11
Asus 7700 DDR
  • Hypo #1
    A következő a problémám,amiben a segitségeteket kérem, adott egy asus v-7700 deluxe DDR-es új. Minden rendben megy viszont barmilyen 3ds proginál egy kis idő után belassul mint állat, egy fél percig aztán visszaáll minden normálisra, majd 3 perc múlva megint és ez igy megy pl q3-nál 90fps-el megy aztán leesik 10-re majd fél perc múlva megint 90. Mi lehet a gáz?????
    Köszönöm előre is
  • Csepi
    #2
    Szerintem magával a kártyával nem lehet baj talán a ram vagy valami mert ha jól értem a szavaidat töltés közben van gáz lehet hogy a vincseszter a gáz.Swappol nagyon a vincso ilyenkor?Ésetleg driver hiba is lehet. De tuti, hogy nem a kártya a gáz.
  • Laci
    #4
    Nekem ilyen a 200MHz-s Pentium MMX procival volt ugyanígy. Kiderült, hogy túlmelegedett és a prociventillátor alól ki kellett kotorni a porréteget. Az utána muködött. Talán itt is lehet ilyen probléma.
  • Evil
    #5
    nem basztattad a kartyadat valami progival?Mert nekem ilyet csinalt ha 4fsaa nal.De lehet ram is.
  • Hypo #6
    Nem huztam semmivel, vadi uj kartya betesz driver fel es a már leirt jelenség
  • Csabino
    #11
    Nekem is hasonló gubancom van, csak sokkal ritkábban (kb. másfél óránként), és tényleg a vinyó szarakodik töltéskor. A kártyával tuti hogy nincs baj. Szerintem egy gyorsabb vinyó segíthet a dolgon.