415
ABszolut CUBE
  • GAMECUBE
    #1
    NAh en is nyitok meg egy topicot..:)) A GC FOG NYERNI ahogyan azt kell!!
  • versio
    #2
    a végerdmény:

    1 ps2
    2 gc
    3 xbox
    4 pc
  • GAMECUBE
    #3
    na latod ez valoszinu.... csak a GBA lesz szeritem az elso, ha a mobil konzolokat is belevesszuk... (mondjuk ha a ps2nyer, akor nagyon kevessel, de a GC se sokkal ha o jutna ki sikeresen...) ne feledjuk a nintendonak csak az n64 volt az ami nem kaszalta le a piacot.. (mondjuk ment az rendesen eleinte verte a pst rendesen, csak aztan alabb maradt, a kazetta elmaradottsaga miatt leginkab) es a nintendo tanult a hibabol es megtorolja a multkorit:)))
  • GAMECUBE
    #4
    de ez szinte biztos igy lesz...meg mindig nagyobb a Nintedno bazisa mint sonye!!!!(az eladasok ellenere... ) Ne feledjuk mit mondott LAUDa
    "HA gyulolod a Ferrarit, azt jelenti, hogy mindennel jobban imadod... csak azt akkor meg nem tudod..." (ugye gyulolni es szeretni ugyanaz)
    es ez igaz a nintendora is, mert o a konzolok ferrarija...(ami ujra feljut a csucsra:) a keresztapja az iparnak (a sony is toluk tnault!!)
  • Hustler_hu
    #5
    pffff ... nektek formatalni kell az agyatokat :))
    es meghozza nem FAT32 -essel hanem standard 16 ossal ... akkora a kapaciatas :)))
  • GAMECUBE
    #6
    es mieert??? mert ezt te a nagyfonok megmondja???
  • CSOCSO
    #7
    hát ezt is megéltük:) versionnál a gc a második:)
  • ember
    #8
    én így látom:

    1. PC
    2. többi igénytelenség
  • CSOCSO
    #9
    nah szal ha ugy nézzük hogy hán ps1 és 2 termék van kint és hány nintendo termék akor csuyán a nitendo győzne!!!
    csak gameboyokbol van annyi mint ps1 és 2!!!!!!!
    nem beszélve a nes ről a snes ről és az n64 ről..és mostmár a gc amiből 1 millio fogyott el!!!
    ( japán plusz amcsi)
  • CSOCSO
    #10
    nem azért de a fél világ lázban ég a konzol háború miatt.....
    én pc-s vagyok és konzolos..inkább konzolos de ugy 2 éve nem nagyon nyultam a konzolomhoz... de....de azt kell hogy a konzol coolabb.....
  • ember
    #11
    alapvetően más játékokat szeretünk.


    mellesleg ez van általában a generációváltáskor, mindenki erről beszél, de ettől még pc-re jönnek a jobbnál jobb játékok. itt legalább nem szívok a váltáskor az első generációs játékokkal. nem kell kihagynom egy fél évet, mire beindul a dömping.
  • GAMECUBE
    #12
    aha... de pc koltsegesebbb
  • ember
    #13
    na ja.

    kivéve ha valaki kizárólag eredeti játékokat vesz, azok sokkal olcsóbbak pc-re.

    meg kiderül hogy mennyire terjed el a másolt játék gc-re.
    a 15-18ezres játékok azért nem olcsó mulatság.
  • versio
    #14
    "Egy gyors felmérés szerint a leszállított 700 ezer darab konzol 43 százalékát már eladták. A japán cég hetente 100 ezer darabot szándékozik eladni az amerikai piacon, ez évben összesen 1,2 millió játékgépet.

    A konkurens Microsoft Xboxa - melynek kiszállított modelljeinek 73 százaléka (219 ezer darab) már gazdára talált - kerek száz dollárral kerül többe a Nintendo masinájánál, és ennyi az ára a Sony PlayStation2-jének is. Mindhárom cég igyekszik minél nagyobb szeletet kihasítani az amerikai videójáték piacból. Elemzők szerint ez az év felülmúlhatja az 1999-es 6,1 milliárd dolláros rekordforgalmat is."

    azér még messze vannak attol hogy mindet eladják !!!
  • GAMECUBE
    #15
    a gyors felmeres rossz.... a ceg szerint az osszes elkelt!!maskepp nem jon ki a 100milios profit egy nap alatt!!(hidd el elment, rossz a felmeres...)
  • ember
    #16
    meg kérdés hogy mikori a felmérés. ha pontos is, azóta már eladhatták.
  • GAMECUBE
    #17
    leven egy masik gyors felmeres szerint 500ezer felett ment el egynap altt(es az is csak gyors felmeres volt)
    az osszes boltbol orak alatt(jobb helyeken percek alatt)elfogyott a konzol
  • GAMECUBE
    #18
    tudom, mert egy GCn oldalon a vadallat fanok (jopar napja) felhivtak minden boltot(egy nagyobb vege az oldal) es a felenel tartottak, es addig egy helyet nem tudtak mondani, hogy valahol van...
    nem kis melo, de megoldhato:)
  • GAMECUBE
    #19
    szal az mar eleve 50 szazalek, es nem hiszem, hogy pont a maradekboltokban egy se ment el
  • Jacek
    #20
    A 100 millaban minden benne van +joy +gamez minden.
  • versio
    #21
    100 millio osztva 300$-al az 300 ezer darab na ennyit adtak el kb a gc-böl!!!!!!!!!!!!!!

    ezt nem birjátok kiszámolni ???????????
  • versio
    #22
    na mi van ?
    feltörték az xboxot?
    nem megy az isonews !!!!!!!!!!!!!!!
    csak nem a m$ ügyködött már meginn
  • GAMECUBE
    #23
    mi??? a nintendo, veszit a GC-k aran es csak 200 darab.... milyen hulyesegeket irsz te!!!
  • GAMECUBE
    #24
    a gamekbol hozta ezt a penzt be... a gep veszteseget is potolta vele... tehat 300az kizart. mondom nem talaltak meg boltot, ahol lene jelenleg!!!
  • Jacek
    #25
    Tok mindegy nem? viszik ez a lenyeg kulomben is nem az eleje szamit:))
    Majd megnezzuk mikor eri el a 10-20milliot az eladas nem dollar hanem darab:D
    De mielott megkoveztek inkabb GC mint X-Fos:P
  • versio
    #26
    megjelenet a starwars dvd !!!!!

    ma meg is vettem ,kirrrrrr........

  • GAMECUBE
    #27
    "GCN Selling like Hotcakes"


    "But right now it appears that none of them may be left by this weekend."


  • GAMECUBE
    #28
    ugy am:)))))) inkabb GC!
  • GAMECUBE
    #29
    nezek csomo orszagreszbol valo nyilatkozato, delutan rohangaltak a varosaikban az emberek boltrol boltra, hogy hol talalnak meg.... es hat mar sehol sincs!!!

    "GC has come and gone"
  • GAMECUBE
    #30
    ezek az idezetek is mutatjak, nem maradt GC!!
  • CSOCSO
    #31
    hehehe
  • balumaci
    #32
    a gamecube semmiképps se fog nyerni,a párharc
    Xbox vs. PS2
    lesz,a GC ugyanolyan rétegkonzol lesz mint az N64!!

    A legjobb konzol akkor is a snes volt!!!

    CONTRA FOREVER!!!!!!!!!!!!!
  • Jacek
    #33
    bakker az joj volt letort az ujjam a iranyitojan de csak nyomtam csak nyomtam:DDDD
  • balumaci
    #34
    istenem kb. 8 évesen mindennap a havernál nyomtuk!!
    az volt az igazi game,főleg 2 player-be!!
  • GAMECUBE
    #35
    "Many people bought one of the new system colors along with SSB DX and 3 controllers. It certainly looks like things are picking up for the GameCube in Japan! "

    beindul a japan piac...

    version:mindenki szerint jo a GTA3, de nalam allandoa zuhan az fps, ha csak igy tud szep lenni akkkor regen rossz..(mellesleg sok RS2 hibas, ), pedig minden mas game jol fut!!!

    mariobol zeldabol nem nott ki a zobbseg.... hala az istennek (miyamotot most interjuvoltak, ahol elmondta, hogy sokmindent valtoztat az uj Marion es zeldan, mert szerinte nem lehet eladni ua gamek keccer... rokabor ugye... amit soka jatekkiakdo nem tesz meg)
    azert en meg mindig megkerdojelezem azt az adatot..(63millio poligon)
    GCvsPS2lesz ez tuti..... xbxonak kozes sincs.... eddig csak 220ezret adtak el belole....hehehhe
    GC es a nintendo visszavag..... a64 csak 1!!! gep volt
  • Ramza
    #39
    "mar bocs de ki nem szarik a pool of rasidance kettotre?? es arra, hogy teged mi erdekel???"

    Bármilyen kicsit is kulturált vitapartnert érdekli a másik véleménye... Csak ettől lesz (lehet) értelmes egy vita/beszélgetés.
  • balumaci
    #40
    ez tetszett!
  • CSOCSO
    #41
    higyétek el ha az Xbox rol azt tudnátok hogy az Nvidia csinálta és semmi köze aZ MS hez akor mindeki venné:)
  • balumaci
    #42
    Az Nvidia csak a videókártyát adta,ami mellesleg kicsit jobb teljesitményű,mint egy geforce3!!
  • GAMECUBE
    #43
    neeem az gyengebbb.... mert csak Gef 2,5.... integralt... szar:)))es ramza... bocs, de o kezdte a szivatast... meg 10evesezest... meg azt, hogy kit erdekelnek az eladasok.... NEM EN KEZDTEm,, csak mondtam, hogy minket se erdekel a pool of ... eladasa, ha ot sem az amirol mi bezselunk:)))ennyi szalnem ertem miert csak engem kell leszolni, maseba nem lehet csak az enyimebe mi?? mert en GC-s vagyok, nem PC-s!