15
ha meg van valakinek szoljon
  • Kft.
    #1
    már régota keresem mert szerintem nagyon king game ha meg van valakinek szivesen vennék egy másolatot rola (debreceniek előnyben) az árat megbeszéljük
  • Dikkma
    #2
    Nekem megvan, de ez ugye illegális :)
  • skorpio7
    #3
    Tévedsz !
    A "biztonsági másolat" ( persze csak a saját részre )készítése nem tilos , főleg , hogyha szeretnéd megóvni az eredeti cd-det egy esetleges szétrobbanástól a mai gyors cd-meghajtókat elnézve .
  • Kft.
    #4
    DIKKMA és tudnál nekem adni rola egy biztonsági másolatot :D
    debreceni vagy ugye ??
  • Dikkma
    #5
    skorpio7 : tudom, de nekem is másolt van! Kft: írj. (én csak replyzni szoktam..:))
  • Kft.
    #6
    irtam mailt
  • Kft.
    #7
    dikkma irtam választ
  • Sephi
    #8
    Kamu jatek ugy feluton nagyon unalmas lesz :(
  • Kft.
    #9
    DIKKMA megkaptad a mailem a címemmel ???
    ha nem akkor irj ide és elküldöm mégegyszer.
    ha megkaptad akkor plz válaszolj.
  • Dikkma
    #10
    Jaa bocs, megkaptam, küldöm holnap.Már hétfőn küldhettem volna, de ha mg nem tudnád, akkor most közlöm veled, hogy a világ egyik leglustább emberével társalogsz éppen!
    Szal küldöm, ígérem! :)
    (valamikor biztos)
  • Kft.
    #11
    oke köszi várom
  • Kft.
    #12
    bocs DIKKMA hogy megkérdezem de feladtad a CD-ket és a postás lusta kihozni? vagy az ünnepek miatt nem értél rá feladni ??
  • Kft.
    #14
    pont miután megirtam a hozzászolást meg is jött a csomag csak valamijen okbol kifolyolag nem volt rajta postai pecsét (mer az elvileg minden levélre és csomagra kell) és apám nem tudta kitöl jött ezért kicsit féltva edta ide. Na de az a lényeg hogy megjött és én játszom vele sőt már el is akadtam
    már mondtam egy párszor de azért mégeccer elmondom KÖSZI SZÉPEN
  • Dikkma
    #15
    Huuuhhh! Már azt hittem, dikk vagyok, és mivel kb. 200-an álltak a postán sorban, nem ajánlottan adtam fel, és elrakta magának a bácsi :P
    Az anthraxot is megkaptad?
    Jó játékot :)
    Hozd fel a Messiah topicot, hátha segít valaki.