84
VIVA minusz
  • K.András
    #1
    http://insane.hu/vivaminusz/

    egy oldal ahol megnézhetitek milyen jo kis müsorvezetök vannak a viván.....
  • K.András
    #2
    És a véleményetekre is kiváncsi lennék a videokal kapcsolatban....
  • Efreet
    #3
    nevetséges. szomorú, hogy egy ilyenböl hír lehet, és ennyire foglalkoztok vele.

    http://index.hu/kultur/media/viva/
  • KeKKSZike
    #5
    Hi!

    Én most töltögetem lefele a videókat, és nekem nagypn tetszenek! :DD A Balázson olyan jókat nevetek, hogy az nem is igaz! Balazs_eger! :D Hát, az valami csúcs! :D Nem értem, hogy miért kell most bántani őket? Fiatalok, fiatal műsor és kész! Nem olyan nagy tragédia, egy-egy káromkodás!
    Nem csak ők csinálják ezen a világon! Nekem nagyon tetszenek a videók és nagyon jókat nevetek rajta! Én ezt az egészet inkább bakiknak veszem fel, amin jókat nevetek! :D
  • Coine
    #7
    Eddig is utáltam a Vivameget, nem változott semmi...
  • Pheel
    #8
    Szerintetek a világ összes titkárnője, recepciósa, eladója, operátora, stb mit csinál mikor éppen nem látja senki. Pontosan ezt. Ti is csináljátok. Ez van.
  • KeKKSZike
    #9
    Hát ezt mondom én is! Nem tudom, hogy min kell ezen rágódni annyit! :)

    A mai újságban azt olvastam, hogy Kozsó lehet, hogy perli a Viva+-t!
    Kedvenc videóm: balázs_turha és a balázs_eger! :D A balázs_eger a legjobb! :D Nekem nagyon tetszik, már vagy 1000-szer végignéztem, és még mindig nevetek rajta! :)

    Tudjátok, hogy mi lenne a legjobb? Ha ezek után még több ilyet adnának ki! :D
  • Coine
    #10
    "Tudjátok, hogy mi lenne a legjobb? "

    Ha ez az egész szerencsétlenség megszűnne a francba, vagy átalakulna rendesen...
  • ipszilon
    #11
    Miről van itt szó??
  • liquid
    #16
    A videókból imho semmi új dolog nem derült. Szerencsétlen, tehetségtelen balfékek csinálták a zmegtévét mindig is, olyan gagyi színvonalon, hogy azt csak nálunk (meg tőlünk keletebbre) lehet eladni.
    (A "dagatgecis" videonál én is felhúztam a szemöldököm. Roppant infantilis poén, ilyesmire utoljára nyolc éves koromban éreztem igerenciát: ez a Balage gyerek gondolom nagyjából ott ragadt meg szellemileg.)
  • Hustler_hu
    #17
    nah akkor en is reagalok ... en is leszarom azokat a szopjatok le meg stb. amit kivagnak ...
    mert mondjuk ok ... stressz teszi ...(nah ja ...) de azon a videon meg en is felhuztam magam ... mert AZ LEMENT ADASBAN IS ...
  • TWN
    #18
    Nekem átlagban teccetek :Đ. Amúgy a kis f*****t bekaphatja, aki a videókat kirakta ;], eléggé valószínű hogy ennek "célja" volt. Mind1, legalább csinált nekem egy kis életkedvet :D... a dagadtgecis téma egy dolog, szerintem néha mindenkey hülyét kap az unalomtól.. másrészről meg: nem ment le adásba. Bár ez meg igaz: nem kellett volna ennyire taplónak lenni a csajjal (ő nem egy heti7-es műsorvezető, ahova mindenáron egy nagyobb f*szt kell rakni..).

    No lássuk, melyik is teccet.. jó kérdés.. Mind? :]
  • K.András
    #19
    Nem véletlen irtam ki a cimet!
    Egy kicsit nekem is fura, hogy ezt igy kirakták de abban aszthiszem nem lesz vita, hogy ezeket csak olya szerezhette meg akinek köze volt a kamerához. Mert ezt fel kellett venni tehát nem származhat mástol mint aki csinálta a felvételt vagy aki hozzá fért a studion belül....
  • vizes
    #20
    Nem a néhány bazmegon van a hangsúly.
    Láthattunk már bakiparádét máshol is, nemegyszer elcsattant ott is ez a szó.
    De ez a balázs a tahóság netovábbja!
  • vizes
    #21
    Csak most töltögetem le a videokat, döbbenet...
  • vizes
    #22
    A dagadtgeci című rész után én a csaj helyében szólnék apámnak, és megkeresném ezt a szellemi toprongyot, és addig ütném míg meleg...
    Tudjátok mint a vas. Azt is addig ütik...
  • CSOCSO
    #23
    emberek az milyen szar azért amikor mondjuk a dagatgeci nőnek az egyik barátja oda megy és elmeséli neki hogy ö rola van egy kis video ahoyg szopatja a baluka:) nekem legjobban a KOzso tetzsik:9 ahogy az a hülye ufonauta elkezd röhögni:) hehe nah az nagyon tetszett! azé az is szar amikor a kozso haverja meséli hogy mit mondott rola a balázs... hm... azé én tuti küldenék balázs helyébe egy bocsánat levelet minimum Kozsonak..kozso helyébe meg kirugatném a kis gecit!
  • CSOCSO
    #24
    én nem aámnak szolnék hanem a haverjaimnak...
  • vizes
    #25
    Az mellékes, hogy kinek szólnék de tuti, hogy tettleg inzultálnám a kis fütyit.
  • vizes
    #27
    www.index.hu/kultur/media/viva
    és azon belül a lap alján a találsz egy cimet:
    zminusz.ste.hu
  • Coine
    #28
    nah leszedtem a videok nagy részét, és megmondom őszintén nem vártam mást...

    VivaMEG = ua. az a szar NAGYban
  • KeKKSZike
    #29
    Hjó, az tényleg egy kicsit durva (dagadt geci)...
    De, a többi szerintem isszonyatos jó, én rengeteget nevettem!
    Egyébként istenem! Mindenkibe van egy kis gonoszság!! Nah, erről ennyit! :D
  • Coine
    #30
    Így sokkal szebb...

  • CSOCSO
    #31
    a dagatgeci tényleg nagyon geci dolog volt.. de a kozso:))))))))))) az a legjobb...ö szomorú szamuráj..őőő hülye kozso balfasz geci:))))))))))))))))
  • Coine
    #32
    Nah az kivételesen nállam is jó pont, hogy szidták a Kozsót :)
  • Airwolf
    #33
    1 biztos. Ha ezt a Balázsgecit meglátom, kiverem a fogát. De szerintem nem lesz pofája kiállni megállózni többet.
  • Hustler_hu
    #34
    chat.gyaloglo.hu :
    [ C H A T V E N D É G ]
    Február 1. péntek 18 óra
    Vendégünk Balázs a VIVA+ műsorvezetője.

    Kérdezz tőle bármit személyével, vagy műsoraival kapcsolatban február 1-jén pénteken este 6-kor a VIVA+ szobában
  • Hustler_hu
    #35
    Flaaaameeee hiiimmm :))) buhahahahaaaaaa
  • CSOCSO
    #36
    ott leszek geci!:) a kozsoért megdicsérem a daatgeciért meg kiherélem...
  • Laalee
    #37
    nem is kell eltörnöd...
    1. ki van vagva a mősorbol
    2. nem nezel vivat
    3. nem toltod le a videot

    az ilyen műfelhaborodas tok felesleges...
  • KeKKSZike
    #38
    Látom nagyon utáljátok Balázst... én nem... :))

    Minden emberbe van ilyen gonoszság, csak most őt fel is vették... (szar ügy)! :D
  • CSOCSO
    #39
    balázs:1oscar a kozsos dumája miatt, nem azért mert igaza volt hanem mert jol jött ki és poénos volt.1oscar a dagatgeci miatt...1oscar a segg miatt...a sok faszomért ésm a köcsögköért:)
    philip:1oscar a mondjátok meg ki a faszom irta ezt a levelet-ért..1oscar a u miylen kurvár nézik ezt a műsort...
    zsu:1oscar a t szoktátok egymást ajándékozni hidegben ért:)))))))))))))))1oscar azért a szép ék lapért...megdicséri majd laza mozdulattal a földhö bassza...
    lilu:1oscar a szopjam a faszátért....1oscar levonás mert nem láthattuk a melbimbaját!
  • TWN
    #40
    :]]]]]]]]]]]]]]]]... "Zsu rajongó?... Szopjam a faszát?!.. IGEN!" :)))))).. Kb. 170 mb itt ;´), Balázs seggén meg kívül a többi ok: még a dagadtgeci is (fsz' se tervezte a nyílvánosság elé ezt a részt..), bár a szívatása nem volt túl jó... asszM berakok mindjá ide egy képet a seggével..
  • TWN
    #41
    Uccsó forrásom letöltéshez: mp3portal.hu.
  • TWN
    #42
    Nah, tehát mekkora majom ez a gyerek?
  • TWN
    #43
    A kép csak a csaj miatt készült: akit így megbántott a felvétellel.. egézszégedre balázska, aludj el szépen...
  • Laalee
    #44
    meg minidg fel vagytok haborodva??? kisse műbalhé szagu az egesz...
  • Efreet
    #46
    Laalee: hagyd, most divat anyázni a zsépluszosokat :) minden csoda 3 napig tart...
  • Breki33
    #47
    hat en ismerem a kis Rakai-t meg a ZSu-t mivel kiskorukban a helyi TV-ben villogtak

    es mit mondjak nem csodalkozom
  • [HUN]kwega
    #48
    Idézek a gyalogló chat oldaláról: "Balázs a VIVA+-ból sajnos pénteken egy váratlan forgatás miatt nem tud jönni chatelni, egy későbbi időpontban viszont rendelkezésetekre áll! "
    Pedig már sokan fenék rá a fogukat!