36
Van valami jó tipped?
  • Coine
    #1
    menj el dolgozni...
    höhö
  • corleone
    #2
    Aki itt megfordul, az gondolom dolgozik vhol. (én is), vagy az őseitől szerez lóvét.
    Arra vagyok kíváncsi, hogy ha megláttok pl. egy jó lemezt, egy új vinyót, stb. ami tutira kell minél hamarabb, de lóvé csak hetek mulva lesz meg rá, milyen trükkel szereztek lét. Biztos mindenki tud ilyet (legálisat). Na ezt írjátok le.
  • Efreet
    #3
    kérek kölcsön havertól-rokontól
  • corleone
    #4
    Én pl. a kiolvasott ponyvaregényeket el szoktam vinni időnként az antikváriumba.
  • Efreet
    #5
    könyvet eladni? SOHA. azokhoz túlságosan ragaszkodom :)
  • Coine
    #6
    Érdeklődni kell, sok helyre kell elmenni és összevetni az árakat, utánna kell járni a dolgoknak, csak bizony ez idő.
  • Lazarus
    #7
    És az idő mint tudjuk pénz..
  • Coine
    #8
    Hát vhogy úgy.
  • [HUN]kwega
    #9
    Fontos, hogy legális legyen ?
  • dewdew
    #10
    Veszel csod fele meno ceg reszvenyebol egy targoncanyit mondjuk 100.000 dollarert, bejelented, hogy invesztalsz a cegbe 5 millio dollart - erre felmegy a reszvenyek ara, mindenki esz nelkul vasarol belole, es amikor eleg magas az arfolyam, akkor eladod a sajat "olcson" vett reszvenyeidet.

    Sajnos nem en talaltam ki, ma olvastam az Index-en.
  • corleone
    #11
    Na, mondjatok má' valamit.
  • Lazarus
    #12
    Ha veszel 1 rádiós mobil telcsit és önfeletten énekelgetsz a megállóban talán szert tehetsz 1 kis apróra..
    Már csak venned kell 1 mobilt :)
  • kozso
    #13
    Cashfiesta haver már csekket is kapott... 50 dolláronként fizet és nem kell klikkelgetni mint a hülye, csak elvesz egy kis képernyőterületet...
  • Netpeti
    #14
    Sziasztok!
    AZ 1. EUROBAN FIZETŐ OLDAL!!!
    ITT
    Légyszi ajánljatok be (no)! Köszi
  • CLINT EASTWOOD9
    #15
    lopj te hülye vagy gondolkoz
  • LittleL
    #16
    Éppen most gondolkozom, hogy meg kéne fújni valami pénzszállító autót. D
    Nem is olyan nagy dodlog, viszont jó ok pénz van benne. D
  • bodesz
    #17
    a CashFiesta a legjobb pénzkeresési módszer kis útmutató
  • VinylToy #18
    láthatnánk már egy csekket egy ilyen cégtől? amig nem addig kénytelenek vagyunk azt hinni hogy kamu.
  • Gex
    #19
    Nézd meg ezt az oldalt, és ha akarsz, regisztrálj az ott ajánlott céghez: http://penznet.uw.hu

    Nem, kötelező, nem mundom hogy muszáj, csak ha nagyom unatkozol, szerintem megéri!
  • mrxmrx
    #20
    Ezen az oldalon is van pár cég : http://websurf.uw.hu
  • Mhosah Myth
    #21
    Nemrég kaptam egy e-mailt amiben olyan hülyeség állt, hogy égnek áll a hajam... :)) Nagyon hülyék az olyanok akik ezt beveszik...

    >>> Téma:
    >>>
    >>> Kedves barátok
    >>> >
    >>> > Olvassátok el ezt a levelet, és cselekedjetek gyorsan
    >>> >
    >>> > Ezt a levelet egy olyan információval küldöm amit egy profi , jó
    >>> > barátomtól kaptam.
    >>> >
    >>> > A Microsoft, és az AOL, a legnagyobb világhálón lévő vállalatok
    >>> > jelenleg, a leggyakrabban használt program Internet Explorer
    >>> > biztonságáért, tesztelték ennek a programnak a beta változatát.
    >>> >
    >>> > Amikor tovább külditek ezt a levelet az ismerőseiteknek, a Microsoft
    >>> > leellenőrzi,(mindig h az a fél Microsoft Windowst használ) 2 héten
    >>> > keresztül.
    >>> >
    >>> > A Microsoft 245.- EUR fizet minden egyes személy után akinek tovább
    >>> > külditek ezt a hírt. A Microsoft 243.- EUR fizet minden tovább küldött
    >>> > hírért, és a Microsoft
    >>> > 241.- EUR fizet minden harmadik személynek aki megkapja ezt a hírt.
    >>> >
    >>> > 2 hét múlva a Microsoft cég e-mailen felveszi veletek a kapcsolatot,
    >>> > és átutalja az összeget.
    >>> >
    >>> > Eleinte nekem is kétségeim voltak, amíg 2 hét múlva fel nem vették
    >>> > velem mailen a kapcsolatot, és rá pár napra át nem utaltak számomra
    >>> > 24800 EUR t miután tovább küldtem a hírt.
    >>> >
    >>> > MIndenképpen küldjétek tovább ezt a hírt, mielőtt befejeződik az
    >>> > Internet Explorer beta verziójának a tesztelése.
    >>> >
    >>> > Aki mind ezt megteheti nem más mint Bill Gates úr.
    >>> >
    >>> > A marketing összes költsége őt terheli.
  • Magic Boy
    #22
    Nagyonjó pénzkeresési lehetőség!

    Egy fantasztikus Aloe, Noni és Prolong akció!

    A Bionet tagja az EDC-nek így a tagjai kedvezményel vásárolhatnak az EDC tagjainál a Bionet-es tagkártya felmutatásával!

    Ha valakinek felkeltette ez a kis videó (A Windows Media Player símán lejátsza a videót csak hozzá kell rendelni) az érdeklődését vagy szivesen kihasználná az akció vagy a tagkártya nyújtotta fantasztikus lehetőséget az ITT bővebb információkat talál és rendelni, eseleg belépni is tud!
  • chelseatomi
    #23
    Tisztelt Hölgyem/Uram
    Van 1 Internetes munka,amivel rengeteg pénzt lehet keresni!!!!!(ez nem átverés)
    Mindössze 600 Ft belépési díjért akár 3 hónap alatt 600. 000 Ft-ot is kereshetsz!
    Hidd el nem fogod megbánni,a 600 Ft-ot amit befizetsz azt is már kb 3-4 nap alatt vissza kapod.
    Ha te is szeretnél sok pénzt keresni kevés munkával, akkor itt a helyed!!
    Íme a munka, amit ajánlok:
    - Tájékoztatók és riportok másolása,
    - Fizetés: teljesítménytől függően napi 5 ezer Ft is lehet,
    - Rendszerbe lépési díj: 600 Ft
    Ezután postai utalványon (rózsaszínu csekken) adja fel a címemre a
    600 Ft rendszerbelépési díjat!!!
    Amint ez megérkezik hozzám, e-mailben elküldöm Önnek az anyagot.
    Cím:
    Bódi Tamás 5435 Martfű Munkácsy u. 85 1/5
    MEGRENDELŐLAP

    Kérem, töltse ki és küldje vissza e-mail címemre, ha a felkínált
    ajánlat elnyerte tetszését!
    NÉV:
    CÍM:
    E-MAIL CÍM:
    HOL OLVASTA HIRDETÉSEMET:
    DÁTUM:
    ____________________________________________________________
    A megrendelésekhez szükséges adatait természetesen senkinek,
    semmilyen
    célból nem adom ki!
    Köszönöm szépen az érdeklődését! Tisztelettel: Bódi Tamás
    E-mail: [email protected]
  • Pharaoh
    #24
    És még én fizessek? LOL
  • lacisk8
    #25
    Hy!
    Mielőtt belekezdenék, szeretnélek benneteket figyelmeztetni, hogy rengeteg cég egyáltalán nem fizet! Az oldalamon írok egy francia cégről, bizonyos eurobarre-ről, ami viszont fizet! Tudom hogy sokan tartózkodtok inkább a franciától, de ha egy szót sem tudsz franciául, akkor is nagyon egyszerű pénzt keresni ezzel a módszerrel. Ha mégis problémád lenne a franciával, van francia-magyar szótár a www.startlap.comon ami segíthet. további információt itt találsz:eurobarre.fw.hu
    Írtam néhány tippet, hogy hogyan tudsz többet kaszálni vele.
    Feketelistát is találsz az oldalamon (scams), ha nem akarod beszopni egy cégnél nézdd meg!
    PEACE
  • Vlala #26
    Persssszzzeee! Pénzkereseti lehetőség, de a kutya sem mondta, hogy Te keresed a pénzt...

    lacisk8: Persze, hogy nem. Majd hülyék lesznek pénzt osztogatni, amikotr senkinek sincs elég...

    Pénzkereseti lehetőségek ma, Hazánkban:
    1. munka,
    2. fizetett spam,
    3. barátok / ismerősök átvágása.

    Maradok az elsőnél, bár az fizet legkevesebbet.
  • spirited1
    #27
    Részben egyetértek a alattam szólóval. Szerintem is csak rendes munkából lehet megélni, azonban interneten is lehet pénzt keresni, csak általában a legtöbb ember kiszúrja a "hogyan legyél gazdag 2 nap alatt" jellegű hírdetéseket, ezt elhiszi, foglalkozik vele mindaddig amíg rájön, hogy kamu a cég. Ezek után telekiabálnak mindent azzal, hogy a netes pénzkeresés nem létezik, pedig nem így van.

    Azoknak készült ez az oldal akik megelégszenek szolidabb keresettel is: http://netpenz.webhop.net

    Aki nem hiszi, nézzen rá a több 10 kifizetési bizonylatra.
  • ciccia
    #28
    Sziasztok! Van egy uj lehetoseg, az Agloco. Nem tudom, hogy hallottatok-e mar errol. Latogassatok meg a honlapot, ahonnan tudtok regizni. Teljesen ingyenes lehetoseg, a neten toltott oraidat szamolja el. Ha hozzol tobb embert, akkor azok utan is elszamolja neked az otakat, havi 5-5 orat minden tag utan.
    http://agloco-hungary.freeblog.hu
  • tmsaron
    #29
    Hali! Kövessétek a srácok példáját: Pénz + gyorsétterem :)))))
  • zolars75
    #30
    AGLOCO
  • Tetsuo
    #31
    Sziasztok! Én leszarom a netes pénzkeresést. Mind1 honnan de tutira kéne néhány milliárd 1hónap alatt. Van vmi ötlet? :)
  • Vlala #32
    Sísapka a fejedre? :) (egyébként miért van a témának 4 topicja?)
  • Dency
    #33
    Sziasztok!
    Itt játszani kell! Különböző ajándékokra lehet beváltani a megszerzett úgynevezett "bubz" - aidat pl: csekk,neon toll, laser pen, usb ventilátor. stb. Magyarországra is küldi az ajándékokat!!!
    Prizee
    Ha bejött az oldal kattints a "register now" gombra és töltsd ki!
    Choose your User Name: Belépési neved
    Choose your Password: jelszód
    Confirm your Password: jelszód mégegyszer
    Your E-mail address: email címed
    Your Country: Hungary
    Jó játékot.
  • zolika2108
    #34
    http://adbux.org/?r=zolika20

    reklámokért fizet.regelsz és kattintasz.paypal számlára adja a pénzt.10$ a minimum kifizetés.100% ref bonus.
  • dodeszbogyesz
    #35
    [IMG][/IMG]

    Prizee! Ez nem pénzszerzés, inkább szórakozás! Nekem bevált!

    Tudom sokan kételkedtek az online "pénzkereső" játékokban, én is sokáig szkeptikus voltam a különböző piramisjátékok megjelenése miatt. Egyszer aztán egy fórumban olvastam erről az ingyenes játékról, és mitnemondjak, nem bántam meg hogy regisztráltam. (a regisztráció is ingyenes)

    80 napja játszok, és nemhogy semmit nem kellett fizetnem, még ők fizetnek nekem. Ez valóban nem piramisjáték, semmiféle kötelezettség nincs. Ráadásul aranyos, és jópofa játékok vannak az oldalon.

    Meglátásom szerint ha nem pénzt akarsz keresni, hanem naponta 20 perc szórakozásra vágysz, bátran regisztálj! Az oldalon az ügyességi játékoktól kezdve a kaparós sorssjegyekig minden megtalálálható. Sőt ha úgy tartja kedved, Bubzaidat (így hívják az online pénzt, amit megkeresel) eljátszhatod fizetős játékokon (tehát itt sem valódi pénzt kérnek), vagy ha nagyon fanatikus vagy ajándékokra válthatod be. A játék során különböző rangokat érhetsz el, az első a bronz, a második az ezüst, a harmadik az arany fokozat. Minél nagyobb a rangod, annál több Bubzod lesz.

    Nekem negyven nap (kicsivel több mint egy hónap alatt sikerült annyi Bubzot összegyűjtenem, hogy meg tudtam rendelni egy usb ventillátort. De beválthatod valódi pénzre is, ilyenkor csekken küldik neked az ajándékot. Regisztációd az 5.napig próba, csak ezután kell megadnod személyes adataidat. Az oldal angol nyelven is elérhető. Tényelg csak ajánlani tudom mindenkinek, hiszen jópofa, és rengeteg kihívást tartalmaz.

    Sőt! A játékok azért is nem monotonak, mert pl. van egy paintball nevű játék, amely során valódi játékosokat kell legyőznöd. Ha győzöl bubzod kapsz! A Prizeenek már több százezer tagja van. Azért azt nem hiszem hogy ennyi embert át tudnának vágni. A honlapon részletesebb felvilágosítást kaphatsz, regisztálni itt tudsz: http://en.prizee.com/registration.php
    Az utolsó sorban a regisztráció során kérlek add meg az én felhasználónevemet (erre a kérdésre: Discovered Prizee throught another player? Indicate the Username:), tehát a nevem : dodeszbogyesz

    Ezzel ugyan segítesz nekem egy kicsit, de ne aggódj, nem bánod meg a regisztrációt!

    Először add meg a felhasználónevedet, majd a jelszavadat, majd újra a jelszavadat megerősítésként, ezt követően válaszd ki Magyarországot a listából (Hungary), majd az utolsó sorba (ha lehet) a felhaználónevemet: dodeszbogyesz

    Sok szerencsét kívánok a játékokhoz, és jó szórakozást!

    [IMG][/IMG]
  • Borg
    #36
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=949273730