301
King of the Pop!
  • CSOCSO
    #1
    Csummika!Szvsz ez az ember a legjobb!!isteni zenéket nyomott mindig!!!!!!neki van a legjobb legnagyobb rajongo tábora a legjobb koncertet csinálta és a legtöbb nö az ő koncertjén ájult el!!és most lesz vagy volt a Moonwalker film amit még eléggé régen láttam...a baj az hoyg nemtom mikor lesz és félek hogy szombaton volt..de remélem nem..szal MJ rulez!ő a legjobb! a U rock my world nagyon tetszik!
  • Pheel
    #2
    Rulez hát, de eldönthetné végre a faji, nemi és szexuális beállítottság kérdésében a hovatartozását... :-PPP
  • vizes
    #3
    Ebben azért van valami...
  • Efreet
    #4
    minek eldönteni? ha ö ezzel így elvan, akkor érezze jól magát. gondolom egyikötök se szeretne együtt élni vele ha jó 'straight' nö vagy jó meleg fiúnak tartja magát. :)

    visszatérve a témára. nekem a régi dolgai sokkal inkább bejöttek, az új album nem jött be... ja, és a moonwalker még lesz, mert tegnap éjjel a Spawn alatt reklámozták. (a mikorra nem emlékeszem...)
  • vizes
    #5
    A régi zenéi jók voltak
  • Hustler_hu
    #6
    Haaat , ha nem Csocso nyitja meg a topicot akkor most flamelnek 1 jooo nagyot ... de inkabb nem flamelek es megtartom magamban a velemenyt :)))
  • nulla
    #7
    Az egy homokos köcsög állat!
  • CSOCSO
    #8
    i know hoyg miket modnanak róla edofil meg buzi bár erről nem ihgazán tudok... 2 feesége volt meg hasonlo de midnegy erről nem kíván vitát nyitni! arról beszélek hogy kibebazsott jo számaivannak billi jean meg say say say meg smooth criminal meg thriller meg a többi kuvra jó szám baromira tetszik a hangja... kiskorom óta szeretem öt..bár egy jó nagy idő kimaradt! midnen nap a zenére táncoltam a nagybátyám szobájában!:) fél békásmegyer Batman nek és Jacko nak hívott!:)!!!
  • CSOCSO
    #9
    heheheeh tesvtér irj nugyodtan de tedd a végére hoyg imédod a számait és kész nem foglak leanyázni:)!
  • vizes
    #10
    Erről beszéltem, a Bad előtt megjelenő számai igényesek voltak.
    De ezután már elszaladt vele a ló.
  • CSOCSO
    #11
    volt azért jo száma utánna is! pl a mostani uj száma is bejön..nem tudom miről énekel és nem is akarom megtudni!
  • CSOCSO
    #12
    láttátok az Nsync koncertjét? a music awardson?amikor bejött jacko?:) huhh nagyon király volt!
  • Coine
    #13
    te JÓ ÉG, na az már durva lehetett télleg :-)
  • Coine
    #14
    Rulez kivételével 1etértek ;-)
  • Tomcat
    #16
    Ne tudd meg... :)
    Összeillettek nagyon :D
  • Hustler_hu
    #17
    hehe ... inkabb nem mondok semmit a szamai minosegere .... regen szerettem de a Black & White ota .... haaat .....
  • liquid
    #18
    Na, ha a májkrémdzsekszonnak tetszett, akkor az már valami, biztosan úgy van. Mondjuk neki a tízéves fiúcskák is jobban tetszenek a tizennyolc éves lánykáknál: nem tudom, hogy mennyire érdemes hallagatni rá... :-)

    PS: pár éve láttam ezt az embert IRL, mit mondjak, nem bútoroznék össze vele... :-)
  • St
    #19
    igaz, hogy Jackonak leesett az orra?
  • CSOCSO
    #20
    hja igaz...
  • Coine
    #21
    Folyamatosan leesőben van, de mindig visszarakják neki :-)
  • Efreet
    #22
    ö választotta önmagának.
  • CSOCSO
    #23
    cseresznyére nemmaradtam le a Moonwalker ről!Jipí!
  • CSOCSO
    #24
    megvan a video...
    amikor az nsync POP száma megy amire bejön a Jacko..bazzeg a tömeg szinte sikitoznak megörülnek az emberért..10 percig tapsolt állva a közönség!!nagyon zoral!!!
    és olyan mozgása van a faszinak hogy jujj..komolyat electricezett!
  • Tomcat
    #25
    Hát nemtom, engem valahogy nem tudott lenyűgözni...
    ennél már csak az volt kegyetlenebb, mikor Missy E. produkciója közepette megjelent a Nelly Furtado nevű csajszi, s rappelt 1picit Na az se volt sámli :))
  • liquid
    #26
    Szegény májkrém, úgy nézett ki, mint egy zombi. Vártam, hogy mikor zuhan be a zenekari árokba.. :-)
  • CSOCSO
    #27
    de hogy táncol a hülye zombi? szeretnék én ugy táncolni mint hypo barátunk
  • liquid
    #28
    Bocs, de imho régi önmagához képest már igencsak öregesen nyomja- és akkor még finom voltam. Nyugdíjba kéne már mennie az öreg Májkrémnek.
  • CSOCSO
    #29
    ...mégha nem is néz ki jol akkor is a u rock my world jo szám lett!!!tud az még uj és jo számot csinálni..öreges? nézd meg a VMA2001-et!!!
  • Efreet
    #30
    nézted a moonwalkert?
  • CSOCSO
    #31
    ma volt a moonwalker..és egész ari volt...
  • CSOCSO
    #32
    :)))))))))))))hja néztem és cseresznyére nem volt gagyi..89 es film...csak elhadarták a fimet...
  • ipszilon
    #33
    Tudtátok, hogy Michael Jackson lelépett a saját koncertjéről, miközben ünnepelte a tömeg! egy hasonmása énekelte a ráadást!! és a nézők mit sem tudtak erről!!! jó fej!!!
  • CSOCSO
    #34
    :)))))))))))))))))9 nah ezt nemtudtam...joltette:)
  • cSuwwi
    #35
    Én is láttam egy egy darabig a Moonwalkert! Akkoz képest, hogy már több mint 10 éves film... ;)
  • cSuwwi
    #36
    Itt még fekete volt :)
  • Marki
    #37
    A régi számai teccenek, de nem a stílusom...
  • CSOCSO
    #38
    :)
  • Marki
    #39
    Mármint van egy pár jó száma, de más stílusú zenét kedvelek.
    Az új száma nem a legjobb.
  • CSOCSO
    #40
    szerintem jo..nekem tetszik de nem alegjob az igaz!
  • CSOCSO
    #41
    egyfolytában ő megy az mtv-n