6
Capitalism 2
  • FrezeR
    #1
    Nem játszottam az első résszel és az érdekelne hogy végülis mi a lényege ennek a játéknak?S mit kel benne csinálni vannak e olyan dolgoka mire oda kell figyelni hogy minden jól menjen az üzleti világban? Várom a hozzászólásokat!
  • lazado
    #2
    sziasztok!
    megvan nekem ez a játék csak egy bajom van hogy mindig kifagy az oktatófejezetknél! tud valaki segíteni? vagy van hozzá valami patch?
  • Héjas
    #3
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám a játékkal (sokkal), hogy az én angol tudásom nem elég hozzá, ezért nem igazán tudom mikor mit kell csinálni. Valaki tud nekem segíteni a magyarosítás megszerzésében? Ha igen a [email protected] e-mail címre külhet segítséget! Köszike!
  • Jissi
    #4
    Nem jársz jobban a magyar változattal sem. Most vettem meg a Tescoban 999 Ft-ért, de annyira szar a fordítás, hogy bár pénzügyes a szakmám, de ha nem játszottam volna az eredetivel, szinte meg sem érteném.
  • Héjas
    #5
    Aha! De nekem ráadásul a magyar verziót megszerezni sem sikerült. Ez a másik probléma! mert ha nincs külön magyarosítás, akkor már csak ez az egy lehetőség maradt.
  • Szreeeeh
    #6
    Sziasztok! Nekem megvan a játék. Hogyan tudok multiplayerben játszani interneten, és ha már tudok, akkor nem jön valaki? A játék nagyon jó, de egy fók után unalmas lesz, nagyon bénák a konkurens cégek vezetői.