129
Na végre ... nem lesz több flood beszólás
  • skorpio7
    #1
    Amint látom , ami a mai naptól nem lesz sok értelme a sok egyszavas beszólásnak és a sok olyan topic-nak , ami ezt támogatta ( pl.: asszociáció , szólánc , stb ... ) .
    Szóval csak helyeselni tudom a megszűntetését .
    Remélem , hogy a továbbiakban csak érdemi hozzászólások lesznek mindenhol , bár a "Játékosok fórumára" eddig sem volt jellemző a flood hozzászólás .
    Lesz még további változás ?
  • Efreet
    #2
    St! ha tényleg a statvadászok miatt vettétek le a toplistát, akkor köszi szépen. ideje volt már.
  • Laalee
    #3
    mi a franc bajod van az asszociacioval meg a szolanccal... baromira nem kotelezö belenzeni, söt ide jönni se...
  • Efreet
    #4
    az asszoc meg a szólánc még értelmesek... de a számolgatós pl már... hááááát... majd a nép eldönti életképes-e, St-ék meg eldöntik ide való-e vagy a Gumiszoba.
  • Rincewind
    #5
    Na ehhez csak gatulálni tudok! Épp ideje volt már törölni! Így talán nem lesz annyi értelmetlen flood-olás! Kösz St!!!
  • St
    #6
    Csak az a kérdés mi legyen a helyén, mivel olyan üres ott. Gondoltam pl. logo versenyre, és ott lehetne a top 10. Bár az is elég gyermeteg :)
  • Laalee
    #7
    rajzoljunk oda hopelyheket :)
  • G@b0r
    #8
    :(((((( pedig már csak 1300 hozzászólás kellet volna hogy top 10-ben legyek :D
  • tomcs
    #9
    en pl attol fuggetlenul irni fogom a szolancot meg az asszociaciot is mert miert ne, gumiszobaban tovabbra is orjongeni kell, satobbi.
  • G@b0r
    #10
    jaja én is irom tovább. Büntetésből mégtöbb hulye topic-ot fogok nyitni a gumi-ba.
    Upsz elszoltam magam... :)
  • Rincewind
    #11
    Ez a logó verseny nem hülyeség! Csináld meg ilyen pontozásos rendszerrel, hogy szavazni kelljen rá! Aztán ezt havonta lehetne cserélgetni.

    Vagy nemes egyszerűséggel rakj oda reklámot! Ígyis a fórumba járnak a legtöbbne :)
  • G@b0r
    #12
    ja de ugy kéne hogy mindenki csak 1* tuggyon szavazni. Mer biztos lesz olyan aki pl 100* szavaz egyes logókra
  • Laalee
    #13
    en csak 1 szer szavazok de 100 as szorzoval:)
  • Laalee
    #14
    ha telleg lesz logo ranglista vigyuk mar fel 8k ra a logo hosszat tuti ötletem van de nem fer be 4k ba :(
  • G@b0r
    #15
    szerintem meg vigyuk le 2k-ra mer akkor csak szar logók lesznek és nekem is lesz esélyem mer ez a logó 2k-ba belefér :))
  • Laalee
    #16
    jovan de mozgologo kell :) legyen 2 versenyszam is legjobb mozgo meg legjobb allo
  • Rincewind
    #17
    Mondjuk a pontozásnam megvan az a hátulütője, hogy a modemesek 500 is szavazhatnak, én meg csak egyszer...
  • Laalee
    #18
    nemegeszen... egy jo poll kodddal kilehet szurni hogy 1 gep akarhany ip cim = 1 szavazas...
  • G@b0r
    #19
    naesztetmostén nem értem :(
    hogyhogy a modemesek 500* szavazhatnak te meg eccer?
  • St
    #20
    Egyszerűen meg lehet oldani: a logo szavazást a fórum regisztrációhoz kell kötni, így egy regisztrált player csak egyszer szavazhat. Plusz belehegesztjük, hogy csak az szavazhasson, aki már legalább 2 hete regisztrált júzer :)
  • G@b0r
    #21
    szerintem minimum hetente kéne uj szavazás mer mindenki elsö nam szavaz aztán 3 hétig meg csak áll az egész...
  • G@b0r
    #22
    nam=nap
  • Laalee
    #23
    meg az is szar lenne hogy mindenki ram szavaz :)
  • G@b0r
    #24
    :)
  • G@b0r
    #25
    én lacc-ra szavaznék :D
  • Lteebee
    #26
    Az a lényeg, hogy mindig változzon vmi és akkor közös megegyezéssel lehet új témája a mivanfölülnek.

    Akinek meg nem tetszik az asszociáció, az nem is igazi fórumozó és tutira mikroszkópikus méretű a szerszáma!
  • Rincewind
    #27
    Én is :))
  • Rincewind
    #28
    Ez nagyon jó!
  • Lazarus
    #29
    Jó és ha közben megváltoztatja a logóját???? Vagy hetente lehet váltani logót és hetente vége a szavazásnak? Najó döncsétek el ti.. :)
  • Break
    #30
    jajjjjj, levették. én csak 6 után tudok lenni, most döbbentem meg. jajjjjj. pedig már csak 1000 hiányzott. :))) peh. és mi lesz helyette??? visszakerül, vagy nem? így üresen elég kopár! a logó méretét télleg jó lenne felvinni 8k-ra, vagy még többre :)))!!!
  • Dikkma
    #31
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Szerintem be kéne fagyasztani a top10et, és az új emberek már nem kerülhetnek be. :)

    Vagy valami titkos helyen, a felhasználói infókban legyen egy top10. na!
  • Tomcat
    #32
    Bazz pedig mán majdnem visszajutottam top10 be :)

    logo top10 szvsz nem rossz ötlet
    animált és álló= 2 kategória is jó ötlet
    mozgó logók miatt lehetnek 6k a limit. Azt még a modemesek is kibírják valahogy...
  • Nuki
    #33
    ST ma 12:25 | Válasz erre | #20

    hát igen.
    Szerintem is jó lenne ez amire gondolsz...
    De mondjuk a türelmesebb emberek várnak két hetet és kész... Talán valamit az IP címmel kéne babrálni (de a felhasználót is bele lehetne keverni , és ez a két hét sem árt..) Magyarul:MINDEN :)
  • G@b0r
    #34
    kéne cinálni egy topicot ahova mindenki beírná hogy mennyi hozzászólásnál tart és hét végén összegeznénk :)
  • Break
    #35
    ez nem rossz ötlet! megcsináljuk??
  • G@b0r
    #36
    felőlem... de nem én csinálom a topicot :DD
  • tomcs
    #37
    manualtoplista hehe :)
  • Rincewind
    #38
    Az első szavazáson szavazzuk meg Lacc-ot! Had lássa a világ mekkora tehetség is ő logókészítésben
  • mateos
    #39
    HELYESLEM AZ ÖTLETED :-d
  • Break
    #40
    legyünk szemetek, mi?? (legyünk!!)