229
itt mindenki kívánhat a fórumozóknak,de akár szeretteinek is kellemes karácsonyt
  • balumaci
    #1
    lehet,hogy kicsit korán hoztam létre a topicot,de a karácsony lassan,de biztosan közeleg.
  • Lteebee
    #2
    Jaja tök izgi lehet azoknak, akik gyerekek, vagy van már gyerekük.

    Én viszont csak a sok reklámot látom és pénzszagot érzek mindenütt.
  • Break
    #3
    jön a jézuska! én hiszek még benne. tuggyátok 3 éves vagyok ám igazából. na mind1...
    megin' előjöttek a gyerekkori emlékek. idén is szar lesz a kari, meg a szilvi, mert éppen nincs csajom... szar ügy!
  • G@b0r
    #4
    eh karácsonyt családdal kell ünnepelni.
    A szilvesztert meg haverokkal és szét kell szedni mindent és földig részegedni :) nálunk tavaly volt a falra felragasztva egy hányózsák :))
  • Break
    #5
    jó, tom én eszt, csak montam, hogy "hú szar az élet", mert nincs éppen csaj!!
  • Dikkma
    #6
    Ez olyan hülyeség, hogy szilveszterkor hányni kell, meg szétzúzni a világot. Ez nem erről szól.
    Azt érzem, vki kitalálta, hogy szilveszterkor bulizni kell és azóta mindenki úgyáll hozzá, hogy hú, szilveszter, most jól kell magam érezni!
    Höhö. Sux
  • G@b0r
    #7
    mé szomorkodni kéne?
  • Efreet
    #8
    lehet kívángatni? akkor ide se írok... a nagy heppizés nem az én világom :(
  • ipszilon
    #9
    nem igaz!!! itt mindenki ilyen nyomott hangulatú???????
    Szerintem jó dolog a Karácsony ,még ha nem is vagyok hívő, de a dolog, igaz, ami igaz, már rég nem erről szól, viszont van szünet, ami király, meg együtt a család, szép a fa stb! ne mondjátok, hogy bennetek nincs olyan bizsergő érzés, amikor érzitek a csillagszoró illatát, amikor látjátok a szépen feldíszitett fát, amikor megkapjátok az ajándékot!
  • Waterhorse
    #10
    ....amikor átadom az ajándékot!
    De a többi stimmel.
  • Break
    #11
    de van. legalábbis bennem. a többiek nevében nem írok semmit. én se feltétlenül hányást, meg ilyesmit mondtam:
    "idén is szar lesz a kari, meg a szilvi, mert éppen nincs csajom... szar ügy!"
    én eszt mondtam, nem peig a hányást, meg a részegséget. az a szilvi! a karácsonyt meg szeretteinkkel kell tölteni. és a csajom is beletartozik ebbe, nem?
  • mikike
    #12
    ja nektek is
    de mit vegyek az igazi "szeretteimnek"?
  • Break
    #13
    Családtagok, meg szerintem még a csajod is beletartozhet akár. Legalábbis (ha lenne) én oda sorolnám. Persze a karit ált. mindenki a szülőkkel, testvérekkel, meg ilyesmi emberekkel tölti.
  • Efreet
    #14
    ipszilon: pont az az érzés szünt meg egy pár éve... leginkább mindenkinek a felesleges hercehurca érzése van már... a fát én díszítem, az ajándékokat meg én veszem, mert ált. csak a pénzt kapom meg rá, hogy vegyek valamit... ezekután hova bizseregjek? szar érzés, ez van. a szünet meg... régebben jó volt, de most már vagy vizsgárakészüléssel vagy szakdolgozatírással telt (telik majd most is...) a család nincs jobban együtt, mint máskor, és inkább csak protokolllátogatások vannak.
  • Coine
    #15
    Boldog / békés / áldott Karácsonyt, és élményekben / sikerekben / tapasztalatokban gazdag új évet kívánok mindenkinek !
    Coine
  • Laalee
    #16
    kösz neked is, kiralyi aldasom ratok
  • Efreet
    #17
    most akkor igazi "rendes" efreet-ként kezdjem begyüjteni a kivánságokat? (és teljesítgetni... és gyülnek a lelkek, gyülnek a lelkek...)
  • tomcs
    #18
    karacsonyt kivanok.
    boldogat.
  • wicki
    #19
    Nagyon boldog karit kívánok mindannyiotoknak!
    /Nekem már régóta nincsenek illúzióim. Ajándékot csak adok, de azt sem sokat. Csupán kívánok valamit a jövő évre, és szilveszterkor is. Általában nem teljesül. névnapom és szülinapom is lesz hamarosan. Az se sokaknak szokott eszébe jutni. Ennek ellenére nem leszek szomorú. A fa illata rádöbbent majd, hogy mi a fontos az életben./
  • Lteebee
    #20
    Ebbe a topicba eddig még csak jó arcok írtak.

    Boldog karácsonyt nektek és mindenki másnak is, aki idetéved.
  • G@b0r
    #21
    már csak 70 óra és 40 perc karácsonyig :)
  • Lteebee
    #22
    Akkor hányat kék alukálni?
  • G@b0r
    #23
    hát még 3-at de ha éjfél után fekszel le mindig akkor csak 2-öt :)
  • Lteebee
    #24
    Köszi.
  • Rincewind
    #25
  • balumaci
    #26
    hehe,király!
  • Yoghurt
    #27
    Boldog Karácsonyt !
  • Break
    #28
    Boldog karácsonyt mindenkinek, és nagyion boldog új évet, ja és szép szerelmeket!!!
  • balumaci
    #29
    Boldog karácsonyt minden barátomnak,mind edzésről,mind Nagytarcsáról mind a suliból!
    na és persze a családomnak+a SG-s arcoknak.
  • Fidesz-es
    #30
    Boldog Karácsonyt!
  • Bradock
    #31

  • Tomcat
    #32
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • CSOCSO
    #33
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEGYKINEK!!!
  • Ron Ragm
    #34
    Boldog karácsonyt!
  • Csacsis
    #35
    Mindenkinek kellemes karácsonyt kívánok!!!!!!!!
  • Dikkma
    #36
    Én is! K.K.Ü. 4 all!
  • Nuki
    #37
    BUÉK! Helyett Boldog Karácsonyt!!!
  • G@b0r
    #38
    nah. MOST már karácsony van :)
  • Coine
    #39
    Grrrr, a Karácsony minden, DE NEM kellemes, fogjátok már fel !!! :)


    Szóval utólag is : Boldog, békés, áldott Karácsonyt mindenkinek, nekem nagyon jó volt, nektek ?
  • G@b0r
    #40
    mé nem kellemes? hiszen most mondtad hogy jó volt... Vagy attól hogy valami jó még nem biztos hogy kellemes is?