11
  • Remetix
    #1
    Kaptam mostanaban egy CD-t ajandekba, alapbol nem tudtam lejatszani a gepemen, de a Nero-val keszult masolatat mar gond nelkul tudom hallgatni.
  • Close
    #2
    És az a CD ebbe a másolásvédelmi kategóriába tartozik?
  • bala_
    #3
    És hogy fér fel a full teli lévő cd re még a plusz formátum?????Vagy adnak +1 CD-t???
    Haggyanakmá.....
  • Remetix
    #4
    Ra van irva, jo kis betukkel, hogy "This CD cannot be played on a computer disk drive"; gondolom masolasvedelm miatt, mi mas ertelme lenne? Egyszeruen csak kicseszes? Valojaban azonban meghallgatni tenyleg nem lehet, csak masolni, a masolatot viszont meg lehet hallgatni.
  • MaDFoX
    #7
    bala: Csak nem gondolod, hogy olyan CD-t tudsz venni ami tele is van... Ráfér az egész lemez anyaga mégegyszer "mp3-szerű" tömörítéssel, a lejátszószoftver, meg egy nagykupac .htlm anyag, képekkel a reklám miatt... Bájos nem?
  • cSuwwi
    #9
    Ez sem lesz örök életű. Ugyanúgy feltörik a Wind0ws-os progiját mint minden mást és néhány nap (esetleg hét) múlva megjelennek a konvertáló programok, akárcsak a sima CD-k esetében. Most egyel több vagy kevesebb szabvány mit számít már. Van már mp3, wma, ogg, most jön még egy... (Csak az ismertebbeket soroltam fel :) )
  • DannyBoy
    #11
    Arra pályáznak, hogy több cdt adjanak el, a lámák miatt, és nem arra, hogy mindenki eredeti cdt vegyen...