3639
Kinek, mi a kedvence?
  • Ali
    #1
    Én első helyre talán a Pilsner-t tenném. Mindenképpen a cseh és a német sörök állnak legközelebb az ízlésemhez.
  • Willy
    #2
    Hozzám mindeggyik, kivéve a köbányai világos nevü rettenetet.
  • Ali
    #3
    Én csak a Pécsi Szalont nem bírom meginni. A Kőbányai és a Rolling Rock is szarok.
  • G@b0r
    #4
    grimberger király mint szinte az osszes belga világos sör
  • chryst
    #5
    Szerintem a legjobbak az angol sörök vagy nem?
  • Shrike
    #6
    Guinness
  • Rincewind
    #7
    Hát én nem vagyok túl válogatós... :/
    Szeretem az Arany Ászokat, a Kaisert meg a Heineken-t! Amit viszont utálok: Borsodi & Amstel! Az ilyen flancosabb sörökkel meg úgy vagyok általában, hogyha megihatok 2 korsó hazait 1 külföldi árából, akkor a ''több az jobb'' elven iszom inkább hazait
  • Rincewind
    #8
    Egyébként nagy rajongója vagyok eme nemes itókának
  • G@b0r
    #9
    mennyit kell meginnotok hogy érezzétek? ÉN megittam ma 3 sört de egy kicsit szédülök töle
  • chryst
    #10
    Na ja 8-ig jo vagyok Én is de utánna már sergettyü
  • Dikkma
    #11
    Sörből csak a gyomor kapacitása, és a vese szab határt az ivásnak, nem lehet tőle berúgni.. :-/
    Amúgy én mindegyiket egyaránt utálom, nem érzek finomnak 500 ft-os Guiness-t sem, de tény hogy király ital!
  • Rincewind
    #12
    Változó! Van mikor 3 után elég jól érzem magam, de van mikor megiszok 5-t és semmi hatás...
  • chryst
    #13
    na igen ez tényleg csak hugycső koptato
  • Rincewind
    #14
    Viszont nem lesz tőle veseköved! Abszolút megéri...
  • XY
    #15
    Végre valamiben egyetértünk!!!
  • chryst
    #16
    ezeket a mozgo bigyokat hogy biggyesztitek ide?
  • G@b0r
    #17
    :DDD
    pontosan a mehet! gomb alatt van egy olyan hogy szájli beszurás! na arra katt
  • chryst
    #18
    hihi köszike
  • G@b0r
    #19
  • chryst
    #20
    na vissza a söröcskéhez nincs ott valakinek a közelben egy fölös üveg repitsen mán át egyet Teljesen száradok
  • Coine
    #21
    Mind nullák vagytok, Borsodi meg a többi gedva. boah

    ma voltam a Belgában sörözni, olyan belga sörök voltak BAZKI : meggyes, mandulás, citromos, barackos meg minden, szal qrva yo volt, le is ment 4 üveg, vagy pohár ? vagy korsó ?
    kiii emléxik már.... :-))))))
  • chryst
    #22
    Apa nem mindenki ugrálgat kifele a nyugatra az itteni is ox szerintem meginnád te is ha nem lenne rajta cimke
  • Rincewind
    #23
    Egészségedre! De én azért nem érzem magam hurkának, csak mert nem flancolok neonzöld színű meg üde fenyőillatú sörökkel, hanem azt iszom, amit szeretek... :/
  • Coine
    #24
    persze, jó a hazai sör is, de itt van Belga sörözőt ismered Bp-n a Belga és iszonyat rulz
    de magyar sörök is jók, de akkor már Dreher nem SZAR Borsodi....
  • chryst
    #25
    Na ja
  • Coine
    #26
    bazki most olvasom és már nem tudok értelmesen írni, asszem LASSAN megyek aludni, mert már késő van főlleg ennyi sör után.
    szal Belga söröző Bp-n :-)
  • chryst
    #27
    no majd megnézem A J.Bull-ba már jártam az tök kulturált ésfranya is na meg a ser..........!
  • wick
    #28
    Hogy lehet meginni ilyen keserű kotyvalékot? A szagától is elkap a hányinger. Most tényleg! Mi a fenéért isszátok ezt? Olyan baromi férfias, aki le tudja gurítani a torkán? Mi a jó benne. Olyan keserű.
  • Lazarus
    #29
    Nem ittál még jó sört
  • wick
    #30
    Se jót, se rosszat. Maradok a zöldteámnál.
  • XY
    #31
    Van aki szereti a tökfőzeléket, van aki nem. Így van ez mindennel, a sörrel is...
    Szerintem senki sem azért issza, mert "baromi férfias". Baráti körömben nagyon sok NŐ is sörözik. Lehet azért, mert ízlik nekik, ahogy nekem is.
  • wick
    #32
    Szerintem gusztustalan, ha egy nő sörözik. Olyan büdös. Rohannék fogat mosni.
  • XY
    #33
    Szerintem az, hogy vkinek mi ízlik és mi nem baromira nem függ össze a nemével...
  • wick
    #34
    Lehet, de a tartás az fontos. nem illik egy nőhöz. De persze ha a sörözős nőket szereted.
  • Garfield
    #35
    HB, Paulaner, Edelweiss, illetve a mexikói kukoricasör, most nem jut az eszembe, de nem a Coronita (talán El Loco a neve?) Istenem, mit csináljak, boros vagyok ezért inkább ezek állnak közelebb hozzám.
    Az igazi belga sörökre kíváncsi lennék: azokra a jó kis 7-8-9 és még ennél is magasabb alkoholtartalmúakra.

    Coine: Nekem is volt már szerencsém (?) gyümölcssörhöz- Szerintem egyszer, esetleg kétszer elmegy a kuriózum kedvéért, de utána elég is belőle. A gyümölcssör viszonya az igazi sörhöz olyan, mint a meggy- és egyéb gyümölcsből készült bornak a többi borhoz: lehet bort készíteni ebből-abból, de az igazi bor szőlőből készül.
  • Garfield
    #36
    Pálinkaszag a férfiból sem olyan lélekemelő...
  • wick
    #37
    Ahogy mondod. Ezért kell Vodkát inni. Vagy csak fogjuk rá: gargalizálni.
  • Garfield
    #38
    Gargalizálni, mi?
    Hányásszag a férfiból sem olyan lélekemelő.
  • wick
    #39
    Csakhogy a vodkának nincs szaga.
  • Garfield
    #40
    Nem is a vodka szagáról írtam a #38-ban.