29
Milyen játékokban lehet 1edül játszani az okos gép ellen?
  • mikike
    #1
    elegem van
    jönnek egymás után az gámék, de egy idő után mind tök unalmas
    írjatok már olyan játékokat ami hosszú idő múlva is jó
    lehet gép ellen nyomulni, nem kell hálózatozni és elég okos a gép... sőt

    én csak az 5 éves UT-t ismerem ami elég jó
    csak régi
  • ember
    #2
    Az UT nem 5 éves még.

    Egyébként itt most csak "kvázi multiplayer" FPS-ekre gondolsz? Tehát alapvetően DM, CTF, Assault stb játékra a gép ellen?
    Mert abból tényleg csak az UT van, amiben elviselhetőek a botok. (illetve még a Q3 - f2fre nem rossz, de azt megunod) Viszont ha az ilyen MP játékmódokat kedveled, akkor miért nem ülsz össze a haverokkal, vagy mész el egy játékklubba, az UT-t is arra találták ki, sokkal jobb mint botok ellen.


    Singleplayer fps-ből meg van egy rakás jó, de ott nem botokat kell hentelni, hanem valamiféle történetet játszani. (Undying, Wolf, MohAA stb)
  • GAMECUBE
    #3
    az sohase 5 eves:)
  • CSOCSO
    #4
    ha megfogadod a tanácsom akkor letöltöd ezeket: Tactical Ops
    Strike Force
    Infilration
    Ez mind UT mod... tehát ut kell hozzá...olyan mint Cs csak az sf és az Inf élethűbb annál és jobbak is!
    amugy a CS ben poénosabbak a BOTok..pl visszadumálnak sőt egymással is dumálnak..persze attól fü melyik botot töltöd le... de ha jot akarsz játszani akkor sf meg to meg infezel..itt vannak:
    http://www.planetunreal.com/infiltration/
    www.tactical-ops.net.
    http://www.strikeforcecenter.com/
  • CSOCSO
    #5
    www.tactical-ops.net. ez nem müxik:((((
  • CSOCSO
    #9
    köszi a to-nak nemtudom a szarját az infjét tudom mert regelve is vagyok az uj oldalukon sot egy képetis küldtem el nekik:) lelöttem két csáveszt és pont ugy helyezekdnek el mintha segbebasznák egymást:))http://infiltration.sentrystudios.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showgall&gid=5
  • CSOCSO
    #10
    PODBot!!!azt tltsd le CS hez!!!!
  • mikike
    #11
    hát igen inkább FPS érdekelne (Wolf, AVP2 ezekhez mérnincs)
    de azért stratégia játékba is lehetne
    ugyanis ha ott van gépi ellenfél akkor az inkább CSAL
    igaz hogy utoljára a Heroes3al játszottam és ott én is...
  • Dikkma
    #12
    Pod Bot klafa, CShez legjobb, de át kell írni, hogy még több fejest lőjjön. De király, ha káromkodsz, leszól, ha jó vagy, dícsér vagy csíterez :)
    UThez TO (kijött 2.2) SF van meg, de Sf nagyon gyér. Infet még nem próbáltam.
    Wolf és AvP2 höz még nem tudok, de lehet lesz bot. A CS: Condition Zeroban a Pod Bot fejlesztője felelős az AI-ért, ha olyan lesz singleben, mint botokkal lanon CS, akkor azzal is heteket fogok játszani.
    De majd jön u2, ut2..!
  • mikike
    #13
    na ja
    de mikor?
    és melyik erőműre?
  • blackgamer
    #14
    Call of Duty-hoz megoldható bot beállítása?
    tudom alapból nincs,
    de esetleg létezik valamilyen átírt dedicated server progi (akár Linux-os) (van 2 gépem hálóban egyik lehetne csak szerver), ami létrehozna futkározó figurákat?
    csak stressz nélkül szeretnék távoli mozgó célpontokon gyakorolni
  • 1488
    #15
    engem is érdekelne...
  • 1488
    #16
    senki?
  • cyberboci
    #17
    nemtudja valaki hogy ha beteszek egy bot-ot a szerverre akkor miért 999 a pingje? az miatt nemtud normálisan menni! hogy kellene beállítani ? és hol?
  • Nitramk
    #18
    Hi!

    Codba nem lehetne a botokat multiban ugy megoldani, h valahogyan singleplayerből átjakjuk a scriptjeiket? nem vagyok nagy modder nem igazán értek hozzá.
  • blackgamer
    #19
    szerintem nem
  • bodesz
    #20
    nőkben szokott lenni bot...ehh...mi a fasznak ez a topic?delete XD
  • blackgamer
    #21
    Call of duty 4-ben van bot? mert server statot néztem és ott volt egy bot oszlop
  • progamer
    #22
    heló valaki küldhetne egy linket ahonnan cod 1 hez botokat lehet berakni meg leírást thx!!
  • blackgamer
    #23
    tudtommal abba nem lehet, de cáfolj meg
  • progamer
    #24
    thx nemtutam hogy nemlehet de kössz az info-t és ugyanezt cod 4 hez tudtok adni?
  • progamer
    #25
    tom hogy ez nem ide tartozik de nem tudtok egy ojan progit ahonnan ts2 szerverkészítős progit tudok leszedni? előris thx
  • Makee
    #26
    Meglepő módon a http://www.goteamspeak.com oldalról tudod letölteni a szerverfájlokat.
  • progamer
    #27
    thx letöltöttem de a többikem mért nem tudnak rájönni ha egyszer a server er van indítva?
  • Makee
    #28
    Igy elsore tuzfal, vagy router (ha van) kavarhat be szerintem.Nezd at a manualjat, mert miutan feltelepitetted be kell allitani par dolgot.Ha nagyon nem megy, jobban jartok ha kerestek egy public szervert aztan csinaltok magatoknak, vagy megprobaltok kerni szobat egy admintol.
  • progamer
    #29
    rooter is van de a tűzfal meg nembaj mert kikapcsoltam akor a rooteren mit kel álítani? pls help