106195
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • CSOCSO
    #1
    csummi hogy tetszenek a filmek amiket most néztetek....most néztem meg a halálos iramban c. filmet és baromira bejött!!nekem tetszik bár ez az a film ami ha 4 orás lenne akor is rövid lenne...szal jo volt nézegetni a sok NOS -os autot..és azt az egyetlen drág Chevi Nova-t...király film volt és a kedvencem a TOYOTA SUPRA!!de nem most jött ez rám... már a régebbi suprába is szerelmes voltam...
  • G@b0r
    #2
    én valami vallási filmet láttam tegnap este a duna tévén de qrvára nem teccett :)
  • Lazarus
    #3
    tegnap néztem a tolvajtempót! Rulla volt :)
    Halálos irambant honnan töltötted le?
  • CSOCSO
    #4
    a tolvajtempo? nekem is tetszett most gondold el azt a filmet csak mondjuk még 3 szor jobb!!!!!!!!
    szebb autk obb nök és több száz loerő!!nagyon zoral és kérlek ne töltsd le! menj moziba mert máf feeling!hülye vagy ha kihagyod a miziban!!én is megnéztem ott hisz jobb dolby ba meg nagy képernyőn de most le akaromén is szedni a netről....
  • Dikkma
    #5
    Én még csak most jutottam el a Final Fantasy-ig :P
    Bár, a Tolvajtempót meg már régen láttam.
  • G@b0r
    #6
    mé van az hogy én még soha nem hallottam a Tolvajtempóról? Mi a címe a filmnek angolul?
  • fotel
    #7
    Gone in 60 sec
  • fotel
    #8
    a Joy Ride a legjobb mostanság
  • Waterhorse
    #9
    Lehet, hogy ez nem az én topicom lesz, mivel a filmeket akkor látom eloször amikor valamelyik kereskedelmi vagy köszolgálati adja, szóval HBO-m nincs,kölcsönzöbe, moziba nem járok(amit utojára láttam moziban az a Gladiátor volt, amit viszont feltett szándékom megnézni az a Gyürük ura) Néha elofordul ugyan, talán évente kétszer, hogy veszek egy eredeti kazit.
    Nos én felvettem tegnap a bogár életét, ma megnéztem és azt kell mondjam ez a szokásos Walt Disney feeling, szóval nem sokat vesztettem, hogy annak idején nem néztem meg. Nem a legrosszabb végülis azt a 45 percet megéri amit LP-ben foglal.
  • Dikkma
    #10
    Én is Gladiátor, bár nemrégen AmPie2, kölcsönzőbe sem járok, netről meg csak isot töltök. De ha kapok cd-n divx-et, akkor sem nagyon örülök neki.
    De FF és GLadiátor is megvan most divx-be. Meg Shrek.
    DE a Kevin&Perry-t aki nem látta, az SÜRGŐSEN!!!
  • mikike
    #11
    na jó

    de nálatok legalább van mozi
    kényelmes székekkel

    most nekem is hoztak pár kiló divxet, amiket itt irtatok, de utálom a feliratost
  • Lazarus
    #12
    Na most néztem a feliratos Tombrájdert.. hát nem tudom :)
  • G@b0r
    #13
    én moziban láttam. felejthető...
  • CSOCSO
    #14
    gábor mi felejthető??
    most néztem meg a zoolandert:)))))hát ez a film az kész:)))
  • G@b0r
    #15
    tombrájder felejthető. Végülis nem rosz de nem egy matrix :)))
    most láttam a mi kell a nőnek cimű filmet dvd-n egész jó :)
  • Lazarus
    #16
    "Ez a film az kész" Najó nem kötexem :)

    Gábor gondolom a Tomb Raider-re gondolt.. Most néztem 1 Harcosok Klubját! Hát megdöbbentő 1 film..
  • Efreet
    #18
    26-án láttam a Harcosok Klubját... hol lehet kapni a DVDt? :)
  • CSOCSO
    #19
    harcosok klubja nekem ful nem jött be az az ember egyre szarabb filmekbe szerepel pl blöff:)
  • CSOCSO
    #20
    ti is mentek kontroll vetítésere?
  • Waterhorse
    #22
    Nekem megvolt felitarosban a Csúcsformában kazettán de letöröltem, meg se néztem mert utálom a feliratos filmeket. A Jackiet figurát kedvelem.
  • Lteebee
    #24
    Megnéztem újra a sopsztopot!
  • fotel
    #25
    ÉS a dude where is my car?
    7 perc után nem bírtam tovább azt a zart:)

    Kéjutazást nézzétek meg - kurvajó!

  • Efreet
    #26
    vuszter: hagyd rá, neki nem tetszett, nekünk igen. izlések és ha nem tetszik az enyim, pofán váglak.
  • Coine
    #27
    Láttam a Lovagregényt és nekem bejött.

    Aranyos vicces érzelmes film, szóval 1x mindenképp érdemes +nézni, nőt is nyugodtan lehet vinni ;-)))
  • Break
    #28
    már ha van (nő)...:-((((
  • CSOCSO
    #29
    lovagregényt nem láttam a jackie a legjobb!!nagyon jo az a film bár nem a legjobb midnenesetre várom a második részt.. a brad pittröl annyit hogy fura izlésed van szerintem a fight clb a legszarabb filmje...bevaloma blöf öt nem láttam de a haverom moiba dolgozott bent voltam vele és nem egy két ember jött ki az elsp 10 perc alatt a filmről..szal megvan a véleményem...a haverm aszonta jo film de nem kéne eröltetni...aszonta nézetségileg középkategoriás film... heheh!!!
    most néztem meg a ne szolj számc. filmet nekem nagyon bejtt és a kis csaj nekem nagyon tetszik:) nemtom mé:) bár hülyén van sminkelve toszta halott a csaj de néha nagyon szép...amikor az ablaknál nyújtözkodik meg amikor az ágyon fexik:)))) a hé haver hol a kocsim meg jo film azsem a legjobb de vannak benne állatságok...
  • CSOCSO
    #30
    :)szegénykém:)
  • Coine
    #31
    Hát az más kérdés...de nő nélkül is jó a film, legalább tudsz a filmre is figyelni ;-))
  • CSOCSO
    #32
    heheh erről jut eszembe.. a taxi kettőt ugy néztem végig hogy full szerelems voltam a lányba ö odadölt hozzám és elaludt:) én meg annyire benne voltam a simogatásban hoyg 10 perc utá vettem észre hogy már a szék karfáját simogattam:))))))))))))))
  • fotel
    #33
    CSOCSO - szerintem a fight clubbotn em fogtad fel, aki meg a blöfföt otthagyta az amatőr!

    Illyetve helyesbítek - kinke a pap, kinek a papné...

    :)
    Most töltöm a gyűrűk urát, persze a centropy-t, adok a minőségre:)

    Remélem nem fogok csalódni a filmben, messze van még 11-e, oda vettem jegyet rá:)


  • Totya000
    #34
    most neztem meg a Cowboyszar a háztetőn-t
    nagyon jo, ne hagyjatok ki!
    es megrendeltem mar a jegyet a Két öregasszony pin*t cserél-re is.
  • CSOCSO
    #36
    most nézem éppen a perl harbort nagyon jo ez a film moziban az volt.. most kezdtem el de a filmzenétől már kirázott a hideg..!!!
  • CSOCSO
    #37
    nah megnéztem, kurva jó ez a film..ssze kéne irni a legjob flmeket ppersze külön csoportba..akcio.vigjáték vagy oylan ami érzelgős..nekem pl ilyen a pearl harbor a titanic vagy az armageddon..ezek szvsz a legjob érzelgős filmek igy hirtelen...de csak igy hirtelen!:)
  • Sephi
    #38
    Csocs akor aze kell romantika neked a mesebe?:)

    En az ejjel neztem meg a Galaxis Utikalauz Stopposoknak c. tv-filmet es marha jo volt:) Ahoz kepest hogy '81 ben csinaltak tok jol nez ki:) Aki olvasta a konyvet ajanlom figyelembe mert nagyon fogja elvezni!
  • Efreet
    #40
    Sephi: és ha meghallgatod mellé a hangjátékot is, akkor lesz az igazi :)

    a filmváltozat meg állítólag Dizniéknél készül(t), és a Mester halálakor épp nagyban tervezgettek...
  • Zeo
    #41
    Látta valaki a Jay and Silent Bob Strikes Backet? Qrva jó film! Már 2x láttam.
    Na meg a Gyűrűk úra film is állat volt
  • CSOCSO
    #42
    könyvet nem olvasok soha.. könyv vs film olyat mint maszti vs növel való szeretkezés..használdod a fantáziádat..elképzelsz egy pamela andersont még sem fog olyan jol esni a maszti mint egy sima norm növel való szeretkezés..ugye érted?
    mindegy.. a Final Fantasy meg nem igazán mese...és nem a mozi filmről beszélek hanem a gamezok videoirol...kurva jó zenék meg hasonlok..nekem bejönnek..
    hja amugy egy haveromnak megvan a Gyűrűk ura azt mondta hoyg végig szenvedte a filmet... anyniar szar szerinte a film hogy ilyen filmet nehezen lehet felülmulni a gagyiságban..hm...
  • Dreet
    #44
    Csocso tippelek: Haverod kedvenc filmje a FEHÉR NINJA VISSZAVÁG ( vagy legalább is valami ilyen stílusú )
    Milyen szar is lehetett mondjuk az embereknek ugy 100 évvel ezelőttakik csak olvasni tudták és elképzelni a történeteket mert még nem találták fel a mozgóképet.
  • Dreet
    #45
    Amugy ma néztem meg a Shadow Of The Vampire, kicsit fura film volt , de a szinészek lenyügözőek voltak. Aki szereti a nem csihipuhi filmeket azoknak ajánlom.

    Ja és ha már a vámpiroknál tartunk: Holnap jelenik meg videón egy Új vér című film. Nem nagyon érdemes megnézni oltári nagy marhaság ( legalább is az én szememben ) Bar Adrian Paul jól nyomta benne amugy a film C.
  • Laalee
    #46
    ez egy baromsag... könyv sajat fantazia, film: mas ember fantaziajanak nezese... nos dontsd el melyik az erdekesebb...