35
Miért nem megy a 777 sms?
  • CSOCSO
    #1
    csummi be tudok jelentkezni ..augy win xp-m van meg van java amit letöltöttem de amikor el akarom üldeni az sms-t ezt írja kiS elküldése nemsikerült..neketek is vagy csak a javas win xp a baj?
  • KeKKSZike
    #2
    nem... most az a baj forrása, hogy karácsony van és mindenki most küld SMS-t, és túlterhelt... remélem érted...
  • CSOCSO
    #3
    értem és reméltem hoyg ez a baj és nem az hogy win xp vel vagyok...
  • Coine
    #4
    kari van és rohadt túlterhelt, CSOCSO gondolkozz ! :)
  • Dikkma
    #6
    24-én délutéán elküldött sms-ekre tgnap este 8kor jöttek meg a válaszok :D
  • CSOCSO
    #7
    kurva jó...nem hiszem hogy tulterhelt lenne bazzeg 3 nappal kari után még mindig tulterhelt? baromság!!faszi ennyire szar ez a geci!!!..ismertétek az unimobile-t?? A LEGJOBB a világon!!! bazzeg nem üzenetköpont számot írta i a telcsi hoyg onnan jött hanem a nevedet amit beírtál annyit irtál amennyit akartál és 145 karakter irhattál..és gyors volt!!kurva jo volt a progi..csakhát sajnos....
  • CSOCSO
    #8
    oké nem megy karácsonykor az sms de bazeg lassan már szilveszter lesz és még mindig nemmegy...tuti nem a karácsony meg a szilevszter a baj...szatr az egész pedig nekem eddig mindg minden elment
  • Dreet
    #9
    nem értem ,megy a 777. Legalább is én simán tudom használni
  • Break
    #10
    ha nem megy, hát használj ingyensms-t!! :-)))
  • Imremagdi
    #11
    nimobile??
    Nemismerem. Írnál róla bővebben! Cím?
  • CSOCSO
    #12
    joh neked nekem azt irja ki hogy sms elküldése sikerletele....
    az unimobile megszünt saját szervere volt meg minden bazzeg kurva jovolt anniy sms-t amenynit akartál és full ingyen és icq-ként is mókdött merttbb unimbilossal tudtál beszélgetni tök jo az ember telcsijéra azt irta ki küldönek amit te beritál az ingyen regelálnél..ha Pannon GSM et irtam volna azhem pár ember rendesen megszopathatam volna!!! szalkrva jo volt..annyi önreklám volt benne hogy a végén odairták a net címüket sajna már nincs meg a progi pedig alegjobb volt..
  • Coine
    #13
    CSOCSO én tegnap simán bejelentkezterm és sikerült az összes SMS-t elküldenem, minden elsőre sikerült.
  • CSOCSO
    #14
    ahamm..
  • CSOCSO
    #15
    MEGINT FULL SZAR!!!!!!!!
    Azt irja ki hogy nem sikerűlt bejelentkezni..ful szar..arrol nem is beszélve hogy csomoszor nem hívja le a képeket a gépem..pl itt az SG-n..meg a logokkal is igy van...
  • CSOCSO
    #16
    és tök király hogy most sikerült 320 szorra.. be tudtam jelentkezni.de megírom az sms-t és 320 szor kel rányomni arra kurva OK gombra hogy elkűldje az üzeneteket mert midíg azt írja hogy hogy üzenet elküldése nem sikerűlt..
  • KeKKSZike
    #17
    Nekem most műxik, vmi nálad nem stimmel!
  • alexTv
    #18
    Üdv.
    Engem ma x-szer hajtott el, hogy nem megfelelő a jelszavam, vagy a nevem.
    Hmmm
  • CSOCSO
    #19
    tixta szar...
  • CSOCSO
    #20
    tiszta fos bazz állandoan!!! rányomok az OK gombra vár 2 percet majd szol hogy nem sikerült elküldeni az üzenetet... csak náha 1000 évente tudok egyet elküldeni...
  • CSOCSO
    #21
    hehh most aszondja credit frissítése nem sikerült nem vagyok hálozaton:)))))))))))
  • Garrett
    #22
    nekem mindig megy... cs kb 11-14 h között nem.
  • :)
    #23
    csocso: szerintem te béna vagy:))))))))))
    Ennyi gondja senkinek sincs mint neked ezzel a xarral:)))))
  • pascal
    #24
    http://http://www.1rstwap.com/partners/go.to/1rstwap Kell hozzá 1 mobil amirvel megcsinálod az accountot. Utána a sáját számodat írja ki a küldőnél. Ingyenes logo küldés is van. paintben megszerkeszted a logot aztán feltöltöd oda és elküldöd. Egyszerű nagyszerű stb...
  • celllike
    #25
    hello valaki van itt
  • CSOCSO
    #26
    ja
  • Gery1980
    #27
    Itt vagyunk csak csendben figyelünk mint a ragdozók:)
  • CSOCSO
    #28
    a progival hogy lehet sms-t küldeni??? én ezt most így hajnalban full nem vágom:)))))))))))))))))unimobile is haosnlo volt de az jobb volt:)
  • pascal
    #29
    A progival nemtom lehet nem is lehet vele. Csinálni kell 1 regget (Sign Up Now!) aztán azzal belépni. És kattinta a Send SMS now gombon ez behoz 1 popup ablakot ahol megadhatjuk a címzett telszámát, És megírhatjuk az SMSt
  • CSOCSO
    #30
    tök cool kűldtem magamnak sms-t már egy órája és nem jött meg...
  • pascal
    #31
    Hát akkor gratulálok. Többet nemtok esgíteni és használom nekem müxik.
  • Jabba
    #32
    ?
  • Holy
    #33
    ehe :)
  • Narcotic Syntax
    #34
    csak nem müködik?:D
  • Holy
    #35
    nehany eve mar nem probaltam :)