104
Progik, írók, ezmegaz
  • JaFFa
    #1
    Csinálja már valaki? Infókat szeretnék, milyen írót érdemes venni, milyen progit kell használni stb.
  • olinka
    #2
    Az újabb NERO-k mar tudnak dvd-t irni.
  • olinka
    #4
    próbáld meg megnézni a fájl elejét, hátha vam benne valami értelmes
  • tobozka
    #6
    Ki csinál már DVD-t és mennyiért? iratni szeretnék
  • ubi
    #8
    A specifikációban meg kell nézni tud-e az asztali lejátszó dvd-r és v. dvd-rw-t olvasni!!!! ennyi!!
  • ubi
    #11
    panasonic dvd ami nekünk most van dvd-video ás dvd-audio olvasásra is képes cd-r cd-rw is simán viszi!! nem volt több száz ezer!! 54Mhz-es 10bit-es képjavító is benne van, ami csak a felső kategoriás asztali lejátszókban van
  • KennyG
    #12
    Én már próbálkozom kisebb-nagyobb sikerrel. Kezdésnek az IfoEdit nevű progit ajánlanám, de csak rövid filmeknél (max 120 perc). Az elégé egyszerű. A hosszabb filmeknél újra kell tömöríteni a képet és akkor hozzá illeszteni a hangot + felírat az már bonyolultabb. De már láttam (neten)1 DVD-R-es Ryan-t DTS 5.1 és DD 2.0 plusz felírat + trailer nem értem, hogy hogy hozták össze, és kíváncsi lennék a minőségére is.
  • KennyG
    #13
    Mások tapasztalatára én is kíváncsi lennék!
  • KennyG
    #14
    Pl. mivel lehetne az új mpeg2-höz illeszteni az AC3 v. DTS hangot?!
  • KennyG
    #15
    A képet sikeresen tömörítettem újra.
  • KennyG
    #17
    TMPGEnc-el (de előtte kell a DVD2AVI csinálni 1 projectet) kódoltam a képet ha valakit érdekel.
    Különben meg minek menüt szerkeszteni?! Én nem arra vagyok kíváncsi, hanem a filmre.
  • KennyG
    #18
    Mivan senkit nem érdekel a téma? Ekkora érdektelenségre nem számítottam.
  • Mike
    #19
    Kenny mibe van egy irható dvd lemez most?
  • KennyG
    #20
    950-től felfelé.
  • KennyG
    #21
    De külföldről olcsóbban be lehet szerezni.
  • KennyG
    #22
    Sőt kint már Dual layer-estis forgalmaznak már.
  • KennyG
    #26
    SVCD-t v. VCD-vel lehet próbálkozni sima CD-re. Lehetne DVD-t csinálni belőle, de őszintén ki akarja a CD-ket negyedóránként cserélni!
  • Zsoltee
    #29
    No Hali. Most kezdem ezt a DVD másolást, tehát láma vagyok. Eredeti DVD-t lerippeltem ifoedittel, de kicsusztam a 4.7-ből. Valaki árulja el legyen szíves mivel lehet és hogyan ujratömöríteni a vob file-okat. Előre is köszi
  • burkusdió
    #30
    hy all!

    szeretném az AVI-ban levő Üvegtigrincset kiírni DVD-re
    milyen formátumba kell konvertálni, és milyen programmal????
  • tudatlanka
    #31
    burkusdió:a nerovision erre a célra tökéletes.
  • GixEr
    #32
    Doom9.hu es keressetek a leirasokat, letolteseket. Es a DVD2SVCD nevu programot. AVI>DVD,SVCD,VCD,XVCD Kell hozza egy mpeg tomorito is ami lehet akár TmpegEncoder is (doom9.hu(org,net).
  • Anee
    #33
    engem az érdekelne hogy lehet AVI alá feliratot betenni...?Mármint hogy ott legyen és ne külön file-ba...
    Valakinek van ötlete???Sürgős lenne
  • Rain1
    #34
    Honnan tudnék leszedni cracket a Smart Video Converter 1.5.12 höz?
  • cicai
    #35
    Szisztok!
    Lenne egy nagy gondom. Az alkohol 120% programmal nem tudok dvd lemezt írni.
    A legujjabb progi van fent, de próbáltam már régivel is és mindegyiknél az a bibi, hogy nem tudom ki jelölni a dvd-é írom. Vagyis betöltök egy mds-mdf fájlt, ami mondjuk 3. 5Gb-t akkor azt úgy néz ki, hogy beveszi, mert tovább lép az ablak de a következő lépésben nem tudom a dvd írót ki jelölni, mert matt marad a görgető nyíl. Mindez a cd írásnál nincs, mert azzal tudok írni. A beállítást átnéztem és minden, ami a dvd-re utal, azt engedélyeztem.
    A Néró-Clondvd progik kezelik az írómat.
    Mi lehet a gond.
    Segítsetek nekem.
    Köszönöm
  • cicai
    #36
    Senki nem tud segíteni?
  • zico87
    #37
    Nézz az íródhoz firmware frissítést
  • toepler
    #38
    sziasztok

    meg tudnátok-e mondani, hogy lehet DVD fájlt aviba visszakonvertálni?

    köszi
    T.
  • artschiatwork
    #39
    A gúgli a barátod!
  • toepler
    #40
    imádlak, naggyon tenx
    T.
  • masssza
    #41
    Pioneer 108D írási PROBLÉMA!!!
    Porbálám a következő : DVD írásnál a tároló szintjelzés 50-98% között ugrál, eddig 91-97% között ugrált írásnál és így 10 perc helyett 25-30 perc egy DVD írása, de szerencsére működnek a DVD-k, de bosszantó a lassú írás. Nincsen hálózatban, és Internet sincs a gépen. A DVD író firmware a legújabb 1.20-as.Sebességek : c:19123KB/s, d:20672KB/s, g:55040KB/s, h:49254KB/s Csináltam az összes meghajtón : híbaellenőrzést, törezettségmentesítést. Mi lehet a probléma? Egy honapja ez volt a problémám, akkor újra telepittetem a Nerot(legujabb 66016), megírtam vagy 25 db DVD-t, de ma megint jelentkezett a hiba!
  • egyes
    #42
    A DVDRip.Xvid film dvd vagy divx?
    Ha divx akkor, hogy csináljak belőle dvd-t? vagyis mivel?
  • Rossi1
    #43
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani nekem jó konverter progit, ami Avi-ból csinál DVd-t. eddig DVDsanta-t használtam de nem tudom miért egyszerűen nem hajlandó működni...Több verziót is kipróbáltam..Előre is köszi
  • Ghostika
    #44
    Hali mindenki!
  • Ghostika
    #45
    Találós kérdés. Ki tudja megmondani, hogy honnan tudok új crak-es SmartRipper-t letölteeni.
  • Ghostika
    #46
    Próbáld meg hogy a szolgáltatások beállításainál kikapcsolod az IMAP cd égető szolgáltatást.Ez az XP beépített író fájljai ami esetleg zavarhatja a Nérot, de csak XP alatt.
  • Ghostika
    #47
    Senki nem tud segíteni
  • sagjoz
    #48
    HOgy lehet túl írt dvd-t át msáolni úgy hogy nem nyúlok a dvd menüéhez extráihoz?
  • Tomicsek
    #49
    DVD Shrinkkel. Nem szedsz ki semmit, és úgyis betömöríti egy DVD lemez méretre.
  • sagjoz
    #50
    nekem nem akart össze jönni:-( egyik dvd-nél összejött a másiknál nem:-( miért?
  • slylecz13
    #51
    Sziasztok! Tud nekem valaki abban segíteni, hogy hogyan tudnék másolásvédetté tenni videót dvd-re? Köszi előre is...