70
Star Trek - Armada II
  • Hmuda
    #1
    Ki mit tud róla? Érdemes leszedni?
  • KeviN
    #2
    Hello. Szerintem hatarozottan erdemes. Eloszor ugyan csalodast ereztem amikor kiprobaltam de utanna csak vegigjatszottam es ez azert nallam jelent valamit :) csak szokni kell a stilusat. 1 nagyon jo kis 3d ur rts.
  • Hmuda
    #3
    Ahha. Kössz. Megnézem.
  • Hmuda
    #4
    Na jo. Nem tud valaki egy olyan helyet, ahonnan átlagosan 20-30k/s-mal jön? A warezcenter valami eszméletlen szar.
  • Hmuda
    #5
    Még beindulni se hajlandó.
  • Lacc
    #6
    Én tudnék ajánlani egy jó helyet
  • Hmuda
    #7
    Öhmm...
    Most majdnem írtam valami csúnyát, de visszafogtam magam.
  • Hmuda
    #8
    De most komolyan, nagyon kéne.
  • skorpio7
    #9
    Én is csak ajánlani tudom neked , mert nagyon jóra sikeredett . :)
    Emiatt szedtem le az előző rész demóját , hogy legyen valami fogalmam a megvalósításáról és nyugodtan mondhatom , hogy szinte tökéletes űr RTS lett belőle .
    Szóval nagyon tudom ajánlani minden rts rajongónak a helyszín ( űr ) figyelembevétele nélkül is .
  • Hmuda
    #10
    Ok-ok. De hol szedhetem le? Mint a Star Trek vallás híve, NAGYON KI AKAROM PRÓBÁLNI!
  • Wenik
    #12
    Adj egy helyet ahova felrakjam.
  • Hmuda
    #13
    Rip?
  • Wenik
    #14
    Full
  • Hmuda
    #15
    Akkor kösz nem. Túl sokáig tartana. Azért kösz. Még CD irom sincs.
  • skorpio7
    #16
    Lantee !
    Az attól függ , hogy mennyire szereted az űr rts-t .Mondjuk ez nem egy Homeworld .
    De itt az ismertségéről egy rövid idézet .
    "...az Armada , amely mind a mai napig a "legnagyobb példányszámban elkelt Star Trek RTS" cím büszke birtokosa..."
    És hogy a kinézetről is legyen valami infó .:
    "...Az Armada a maga korában a leglátványosabb játékok közé tartozott , olyannyira , hogy még mai szemmel is könnyedén megállná a helyét , pedig időközben olyan , e téren igencsak brillírozó RTS-ek jelentek meg , mint a Dark Reign II vagy a Z2..."
    Az idézetek a legújabb PC-GURU-ból valók , amiben a hónap játéka címet nyerte el ( 92% ) .
    De más online játékmagazinokban is szét lehet nézni a játékkal kapcsolatosan .
    PC-DOME ,HIVATALOS HONLAP
  • skorpio7
    #17
    Hmuda !
    Hogy állsz az Armada leszedésével ?
    Ha tudsz várni Dec.1-ig , akkor felrakom neked egy gyorsabb helyre .Amúgy én is a warezcenterről szedtem le egy jobb időpillanatban .
    Egy kérdés ... neked bejön a warezcenter fóruma ?
    Nekem már legalább 5 napja CSAK EZ .
  • Hmuda
    #18
    Őszintén szolvan nagyon nem érdekel a WC fóruma. Amúgy még 26 file van hátra, azokat meg már fejen állva is letöltöm.
  • skorpio7
    #19
    Akkor már csak jó játékot kívánhatok neked .
  • Hmuda
    #20
    Kösz. Remélem meglesz az a jó játék.
  • Borg
    #21
    Ho ho ho nem is láttam hogy van itt ilyen topic:)
    mindenkinek ajánlom a www.stamods.de -t, itt armada1 hez és lassan armada2höz is vannak kiegészitések, modok, full konverziók.
    Én magam is modot irok hozzá, már A1 óta, itt is kint volt anno SG letöltések között, és az stamodson is megtaláljátok a fullrace mods között (LocMod 1.2).
    Az uj mod készül, ami az A2t is teljesen StarTrek-hűvé alakitja majd, rengeteg uj hajoval, és speckóval, kifejezetten multiplayer és instant action módokhoz.

    Egyébként meg istenkirály a gama mondhat akárki akármit, nemhiába jelölték máris az év RTS játéka cimre...
  • EqUiNoX
    #22
    egyetértek, én sem csalodtam benne..igaz, egyelőre csak rip van meg, de a játék kárpotolja egyelőre a hiányzó dolgokat addig, amig meg nem lesz fullon. (csakhát néha ugy sajnálom, a borg kockákat..sniff..)
  • Hmuda
    #23
    Leszedtem...
    Hát, hogy is mondjam...
    KURVA JÓ!

    A borgnak valami eszméletlen hangulata van. A Föderáció a szokásos nyámnyila bagázs. A 8472-es faj egy zerg utánzat. A többit nem próbáltam. De akkor is eszméletlenül bejön. Mondjuk kár, hogy nem lehet elkezdeni a borg kampányt, amíg a többi nincs kész.

    BORG RULEZ!
  • Hmuda
    #24
    A zene is egész jó.
  • skorpio7
    #25
    Na ugye ! Bár én inkább a föderációt preferálom .
  • Hmuda
    #26
    Minegy. Neke föderáció, nekem borg. Mindkettő jó, csak a föderáció olyan semmilyen. De a borg sokat leakaszt az asszimilációival.
  • Hmuda
    #27
    Gondolom nem kell ecsetelnem, mikor 15 föderációs szuperhajó összeverekszik 15 kockával. Szépen lefagyasztják őket és egyenként asszimilálják. Máris 15 hajóval gyarapodott a borg kollektíva. A technológiákról ne is beszéljünk.
  • Hmuda
    #28
    Nehogymár lesülyedjen a topic! Felhozom.
  • Lacc
    #29
    Nekem crack kéne az ISOhoz mert azt lefelejtették hozzá... :( Ja, Hmuda, megy az FTP?
  • Hmuda
    #30
    Nem...
  • Hmuda
    #31
    Uhh...
    Kipróbáltam milyen úgy játszani a gép ellen, ha az építési mutató (nemtom a pontos nevét) hardra van rakva + a gép is hard. Magyarán a leghardabb fokozaton. Ennyire még egyszer se láttam csalni gépet egyetlen játékban sem. Szép nyugisan felépíti a kikötőt, erre elkezdi egymás után, kihagyások nélkül köpködni a Defiantokat meg Intrtepideket. El lehet képzelni mit művelt az adv. kikötővel. Sajnálatos. Erre figyelhettek volna a készítők.
  • Hmuda
    #32
    Ja és Lacc:

    Gondolom mondani se kell, hogy kihívlak egy partyra. Megtanulod félni a borgot.
  • Borg
    #33
    Jó a borgos smileyd, ezt licenszelem töled, ha nem haragszol:)

    Amugy a mod épp olyan fázisában van, ahol a föderáció kezdi elvesziteni egyhanguságát:)
  • Hmuda
    #34
    Mire gondolsz? Légy oly bátyám és fejtsd ki, hogy miket fog megváltoztatni a mod. Ok?
  • Hmuda
    #35
    Nyitottam egy másik topicot a saját fórumokban. Aki akarja, próbálja ki.
  • Hmuda
    #36
    Kezd sülyedni a topic. Felhozom...
  • Borg
    #37
    Azt hosszu lenne elmagyarázni, inkább nézd meg az A1hez készült modot, abbol kiderül.
  • Hmuda
    #38
    Nekem nincs A1. Csak A2 rip.
  • TneX
    #39
    Huhh bazzeg miről maradok le?
    Tényleg ilyen jó a game?
    Képeket hol találok róla?
    Felkeltettétek az érdeklődésemet:))))
    Amugy nem vagyok valami nagy ST-fan,de nem is vetem meg...
  • Hmuda
    #40
    Pillanat. mindjárt kapsz képeket.
  • Hmuda
    #41
    Egy kardassziai hajó lő egy Galaxy osztályú hajót:


    Kisebb összetűzés egy föderációs csillagbázis körül:


    Föderáció támadja a Borgot:


    A föderáció elkeseredetten próbálja kilőni a Borg kockát. Hiába...