24
Project Ego
  • Hmuda
    #1
    Nem is értem, hogy eddig miért nem indítottak egy ilyen topicot. Mindegy. Ha volna aki még nem hallott volna erről a sikervárományosról, akkor íme néhány kép:







    Az egyetlen probléma, hogy valószínűleg csak x-baszra jelenik meg. Béke poraira és ms sux.
  • GAMECUBE
    #2
    KIRÁL GAME LESZ!! de minek errol topic, messze van az a game meg:(
    es jelenleg csak egy nagyon kicsi retegnek keszul ... a SUXosok retegenek:(
  • GAMECUBE
    #3
    nem minimalis a cucc, ahogy petert ismerem, lesz ez GCre PS2re (mar haaz tudja, ketlem) is.
    Erre a grafikara meg 2-3evet varnunk kell.
    remelem GCre is jon, mert konnyen progizhato(PMnek most ez a lenyeg.)
  • Hmuda
    #4
    Ha már a SWG-nak is van topic, akkor ennek is legyen.
  • Hmuda
    #5
    Hidd el, hogy Peter hű fog maradni a PC-hez. Ki fogják adni PC-re is.
  • GAMECUBE
    #6
    hat ja azt kifelejtettem....
  • Hmuda
    #7
    Max 1 évet kell rá várnunk.
  • GAMECUBE
    #8
    hat, ahogy molineux urat ismerem lesz az boven ketto is.
    mondj egy altala jott gamet, ami pontosan megjott. a black and white annyitt kesett, hogy engem mar nem hoz lazba.
    emlekszem, meg nem volt pcm amikor elso kepek jottek rola, na mondtam, emiatt kell is kell pc, aztan (2,5evvel utana) mire kijott mar utaltam a pc-t sokminden miatt, es mar ps2om volt.... pedig 98nyaran vetettem szemem eloszor a gamera, es 2001ben jott ki.... no comment, soha nem jacottam az altalam legjobban vart pcs gamevallll:( pedig itt van a fiokban, de annyit vartam mar ra, hogy nem erdekel most mar.
  • Hmuda
    #9
    Ez van...
    Nekem még a B&W is tetszett. Tőlem ezt a gamét 2003-ban is kiadhatják, csak legyen tökéletesen bugmentes.
  • GAMECUBE
    #10
    ehh ha konzolra jon ,akkor postazom a bugmentesseget, egyebkwent pcre tuti nem oldjak meg anelkul.
  • Hmuda
    #11
    Bár a Windows valamelyik új változatában már nincs DOS. Marhára nem értek a programozáshoz, de azt írták, hogy arra sokkal könnyebb programozni és kevesebb is lesz a "Szabálytalan művelet"-es leállás. És ha könyebb programozni, akkor kevesebb a hibalehetőség...
    Ráadásul addigra már valszeg a G-force 5 is olcsó lesz. Feltéve, ha egyáltalán csinálni fognak GF5-öt.
  • Hmuda
    #12
    Megjelent néhány új kép. Csak a legszaftosabbakat rakom be:




  • Hmuda
    #13
    Ja, majd elfelejtettem, a további képek itt találhatók.
  • skorpio7
    #14
    Kár , hogy csak X-fos-ra jön ki . :(
  • Rincewind
    #15
    HALO-ra is ezt mondták, aztán mindjárt kopogtat a PC-s verzió... :)
  • skorpio7
    #17
    Hmmm ... tudod mikor lesz az a mindjárt??? , akkor megsúgom ... karácsonykor .És még örülhetsz(hetek) , ha akkor kijön .Egyszerű üzletpolitikai oka van .Most volt az X-fos európai premierje és az egyik leghúzósabb game a "kukadobozra" a HALO game .Nos jó félévet adnak neki , hogy itt is kellőképpen csalogató legyen csak emiatt a game miatt venni egy ilyen x-förmedvényt .Nos számoljunk ... ugye most március van + félév az ugye október .Mindjárt itt a karácsony , így pont előtte érdemes megjelentetni a pC-s változatot .
    Szóval nem akarok nagy feneket keríteni a dolog nak , de örüljünk?!? , ha akkora kijön .De minek ... addigra kint lesz a BREED , ami tök ugyanolyan game lesz ... majd meglátjuk .
  • skorpio7
    #18
    És mégvalami ... ezt a game-t eredetileg PC-re tervezték megjelentetni és már jó másfél éve kint is lenne a piacon ( és talán az egyik legkirályabb game lett volna akkor , lehet a Half-Life-i magasságokba emelkedett volna ) és ekkor jött a M$-t , ami felvásárolta a Bungie-t .Ekkor kijelentette , hogy csak ONLY X-FOS-ra jön ki a game .Erre zúdult fel annyira a pc-s társadalom , hogy petíciót intéztek a M$-t felé a pc-s megjelenés ügyében .Gyakorlatilag csak ennek köszönhető , hogy lesz??? majd erre a platformra is .Tehát valamennyire már kész volt a game és arra is tervezték , ellentétben a Project Ego-val , ami csakis és kizárólag 1 platformra van tervezve .Vagyis vedd meg az X-edet és akkor játszhatsz vele .Ez az üzletpolitika ... én is így csinálnám .
    - Akarsz egy eleddig más platformon nem látott grafikájú , történetű , csodálatos game-val ?! Semmi gond ... csak vedd meg alá a megfelelő eszközt is .
    Hát ez a helyzet pillanatnyilag .
  • Rincewind
    #19
    Addig viszont örülj, ha a Morrowind felét felfedezed, nem fogsz unatkozni és addig amíg ez fent áll szarok bele, hogy mikor jön: a lényeg, hogy lesz! :)
  • skorpio7
    #20
    "- Akarsz játszani egy eleddig ..."
  • skorpio7
    #21
    Ááá ... már nem érdekel hogy kijön vagy sem a game , letettem róla .A'la HALO topic-ok .
    Lesz helyette 10 másik is , ami pótolja .Túl nagy a PC-s platform , hogy csak úgy a sarokba vágják a pc-s fejlesztéseket a kiadók .
    És tényleg ... itt lesz mindjárt a Morrowind , a NWN , stb , stb ...
    És ez a lényeg !
  • Rincewind
    #22
    Hja, Morrowind meg NWN rulla
  • Draco
    #23
    Mellesleg meg azert jobb hogy X-fos-ra keszul es nem P2-re mert a dobozhoz lassan lassan lessz emulator de p2 annyira kulonbozik pc-tol hogy nemigen eri meg emulalni...
  • Hmuda
    #24
    Ezt nézzétek meg!