105
Sok sikert a letöltögetéséhez :)))
  • skorpio7
    #1
    Na ez vajon mi lehet ???

    12/18/2001 IMP DEViANCE [50 CDs]
  • Lazarus
    #2
    Hát ennek se a grafikai kidolgozottsága igényel 50CD-t :D

    Hát a grafika szerintem Sux..
  • Viking
    #3
    Egyaltalan mi a szar ez?
  • I.C.ram
    #4
    50 CD-s jatek??? ki a fasz az aki letolti ezt?? foleg hogy ilyen randa!! mekkora vincseszter kell az installhoz? 1 terabyte? vagy mennyi?? ha 1 CD-s jateknak az installja 800 megat foglal akkor ez 40GB-nyi helyet foglal ha jol szamoltam meg ugye 50CD olyan 10000 FT ambol mar meg is lehet venni originalban :))
  • D3t0nat0r
    #5
    Nem lehet, hogy ez DVD-s cucc, csak warez miatt terjed CD-n?
  • D3t0nat0r
    #6
    Valszeg eírták, a HP-n is ezt írják:

    "In the CD you buy you get the full version of the game and the monster on the front
    cover."

    Szóval itt 1 CDről van szó.
  • D3t0nat0r
    #7
    Naneee, csak nem?!?!

    "This is a webpage that is dedicated to the monster fighting and coaching game Imp. Here you can learn all about the 50 different Imps, their strengths and weaknesses, their background, likings and meanest adversaries"

    Ugye nem az van amire gondolok? 1 imp = 1 cd???
  • D3t0nat0r
    #8
    Dee! :))

  • balumaci
    #10
    jó nagy pokémonivadék!
  • FREAK
    #11
    Csak annyit mondanék, hogy ATYAÚRISTEN....

  • K.András
    #12
    én meg csak annyit hogy melyik az a kiado amelyik vállalna egy ilyen képtelen ötletett?50 cd egy játék tönkre is menne benne bármelyik kiado ugyhogy ilyen soha nem lesz!!!
  • I.C.ram
    #14
    ez egy nagy hulyeseg legalabb szep lenne a grafekja!
  • PyRex
    #15
    De a legjobb: warezban mar mind az 50 Cd megvan :)))))))))))))))))

    PyRex
  • versio
    #16
    tőtccsd le mindet
  • Anee
    #17
    legalább jó hossszú a game
  • Lazarus
    #18
    Ki akar 1 szarral hosszan jáccani? Az a legszarabb az életben :)
  • Aquli
    #19
    el se kepzelem, hogy ezt egy pc-s kiado kiadta. Mert meg konzolos manga-animefanoknak el lehet adn i, de pc-n kinek?????? Egyszeruen vicces...:D
  • Dikkma
    #20
    Höhöhö :))
    Király alcím :P
  • Anee
    #21
    azt mért lehet jó ne csak a grafórol itéljétek meg
    legalább nem adnak ki havonta misön cdket:-)
  • CSOCSO
    #22
    gondolom szerencsegamez vagy mi..tudjátok a a mágusmeg hasonlo...király lehet:)
  • Break
    #23
    lehet le kéne szednem kemény 56k-val, analóg modemmel egy 30-as vinyóra (lejjebb említette vki, hogy legalább 40 giga, je meg hát cd íróm sincs, úgyhogy már biztos is, hogy leszedem...)
    LOL!!!!!
  • CSOCSO
    #24
    :)
  • Lazarus
    #25
    Hogy a rákba lenne már ez 40Giga?
    Ezzel a grafikus motorral tartalom nélkül elfoglalna CDn vagy 10 Megát.. Ha még bele paszírozzás a szar történetet az összes CDre akkor az Max lenne 300Mega (tehát 15Giga)a CD-n.. Ha több akkor ez a játék tényleg szánalmas :D
  • Lazarus
    #26
    paszírozzás: paszírozzák
  • Ramza
    #27
    Hát ez egyrészt marhára nem úgy néz ki, mintha anime/manga lenne...arról nem is beszélve, hogy egy pc-s eleve nem is szeretheti az ilyen anime/manga dolgokat, nemde??? Megkérdezik a boltban, ha valaki hardvert vesz: te ugye nem szereted a manga/anime dolgokat? Nem, persze, hogy nem! Akkor jól van, viheted :)))
  • Bith
    #28
    És ki mondta nektek azt, hogy minden egyes cd-re 650 megát pakolnak? Simán nyomhatnak 20-50 megát is egy CD-re. Ha jól veszem ki itt a gyüjtögetésen van a hangsúly, nem a mennyiségen.
    És mellesleg, ha így van, akkor már letölteni sem nagy ördöng?sség. Mondjuk engem nem érdekel a dolog :).
  • Bith
    #29
    Valamint:
    Nincsen istalláció, az adatokat mindig akkor másolja fel, amikor beteszed a CD-t.
    Voodoo3-on csak software módban megy. (tehát van software mód is :)
  • PyRex
    #31
    Nem szoktam a keresgelessel, meg a latoltogetessel bajlodni... Megis joho heten meglesz mind az 50 :) Ha suxx, akkor DEL...

    PyRex
  • Kft.
    #32
    Basszus te képes vagy letöleni ezt a szart ??




    Ha joo a game kölcsön adod ??
  • PyRex
    #33
    Hanyszor irjam le, HOGY NEM TOLTOM LE!?! Nemtom vilagosabban leirni. Full jatekokat sosem toltok le. Megis megvan :) (Hopp, na erre varrj gombot :)

    PyRex
  • Viking
    #34
    Ügyes varia "biztonsági másolat", és egyéb szavak elkerülésére...
  • Kft.
    #35
    bocs a félreértésért én vagyok a hülye
  • Lacc
    #36
    Ez a game annyira gyenge és szar hogy az már fáj :D Egy verekedős gamez, ahol van 1 ütés 1 blokk, még 2 spec. támadás ami tulajdonképpen ugyanaz :DDDDDDDDDDDDD Eszméletlen szar!
  • Lazarus
    #37
    Csak nem megvan?? :)
  • Dreet
    #38
    Láttam ezt a dögöt serveren. A cd-ken 20-100MB van. Mondjuk igy is szep meretes cucc :-))
  • Bith
    #39
    Ugye megmondtam :).
  • PyRex
    #40
    ...marad tehat a DELETE :)))

    PyRex
  • Hustler_hu
    #41
    01/06/2002 Imp *English* NLRIP [xx/43]

    hehe :))) RIP :)) 50 CD-rol :))))
  • Sephi
    #42
    Hat en nem hittem a szememnek baz... de ez hogy mukodik? Bemesz botba es mondod : Csokolom elado bacsi kernem szepen Ifritet Marogot Gambudzsat Tiranust meg Fugust es majd Gurmaert es Rugru ert jovok a jovo heten.


    okorseg
  • plas
    #43
    LOL