46
mi történt a cd galaxis oldalával? egyáltalán nem jön be?!?!?!
  • Hmuda
    #1
    Mi történt a cd galaxis oldalával? Egyáltalán nem jön be!
  • Break
    #2
    most ugye hülyének fogsz nézni: mi az a cd-galaxis??
  • Lacc
    #3
    Nekem se jön be. Biztos valami hiba van majd kijavítják.
  • skorpio7
    #4
    Csak az a baj , hogy ez már egy hete tart lassan .
  • Break
    #5
    de mi az a cdgalaxis????
  • liquid
    #6
    M.o. egyik legnagyobb játék-szoftver áruháza. Nem nagyon szoktál ilyenekbe járni, mi? :-)
  • Break
    #7
    hát nem igazán...inkább leiratom (haverom 600 HUF-ért írat) vagy letöltöm, eredeti játékom nincs egy darab se :))))
  • Laci
    #8
    600HUF. Elég üzletorientált a gyerek :)
  • St
    #9
    Legnagyobb? Nem sokáig.. :)
  • Lacc
    #10
    Miért jön egy másik is?
  • Break
    #11
    nem a haverom irat, hanem neki egy ismerőse, de neki az nem a haverja, csak egy utcában laknak, így is örülök, mert tudok még úgy iratni, hogy 800, meg 1200, meg úgy, hogy 400, de te viszed az üres CD-t...nekem így 600-zal egyszerűbb, nem kell boltba futkároznom :))))
  • Lacc
    #12
    Én meg egyszerüen csak letöltöm és kíírom magamnak, még azt is megoldottam hogy ingyen kapjam a CDt hozzá
  • Laalee
    #13
    persze, az sg bolt! mi más !
  • Laalee
    #14
    logokat rajzolsz cserébe? :)
  • Hustler_hu
    #15
    LOL biztos azt teszi ... :))))
  • Lacc
    #16
    Hogy találtátok ki?
  • Break
    #17
    hát csak látszik rajtad, hogy őstehetség vagy!! :))
  • Garfield
    #18
    Mondjatok már online boltokat, ahol játékszoftvereket lehet venni! Természetesen az SG-n kívül!
  • liquid
    #19
    Egyrészt: SG.. :-)
    Másrészt meg pont a cdgalaxis (ha müxik)- bár árban itt sem jársz jobban.
    Harmadrészt meg az 576, akik az ilyen EVM-es gémeiket árulják online (www.evm.hu) ezek általában (kis kivételell) régebbi cuccok, de legalább olcsók (kb 1999 huf)
  • Garfield
    #20
    Csak azért, mert döntő lépésre szántam el magam: meg kéne venni az UT-t. (Istenem, első jogtiszta szoftvere lesz...) Ezért kéne valami bolt a lebonyolításhoz.
    Egy kérdés: a sima, mezei UT hány CD-s? Mert olvastam egy második CD-n levő nagyfelbontású textúrákról, de valaki azt mondta nekem, hogy ez csak valami "Gamr of the year" edisönben van. Igaz ez, vagy már egy mezei UT is tartalmazza?
  • Garfield
    #21
    Tudjátok: "Kis lépés az embernek, nagy lépés az emberiségnek..."
  • Efreet
    #22
    a sima UT is 2 CD-s, és a másodikon vannak a magasfelbontású, eszméletlen szép textúrák meg az editor, meg a doksik. a GoTY Edition is 2 CD, csak azon van egy plusz kupac térkép meg mutator.
  • Efreet
    #24
    a: talán azért veszi meg, mert szereti, kedveli, és úgy érzi, megéri azt a pénzt. ilyen alapon minek könyvet, vhs-t, dvd-t venni... stb...
  • Laalee
    #25
    hat pontosan... minek megvenni ha ingyen is pont ugyanazt az elmenyt nyujtja :)
  • Efreet
    #26
    nem ugyanaz az élmény. poszter, doksi, patch, support... soroljam még? (és ha nem clonecd-s másolat, akkor izé...)
  • Garfield
    #27
    Régesrég megvan.

    De egészen más az, amikor a dobozt a kezedbe veszed, benne az eredeti CD-vel, doksival; valahogy úgy, ahogy Efreet leírta. Teljesen más a hangulata egy bolti audio CD-nek is, mint egy könyvtárnak a vinyón, benne ugyanazon album MP3-ban. Mostanában én is csak azért szoktam le az audio CD-kről, mert olyan albumokat töltök le, ami vagy nem kapható Magyarországon, vagy a csillagos ég felett van két szinttel az ára.

    Tudod, amikor szóba kerül az illegális szoftverhasználat, mindenki habzó szájjal nekiugrik a szoftvergyártóknak, hogy azért lop mindenki, mert qrva drága. Hát ez egy nagy süketelés. Itt mentalitásról van szó, korántsem pénzről. Mert hogy az ilyen viták után a levelezőlistámon olvasom, hogy valaki egy magyar fejlesztésű szoftverhez keres törést; regisztrációja 800 forint.

    Nohát szerintem egy f*sza kis játék az UT, megéri a 3000 forintot. Sőt, nekem meg fogja érni a 3000 forint a WinXP+OfficeXP-re is a Campus License Agreement keretében.
    És az elkövetkezendő 3 évben minden főiskolást és egyetemistát gúnyos kacajjal fogok elküldeni a halál f*szába, ha azt meri mondani, hogy azért használ lopott Windowst, mert nincs rá pénze...

    Én komolyan gondolom azt, hogy azért nem veszem meg, mert nincs rá pénzem; de ha van, akkor miért ne tegyem meg?
  • Frank99
    #28
    tudod Garfiel, ami engem zavar, hogy miért csak az Microfos proggy-it lehet megkapni így?
    Mert a többi cégnek is jót tenne egy kis ingyenreklám, ami tudomasám szerint nem is ingyen volt, mert a kormányunk asszem 1 milliárdot fizetett Bill Gecinek...
  • Garfield
    #29
    Az MS csak egy példa volt.

    A lényeg inkább az, hogy egy 3000 forintos szoftver kapcsán is miért az az első reakció, hogy mé' nem iratod meg?

    Az 1 milliárd kapcsán meg legalább így van lehetőségem megvenni.
  • Garfield
    #30
    Egy jópont a FIDESZ-nek. Csak Fidesz-es meg OliApa nehogy meglássa...
  • Frank99
    #31
    bekaphassák..
    :-())))
  • Frank99
    #32
    több x is
  • liquid
    #33
    Örülni kell neki, hogy legalább Windowst+Office-t kaphatsz legálisan, hallagtóként, gyakorlatilag ingyen. Ha már kicsöngette rá az egymilliárdot pártunk és kormányunk :-), akkor mi a faxért ne venneé igénybe az, aki teheti?
  • PLackó
    #35
    Felhívtak most a cdgalaxistól hogy milyen ajándékot kérek.(hétfQn rendeltem)
    Lehet poosztert,csokit meg lufit választani.
    Nem semmi!!6000Ft-ért vásároltam,és ezek az ajándékok:PPPPPPP
  • I.C.ram
    #36
    CSOKIIII!!
  • ollie
    #37
    Nekem általában elfelejtkeznek az ajándékokról, bár annyira nem is bánom :)))
  • PLackó
    #38
    :DDD
    Azt kértem végülis.:)
  • PLackó
    #39
    Mikor elözöleg vásároltam tölük meg sem kérdezték ,és csokit küldtek.(sport szelet (utálom))
  • akyyy
    #40
    és mit vettél meg tőlük? Tejet? vagy tehenet?
  • PLackó
    #41
    Half Life Generatons 3.(eredeti kell hogy tudjak multizni)
  • zaki
    #42
    LUFÍÍÍÍÍÍÍÍÍ