17
  • Laalee
    #3
    ronda es draga...
  • zplayer
    #4
    Veszett ugy... Biztosan nagyon jo a helykihasznalasa :))
  • AnarchoiD
    #6
    bestialisan jol nez ki, mindigis szerettem a mac-okat .... de ez onmagaban is atomjo
  • I.C.ram
    #9
    de mi nem is a munka miatt veszunk pc-t hanem a jatekok miatt!! mert jatekra sokkal idealisabb egy pc mint egy mac! nekunk vagy 2 macunk is es kb eddig 1-2 jatekkal jatszottam rajta! es azokat is csak azert mert hozza adtak! lehetlen hozza beszerezni feketen jatekokat es raadasul dragabbak a maces jatekok mint a pc-sek! :(
  • braindance
    #10
    I.C.ram:
    Hát azért manapság semmi sem beszerezhetetlen magyarországon sem.
    Csak jó helyen keresd... ;-)

    Ráadásul pl. a Diablo II ha megvan eredetiben, akkor az megy Mac-en is (a LoD is), a Blizzard általában mindkettő verziót (Windows+Mac) ráteszi a cd-ire.

    A játékokkal való ellátottság igaz hogy roszabb, és csak késésekkel jönnek ki. (pl. most fogják bemutatni az Undyingot, de Red Faction már van rá...)

    Mondjuk én is gondolkodóba estem, hogy lecseréljem az iMac-emet egy ilyen újra...
  • mir
    #13
    ha konzervatív gép kell, akkor vegyél powerMacet, annak még viszonylag hasonlít az alakja 1 téglatesthez, és vannak síkfelületei is...:D
  • sanya_
    #15
    Na ja arról nem is beszélve hogy GF2MX-el szálitják ami az árához képest nem nagy eresztés, és az átlaghalandó sokkal könyebben szerez PC-s játékot mint MAC-eset. Nálunk egy kicsit odébb van szerintem a MAC forradalom.
  • sanya_
    #16
    Bocs félreérthető a gép összárához képest nem nagy eresztés az MX egyébként ár/teljesítmény verhetetlen.
  • braindance
    #17
    zero: már eddig se lehetett CRT-vel kapni Mac-et, kivéve az iMac-et. Azt meg most is megtartotta az Apple.

    Mondjuk tényleg nem értem mire jó a TFT képernyő.