261
Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • greg5
    #1
    Yo!

    Nem találtam ilyen topikot, így mivel elhatároztam hogy ez a vacak műanyag *** helyett veszek valami komolyabbat, feldobom a kérdést.
    Sajna nem nagyon találtam az utóbbi számtek lapok számaiban fülhalgatóról szóló cikket, sem a neten nem leltem ilyesmit. Szóval ha valakinek van valami kafa, vagy tud jó boltot, ahol van választék, az ne tartsa magába!
  • Pheel
    #2
    MediaMarkt ebből a szempontból jó, mert sokfélét ki lehet próbálni. Persze meg ne ott vedd, hanem rendeld meg a neked tetsző modellt valami hifi boltban, ami tetszik!

    Amúgy kérdés, hogy mennyi pénzed van rá? A Sennheiser 30E körül már elég jókat árul... :)
  • Feketekéz
    #4
    HD500 / Sennheiser rulez :)
  • greg5
    #5
    Mmarkban, az Europarkiban voltam, ott sajnos csak a low-end kategóriában volt nagy a választék :(( nincs valami ilyesmivel erősebben foglalkozó bolt?
  • Pheel
    #6
    Hát ja. Csak az ára ugye :)
  • greg5
    #7
    Mér' mennyi?
  • Pheel
    #8
    HD 590-est tudom. Az úgy 30 :))))
  • TomBond
    #11
    Bocs hogy nem teljesen idevág a téma de: Ha a hangkártyámon 2 db sztereó jack van a füllhallgatón meg csak 1 akkor hogyan hozzam össze?
    A hangkártya: Live! Value
    A füles: Technics RP-HT 300
  • szucsati
    #18
    Asszem mar valahol irtam.
    Szal Panasonic RP-F800 az uber!

    Ennyi penzert ilyen jo minosegut nem kapsz!
    Minnya megkeresem linket!

    http://195.56.44.106/cgi-bin/novaco/webshop?termek=RP-F800&fejezet=1.9.1&oldal=1

    Na erre varrjatok gombot! Nekem ilyen van mar egy ideje, es meg mindig elajulok a minosegetol.
    Zenehez, meg mindenhez is nagyon jo!!
    Es olcso!!
    De ugy tudom, hiany van belole {8-( Azon az oldalon visonzt meg lehet rendelni.
  • Propeller
    #20
    Hát ha ilyen sok eszed van akkor vegyél hangfalat 1 milláért, ne pedig fülest 100ért. Rosszul vagyok az ilyen fazonoktó

  • zacsko
    #22
    Hali, én is most gondolkozom fejhallgató vásárlásán. 20 a keret. Ezért az árét sennheiser HD500 -at vihetek haza, szerintetek az jó választás? Vagy van más tippetek.

    Elsősorban elektronikus zenéket hallgatnék rajta tehát kell a basszus, inkább több legyen mint kevés.

    u.i. Egyébként én is szívesebben vennék 200-ért hifi berendezést, csak hát panellakás, szomszédokkal házmesterrel, családdal ugyhogy annyit érnék vele mint egy 600 lóerős sportkocsival a belvárosban.
  • zacsko
    #25
    Hi ma vettem egy HD500-ast. Nagyon brutál benne a basszus, talán már egy kicsit sok is, mert a magas hangok egy kicsit gyengék szerintem, de azért elmegy. Rockzenéhez, diszkózenéhez nagyon jó, klasszikushoz már nem annyira.
    Viszont hihetetlenül tiszta a hangja, ezzel a fülessel már könnyű meghallani a 128 és a 256 bitráta közti különbséget mp3-nál:)
  • Imremagdi
    #26
    Sennheiser a legjobb!
    De ki tudja megfizetni?
    Igaz a zenéért én is a fél életemet adnám!
  • RelakS
    #27
    Nekem van egy PHILIPS HP150, és brutkó hangja van :)
  • oneal1
    #28
    hi
    én szertenék venni egy jó kis fülest!
    nem sok péánzem van rá de szerintem fülesben va nmár 10 ezer körül "jó"
    szval javaslatokat várom
  • atee
    #29
    Nekem Thomson(whp350) radios van!
    Engem leginkabba zsinor zavart jatek kozben!
    Ez 12 e.

  • atee
    #30
    http://www.ebolt.hu/product75722.html#
  • oneal1
    #31
    hmm
    nekem füles kéne(pici)
    néztem gy sony-t
    valami 228 as
    5000ft
    grouve füllhalgató
    mélyhangot kiemeli állitólag..
    miaa véleményetek róla?
  • Mike
    #33
    egy a láényeg, ha nem akarsz sokat költeni, és beéred vmi vacakkal, ki ne próbáld a 60-80 ezer forint körülieket, mert azokhoz képest a 10-20 ezresek kb. szokol rádió minőségüek
  • Mike
    #34
    a 10x szorzóval nem értek egyet

    egy 50-60 ezres hangfal messze jobb mint egy 10e-s fejhallgató
  • OPM
    #37
    hali, nem tudjátok hogy hol lehet "fülseket próbálni"?
    Mondjuk Sennheiser meg ilyeneket?
    Hangminőség és kényelmesség szempontjából és kipróbálnám. SZóval hol lehet kipróbálni? mert gondolom ilyen MM-ban nem
    thnx!
  • OPM
    #38
    nem olvastam vissza :)
  • OPM
    #39
    próbált már valaki ilyet?
    http://ebolt.stop.hu/product78875.html
  • atee
    #40
    MM ben ki lehet probalni!
  • CSOCSO
    #41
    ti se vagytok normálisak ha füllhallgatóval hallgatjátok a zenéket.. ha már zenéltek akkor vegyetek hangalakat.. nincs is szebb mikor a tödődben érzed a dobfergeteget meg hasonlok
  • CSOCSO
    #42
    tüdődben
  • Breki33
    #43
    Csocso te nem vagy normális istenbiz

    én az mp3 lejátszómhoz hangfalat vegyek?
  • CSOCSO
    #44
    azt nemtudtam hogy ahhoz kell:) csak azt olvastam hogy zenehallgatáshoz kell:)...amugy ha jol tudom ezek a 60 ezres fejhallgatok nem kicsik hanem igen nagy testűek..nah ezek az utcán elég viccesek még ha 60 ezerért is vette az ember...
    ha mp3 lejátszó akkor fűlhallgató...és iylet még nem láttam 20 ezerért se
  • OPM
    #45
    Énis legfőképp az mp3 discmanemhez használok fülest.
    Az a helyzet, hogy tavaly, miután megvettem a gépet, vettem hozzá egy Sennheiser MX500-as fülest asszem 4E vagy 5E-ért. Szépen szól meg minden, de nem vagyok/voltam igazából megelégedve vele, mert mindenhol csak pozitív dolgokat mondtak róla, de nekem annyira nem tetszett.
    Először is a hangerejével nem vagyok megelégedve. Alapból, ha egy csöndes szobában szeretném hallgatni, még elég lenne, de pl a buszon már nem. A mélyhangkiemelése sem valami hűdejó sajna :( Kb 2 hete tönkrement a jobboldali része, teljes hangerőn recsegni kezd. Még van rá gari, de nagyon gondolkozom rajta, hogy érdemes-e visszavinnem, kell-e még egy ilyen füles nekem.
    Van valakinek összehasonlítási alapja az mx500 + más fülesek között?
  • MaSzKa kitiltva
    #46
    Sony általában nagyon jók ebbe!
  • OPM
    #47
    konkrétabban?
  • praetorian
    #48


    EZKŐNEKED
  • OPM
    #49
    ja, lehet :D
    mennyi a MM-ban?
  • WiZZaRD
    #50
    ha fulbedugos fules kell akkor a KOSS-nak van egy 10eHUF magassagaban elettartam garanciaval, otthonra meg szerintem siman jo a Philips fele2-3eHUF-os fules. Ha valakinek komolyabb kell, akkor AKG.
  • seAke
    #51
    vagy Senheisser (én vagyok a reklámfigurája)
  • OPM
    #52
    pontosabban melyik KOSS-t ajánlanád?
    van egy ilyen, hogy koss the plug <-ezt ismeri vki?
  • OPM
    #54
    szvsz semmi, az 500-ason van hangerőszabályozó
  • OPM
    #55
    az ilyen típusú füleseket ismeri valaki? azt hiszem a sonynak is vannak ilyesmi termékei. vélemények/tapasztalatok?



    nekem nagyon tetszenek, főleg azért mert a külső zajokat teljesen kiszűri. de érdekelne másoknak is a véleménye róla. Olvastam teszteket és mindenhol dicsérik 4-4.5 pontot kapott az 5-ből.
  • Tikal #56
    fülesek egyébként is rontják a hallást hosszutávon, hát még amelyik egyenesen a fülcsatornába megy....
    szerintem ne vegyél.
  • OPM
    #57
    és pl a discoval meg a live koncertekkel mi a helyzet?