295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • Sephi
    #1
    Nos ma kaptam meg... mit is modjak rola... szuper egyszeruen csodas jatek a story eszmeletlen es az hogy csomo vilagba lehet atmenni az is szuper... nem kell mitomen milyen gep neki mert havernak elidult a celeronjan is... egyenlore tesztelem majd irom milyen! Aki tud valamit irjon!
  • liquid
    #4
    Bizonyára Soul REAVER-t akartál irni... :-) A game ettöl függetlenül joopofa, különösen a "másik világ" néz ki jool.
  • liquid
    #6
    Dark Omen: Legacy of Kain volt a címe, sajna már nekem sincsen meg, pedig nagyon zorall kis játék volt a maga idején. Ha minden igaz, ennek is jön a folytatása (PS2re biztosan, reméljük majd pécére is)
  • Sephi
    #7
    huje:) Az Blood Omen : Legacy Of Kain es tok hujeseg ez viszont remek:)
  • Sephi
    #8
    Mivan a Reaver el ? mi nem teccik mit nem irtam jol?:)
  • Lacc
    #9
    Voltatok már az óriáspolipnál a víz alatt? Hát az valami iszonyú undorító, komolyan majdnem elhánytam magam, nagyon királyul meg van csinálva!
  • skorpio7
    #10
    Sephi !
    Szerintem LIQUID egy kicsit el van maradva informálódás terén és a játék 2. részéről , még csak hírmorzsákat sem hallott .Nemhogy a full játék kijöveteléről , ami már egy ideje be is szerezhető .
    Szóval valószínűleg lemaradt valahol az első résznél a SOUL REAVER-nél .
    A helyesírásodra nem gondolhatott , mert te is pontosan azt írtad .
    Vagy esetleg egy kicsit rosszul láthat ?!
    Ki tudja ...
  • liquid
    #11
    Kedves Sephi+skorpio!

    1. A topik eredeti cime ez volt: Soul RAVEN 2 (azóta "javítodott" per moderétör), ezért bátorkodtam helyesbíteni, ígérem, többször nem teszem...:-)
    2. A Dark Omenért sorry, az valójában BLOOD Omen, úgy tünik túl szép emlékeket táplálok a a Dark Omen c. ?si PC-s Warhammer-es játékról, és minden ilyesmihez annak a cimét irogatom.
    3. Bizonyára roppant rosszul vagyok informálva, és a hirmorzsákat se csipegetem tul frissen, de nem árt tisztáznunk valamit:
    A Blood Omen és a Soul Reaver két KÜLÖN sorozat, bár egy "világban" játszoodnak ( a la Heretic-Hexen). A Blood Omen mostanság (PS2-re, késöbb Xbox-ra) megjelen? második részér?l pl. itt olvashattok bövebben (vannak szép képek is):
    http://gamespot.com/gamespot/stories/previews/0,10869,2760321,00.html
    Mindkét játékot ugyanaz a Crystal Dynamics fejleszti (a két elsö részt is ök követték el)
    További joo vámpirkodást!

    Az informálodás terén elmaradt liquid
  • skorpio7
    #12
    Köszönjük a pontosítást és az infó-kat .
  • Sephi
    #13
    Mondjuk nekem lefagy a gama... nem megyen tovvan a kapus resznel majd ujra rakom... esh mivan akkor ha Revan vagy Reaver ?:)))))
  • liquid
    #14
    Raven volt.. :-) Ha keresztezed a másik vonallal (Blood Omen), akkor pedig megkapod a Blood Raven-t... :-)
    Na, gyerekek, ki tudja megmondani, hogy az melyik játékban szerepelt? (Könnyü!)
  • liquid
    #16
    Azaz... :-)
  • Sephi
    #18
    Hmm
  • Sephi
    #19
    Erdekesen ugyanojan mint az leso csak nehezebb... ugyertem pont amkkor mar kezded unni jon egy erdekes resz es folyatatod... most voltam a Dark Forge-nel kicsit idegestito maga a 20 fele puzzle egy reszben de aze elmegyen:)
  • GAMECUBE
    #20
    ki jacott mar ezzel ps2on?,??
  • Sephi
    #21
    Miert van valami kulombseg? PSX2 csak az van puszba hogy tele van mitomen milyen kisfilmekkel meg Nagash storyjaval!
  • Sephi
    #22
    Mivan vazz senki se jacca? Nem tudgyatok mit hagytok ki !!!!!!!!
  • KeviN
    #23
    En jaccom, csak jol el vagyok akadva. :) Valami napos ust van fenn a magasba, es az istennek nem tudok eljutni oda. pedig az az 1tlen tovabbvezeto ut.
  • Hustler_hu
    #25
    tarsd a kapcsolot ... kinyillik
  • Hustler_hu
    #26
    amugy vegigvittem ... es tanulsagos vege van , sokkal jobb mint az elso resznek ... tobbet tudsz meg Razielrol ... de... lessz 3 resz is ... remelem minnel elobb
  • Sephi
    #27
    Lehetoleg ne arujuk el mi lesz a vege mert nem azert kinlodok hogy lassam a veget es te elmeseled avzz :)))
  • Sephi
    #28
    A jo ishten csapja meg azokat akik ennek a jateknak az iranyitasat megcsinaltak! most voltam Janos bacsi felegvaraba vagy mijazishten ahol fel le kellet maszkali a veres urnakkal es ... jaj menyiszer leestem:) De most jon a fire forge .. hmm utalom amikor a huje szel fujjasal kell fel fel repulni... iranyithatatlan neha
  • Hustler_hu
    #29
    jaaa, nemmondtam ... a vege :



    A KERTESZ a gyilkos :))))
  • Sephi
    #30
    Loooooooooooooooooooool
  • Sephi
    #32
    Ne... komojan?
  • Hustler_hu
    #34
    igen .. elegge konzolos ... de ... van benne 1 erdekes variacios egerrel meg bill. en azt hasznaltam ... csak meg kell szokni ...
  • Sephi
    #36
    Ha van egy pajzs amit ki kell loni ugye egy AIR megiaval... de szerintem az nem volt anyira nehez!
  • Sephi
    #38
    kell vinni a kis izeket meggyujtani ember:) a fakjat azaz ! Meg kell gyujtani es at kell vinni! A Fakja ott van a legvegeben!
  • Sephi
    #40
    ugy van !

    Es remelem lesz 3 mas is :)
  • GAMECUBE
    #42
    en tudok: bemesz egy boltba (mondjuk westendi 576ba) oda a link a metro.
    es megveszed a gamet:)))
  • Sephi
    #44
    Dili :)))))))))))))))))
  • ujedith
    #45
    Hali MINDENKI!
    Mar regota figyeltem a honlapokat a neten, de sehol nem talaltam semmi normalis letoltohelyet, ami volt, az nem mukodott.
    Ha valaki, tud egy Soul Reaver 2 letoltohelyet, kerem segitsen...
    Elore is nagyon koszonom!
  • EndreMan
    #48
    Szimpla driver csere.
    Nekem is geforceom van,igaz nem mx hanem geforce2.A legujabb vagy eggyel korabbi detonatorral nezzd meg,en a napokban jatszottam vegig.Attol mert mas jatekokban jo meg lehet ez megoldas.Sok szerencset
  • Sephi
    #49
    Ahh nekem nem volt ilyen bajom... :))))))))
  • ujedith
    #50
    Padre, mail ment!
  • greco
    #52
    Valaki segítsen!Elakadtam annál a résznél amikor
    van két nagy fej és valami levegőt fújnak ki ,aminek a segítségével át lehet jutni egyik oldalról a másikra.(aki játszott vele az biztos érti).A terem közepén sikerült aktiválni a hidat majd egy olyan szobába jutottam ahol tök sötét van és csak egy sárga fény van a közepén.Inenn hogyan tovább?
  • netrunner
    #53
    És esetleg megosztanátok velem is???
    Plíííízzzz
  • Sephi
    #54
    Ha vazz lojed man meg a Feny kardal... jezus... siman belelosz egyet
  • SirAir
    #55
    Tényleg nem tud senki segíteni a nem is oly régi problémámra?
    Letörlődött az összes mentett állásom, és eszem ágában sincs mégegyszer végigszenvedni a 4. elemig. Ott tartottam, hogy a 4. "kardot" kell megszerzni valami fürdőben repkedve.
    Na innen kellene nekem egy állás. Ebben a teremben van is egy mentési lehetőség. Naaaaaa! Valaki segítsen pls!
  • SirAir
    #56
    Lehetőleg úgy, hogy még a kard nincs meg a mentésben, mert én akarok megküzdeni érte... bár ha jól emlékszem ott elakadtam, miután a medence teljesen fel lett töltve vérrel (vagy borral? :)) nem tudtam, hogy mit kell csinálni.