152
Hányingerem van tőle
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok.
    nemtom mit szerettek azon a két szutyok nőn...szerintem gusztustalan mind a lettő..mind a kettőnek nagyon rosz a teste és a hangjuk?? háli gáli..hát röhögögörcsöt kaptam amikor ezt meghalottam mind a kettő uyg néz ki mint valami down koros..főleg petra!!
    ehh és a tv??? hát az gyalázatos.. ezt max öregemberek bírják nézegetni meg olyan barmok akik felizgulnak anettka nénire aki egész héten ugyan azt a kabátot hordja:) a mellei kilognak..és ez a baj lógnak és még picik is a segge is lapos..fujj!! nőnek nem nagy szám..a hang mindig csúszik ez persze a a tv hibája..azon csodálkozom hogy van pénze a tv nek arra hogy létezhessen...
  • Coine
    #2
    én már láttam és télleg NULLA, szal undormány, hogy ilyen csajok vannak a TV-ben, remélem legalább szakképzettsége van, hogy ha már így néz ki...
  • Dikkma
    #3
    Ti miről beszéltek? CSOCSO szövegéből azt vettem ki, hogy van valami Anett, aki ronda. Igen, egyéb?
  • Dante
    #4
    ezen a haligalin énis olyat röhögtem, hogy majd leestem a székről:)
    a legrosszabb, az a rossz testük melett, hogy magukat a felszabadultság és szexisség netovábbjaként kezelik!!
    pedig hol állnak attól?:)
  • Coine
    #5
    Asszem ATV vagy Bp TV-ben egy bemondónő aki bűn ronda, de ő ezt nem tudja magáról :-))
  • Dante
    #6
    csütörtök este 23:15, Viasat, hogyha hányni akarsz!
  • CSOCSO
    #7
    ronda mint a bűn és mutogatja magát hogy milyen jol néz ki meg hasonlok... kurva gusztustaln..és a legtöbb fasz szereti meg vannak zazulva érte....
  • Efreet
    #8
    már megint tv... mennyi id?tök van nektek :)
  • Laalee
    #9
    na csak elert ide is az anetka utalat :) errol beszeltem mar joparhete
  • Efreet
    #10
    jaja, tudom, a neten találtam már másfele is belöle...
  • Rincewind
    #11
    Mi arák ez az Nettka??? Nem nézek TV-t... :)
  • Coine
    #13
    Én is láttam...nagyon komoly...
  • Laalee
    #14
    addig jo :)

    egyszer lattam belöle egy reszletet azota is felve kapcsolom be a tvt :)
  • Efreet
    #15
    mer' ennyi eszed van... minek kapcsolod be? föleg minek olyan kanálisra, amin megjelenhet a célszemély?
  • Laalee
    #16
    me azon van elbandy meg ds9
  • Efreet
    #17
    hmm... akkor csak jókor szabad odakapcsolni... (nem az atv-n lakik ez a izé? valahol a neten azt írták)
  • Laalee
    #18
    a bptv n is van me a viasaton is de a viasat a sulyosabb mert ott maszturbal is...
  • Efreet
    #19
    fömüsoridöben?
  • Laalee
    #20
    éjjel pont a elbandy és a ds9 között...
  • Laalee
    #21
    mindig az ismetlest szoktam megnezni
  • Efreet
    #22
    kellemetlen. IJ tipikus esete.
  • balumaci
    #23
    gusztustalan a nő,főleg az a bőrruhaája
  • balumaci
    #25
    pedig ritka sötét a csaj,és úgy öltözködik mint valami kurva!
  • balumaci
    #27
    háát,nem adnék érte 5 forintot se
  • CSOCSO
    #28
    álítólag akárkit leszop a tv ben és a fére intéz neki mindent mert pénzes pali..
  • CSOCSO
    #29
    ááááá most megy a viasaton-..meztelenkedik a nagy pattanásnyi mellévelmeg a csunya fejével.. a petra hangja meg olyan mint egy buzinak...
  • Efreet
    #31
    láttam én is képet róla... tökjó nekem, nem nézek tvt :D
    (most vasárnap lesz második pouque, majd azt)
  • Rincewind
    #32
    Tegnap nekem is leesett kiről van! Bazzeg ez a nő tényleg nagyon ocsmány :))
  • CSOCSO
    #33
    efreet rice jok a logoitok!!!
    amugy meg ma volt az ismétlés hát azonnalkikapcsoltam a gépet és inkáb ie ültem!! ahogy az a csaj nyuszít és a hangja.. ajmugy csak hogy tudjátok.. ahol anettka rázta a lötyet seggét az a saját lakása volt..anyám mondta mert ö vhonnan tudja..nem tudom most hirtelen...mind1.. gusztustalan szar!!!
  • tomcs
    #34
    ize ki az az anettka?
  • Coine
    #35
    Srácok ennek a csajnak van vetkőzős műsora is ???

    MIKOR ?
    Erre kíváncsi vagyok, asszittem csak műsört vezet, de még vetkőzik is ez az undormány ?
    Bár most, hogy így az eszembe jutott már nem is érdekel mikor van a műsor :-P
  • Willy
    #36
    Remélem nincs neki. Rémálmaim lennének tőle.
  • Break
    #37
    ki az az anettka??
  • tomcs
    #38
    en ma kerdeztem es nekem se mondtak meg :)
  • Coine
    #39
    vaksikáim olvassátok el az elejétől a topicot, ilyen 1xű és kiderül minden !
  • CSOCSO
    #40
    nemtmmikor lesz musora mert nem érdekel a no ahogy meglátom kapcsolom tovább
  • Bith
    #41
    Broooááááfff
  • CSOCSO
    #43
    ijj bazzeg ugye mindnekinek tetszik az applegate csaj a rém rendes családból? nem rosz picsa.. de et nézétek:

    smink nélkül

    és sminkel...szerintetek akkor anettka milyen csunya lehet smink nélkül?
  • Break
    #44
    undorító
  • Coine
    #45
    ÚRISTEN !

    Ennyi undorító BIGOTT QRVÁT ritkán lát az ember, CSOCSO ! LÉCCI KÍMÉLJ M?INKET, KOMOLYAN !!!
    :-DD

    JUJJJ