolás után. Valaki tudja, hogy/kinél lehet ezt semlegesíteni/megváltoztatni?
  • sirdond
    #19
    a biztonsági kódót? adatkábellel és vmilyen programmal meg lehet nézni a telefon kódjait. de hogy mi a neve?????? azt tudom hogy a knok-kal lehetett ilyet,de sztem abba nincs 6310-es. többet nem tudok így hirtelenjében
  • deep
    #20
    Nembaj, köszi:)
  • sirdond
    #21
    nm. hátha van itt valaki aki majd jobban tudja :D
  • fifi
    #22
    alapból, Nokiánál: 1-2-3-4-5
  • ZilogR
    #23
    azért a #1 engem is izgat... Nokia 3650-om van, de bármit szívesen programoznék a vas szintjén, ha vki megmondja, hogyan kell. Ha meg nem, akkor ÚGYIS rá fogok jönni ;) :P Pl. előveszem a jó öreg Ericsson 2618s-emet és meglesem, milyen proci figyel benne, azután web, azután soros port, adatkábel, aztán sok átvirrasztott éjszaka és csak meglesz... (vagy nem...)

    -=ZR=-
  • gamezone
    #24
    én egy siemens cxt65 ös telót szeretnék függetleníteni és hogy mint kéne van e hozzá kód stb valaki segítsen pls.jah és az imei számom 353541007005883
  • Kenzus
    #25
    Tud valaki valamit a Nokia 6600 IMEI szám megváltoztatásáról? Mennyire bonyolult, milyen program kell hozzá?
  • balcsi70
    #26
    Sziasztok.Egy Nokia 6020-ast kéne függetleniteni. Valami progi,vagy lehetöség? vagy segitség?! Kössz.
  • balcsi70
    #27
    Kössz a tippeket. :) má megoldottam müködik juppi.
  • item
    #28
    Sziasztok,érdekelne nemtudtok valakit aki foglalkozik Qtek telefonok függetlenítésével?? Egész pontosan a Qtek 9100 as mobilról lenne szó.

    A válaszokat előre is nagyon köszi!!

    püben jöhet minden!