87
A játék neve: KREED!
  • PyRex
    #1
    Na ezt figyeljetek:













    Egy orosz fejlesztocsapt keszul valamire, ami lehet, hogy a Doom3 nagy sikeret veszelyezteti. Erdemes a 2. kepen az FPS-t megnezni. Lehet, hogy ezek tudnak programozni??? Iszonyu brutal, illyen grafikat meg nem lattam FPS-ben...

    PyRex
  • PyRex
    #3
    Picit szebb ez a Halo-nal, bar az sem semmi... Plane jatek kozben!

    PyRex
  • Lazarus
    #5
    Van már ilyen topik...
  • Rincewind
    #6
    Már van egy Kreed topic elég sok hozzászólással! Keresd meg!
  • GAMECUBE
    #7
    nah megnezzuk, csekkolunk:)
  • Herr General
    #8
    Hát ezek képek megérnek kettőt is...
  • K.András
    #9
    hát a negyedik képen a viz az nagyon pocsék....
  • PyRex
    #10
    Sorry, nem neztem...

    PyRex
  • PyRex
    #11
    Valoban. A 4. kepen pocsek, mivel az nem viz... Az a 3. kepen van, ott viszont marhara jol nez ki.

    PyRex
  • Rincewind
    #13
    Ez a topic törölhető! :)
  • K.András
    #15
    Akkor mi van abban a medencében azt mond meg!
    Nem viz akkor mi?
  • K.András
    #16
    mondjuk én alulrol a negyedikre gondoltam.....
  • K.András
    #19
    én is ezt mondom....
  • Lazarus
    #20
    Hát mongyuk rásüt a nap jól :) vagy belesüt a szemébe és nem lát a víz alá...
  • K.András
    #21
    Ha rásüt a nap akkoor ott komoly gondok vannak ugyanis zárt térben van...
  • Lazarus
    #22
    Nem látod a vízen vissza tükröződik az ablak és ott az űrben a nap.. sügér :)
  • K.András
    #25
    na ez a baj hogy egy sima flatmirror van ott valami szar texturán
  • K.András
    #27
    az még szarabb de nem azért szar mert nem tudnák jobbra csinálni hanem ennyit bir ugy látszik a motor...
  • K.András
    #29
    Ne is haragudj de ez faszság....

  • PyRex
    #30
    Bocs, de te vagy a fasz. Mi az, hogy ennyit bir a motor? Arra meg nem gondoltal, hogy direkt ilyen, mert az nem viz, hanem valami idegen folyadek? Elvben ugyanis foldonkivuliek ellen kell ugye harcolni... Faszert kell kotekedni mindenbe.

    Pyrex
  • K.András
    #31
    azt mondom hogy direct ilyen...
    de tudod nem kötekszem csak a véleményem mondom egyébként milyen idegen anyag lenne már viz-szerü?
    Az ennyit bir a motor meg azt jelenti hogyha jol van megirva akkor sokkal szebb grafikát kapsz kisebb gépigénynel de ha szarul van megirva akkor lehet hogy csunya grafika mellet is nagy a gépigénye és ugye azt nem mondod hogy ez mindegy ugyanis ezt olyan embereknek kell eladni akiknek nem biztos hogy van bejárásuk a nasa-ba..............
  • PyRex
    #33
    NEm lehet szarul megirva, ha 120 fps-eket megy...

    PyRex
  • Lazarus
    #34
    2000Mhz alatt nem csoda !!!
  • PyRex
    #35
    Te aztan nagy lama vagy... Nem a procitol fugg, te majom, hanem a GPU teljesitmenyetol. Jo, nyilvan nem art neki az 1GHz, de 2???

    PiRex
  • Lazarus
    #36
    Dejó neked! :)
    Akkor most halgassuk a Fórum okosát és kussoljunk jól..
  • PyRex
    #37
    Nem ezt mondtam, csak mindig mindenki azt hiszi, hogy 500 millio GHZ, meg 5 GF3, meg 3GB ram kell mindenhez, ami egy jo nagy baromsag. En 800MHz-es procival es GF2-vel mar eleg regota (es meg most is) 102-ben jatszok full detailen es nem erzem szukseget, hogy cserelni kelljen...

    PyRex
  • Dikkma
    #40
    Én pont itt tartok, és jól fut :)
  • Dikkma
    #41
    Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy ne használjon trágár szavakat mert nevetséges, hogy minden apróságért faszozni kell!
    A konzolosok szétvernek minden topicot, akármi nyílik, rögtön ott van hogy hű, de gagyi, a ps2-n/gcn/stb mennyivel jobban fut, pc sux és saját preferált konzol rulez, de hagyjátok abba mert ideges leszek!
    És akkor PyRex aki moderálni akarja a pc-s játékoknak leáldozott topicot, lefaszoz valakit! Akkor kiben bízzon az ember, hogy képes normálisan társalogni?
    Egyébként már van egy Kreed topic, használjatok keresőt! Vagy két seccel tovább tart mint az új topic nyitása gombra rátenyerelni?
    Bocs de tényleg drasztikusan kell fellépni mert mindenki panaszkodik a konzolháború miatt, és akkor még itt is mindenki egymást köcsögöli!!!
  • PyRex
    #42
    Az a baj, hogy tokigazad van, sokszor tulzasokba esem. Bocsanat.

    PyRex
  • Laalee
    #43
    ezen vitazni egyertelmu hogy plazma :)
  • PyRex
    #45
    "Egyébként már van egy Kreed topic, használjatok keresőt!"

    Hasznaltam. Beirtam, hogy kreed. Nem talalja meg. Csak akkor nem ertem miert kell azon megsertodni (nemtom melyik moderator volt az) ha minositem a forum milyenseget... :)

    PyRex
  • PyRex
    #47
    Ne csinald mar: itt van font kereso, mellette az hogy hol (Supergamez), most irtam be, erre:

    "Főoldal Keresés


    Keresés a SuperGamez adatbázisában


    Nincs találat "

    Ennyi.

    PyRex
  • Bith
    #48
    Bahh, mert nem ott kell, hanem a fórumkeres?ben! :)
    A fórum f?oldalán van a bal menüben. Vili? :)
  • tomcs
    #49
    nem surun irok ide de ez most tenyleg teccik. az a kekes valami nem tom mi, de szerintem ugy onmagaban kiragadva jol nez ki, lehet valami matrixos effekt, bar akkor meg miert van kadban?e ez akkor is kb olyan szorszalhasogatas mintha mondjuk warcraftot azert csesztetned mert az orkok nem zoldek. van ahol zoldek van ahol nem, attol fugg ki irta a sztorit mind1 szar pelda volt ;)
  • Shep
    #51
    Doom3 -ról The game is intended to run at 30 frames per second on a GeForce3 with all visual options on, although it will certainly be faster on future hardware.
  • D3t0nat0r
    #52
    Shep: De mire megjelenik a game Gef3 már kb olyan árban lesz, mintmost a Gef2, ha nem olcsóbb...
  • D3t0nat0r
    #53
    Mellesleg a Doom3 ról igazán mutathatna valamivel többet az ID, már unom, hogy 2 low quality videón kívül semmi nincs kint róla, Kreedről meg 1-2 naponta jönnek a screenshotok...
  • Dikkma
    #54
    Talán mert a Kreedről fél éve még nem volt semmi, és legalább ennyi is lesz a két megjelenés közt. Lehetséges volna? Az.
  • PyRex
    #55
    Az elso kepek a Kreedrol majdnem akkor jottek, mint a legeslegelso low-quality Doom3 video, vagy rosszul emlexem?

    PyRex
  • OPM
    #56
    Honnan lehet azt a "híres" doom3 videót letölteni? :)
    thx