27
Kinek mi a véleménye?
  • Mester
    #1
    SZiasztok

    Mi a véleményetek a erről a zenéről illetve stílusról??
  • Penya
    #2
    En utalom...
  • ipszilon
    #3
    elmegy! most éppen hip-hop-ot tanulok a suliban, mert a tesitancsi kitalálta, hogy az egyik csaj, aki tud hip-hopozni, tanítson meg minket!(nem mintha ez itt vlkit nagyon érdekelne:-)) szerintem nem annyira rossz! bár a rap és hasonlóknak a mondanivalója eléggé idegesítő és utálom!
  • ipszilon
    #5
    miért? te szereted?
  • ipszilon
    #7
    hát nem t'om, de én, amint meghallom azt a ..... Eminemet meg barátait borsozik a hátam! de hát demokrácia van!
  • mateos
    #8
    Where's your head at ?
    (láttátok azt a majmos klippet ? ) a legkirályabb :-)
  • Waterhorse
    #9
    Afroman akkor is jó, meg Outcast is, és ne feledkezzünk meg Shaggyröl sem.
  • Lteebee
    #11
    Aki tud a sorok között olvasni, viccesnek találja az eminem szövegeket.

    Shaggy meg Outcast szvsz kb annyira mainstream, mint britni, de legalább jól szól.
  • Laalee
    #12
    seggi nem reggi t jaccik? nekem mintha azt mondtak volna amugy en birom.

    ez a afroman klip meg tok mokas szerintem fuves jegkrem :)
  • Lteebee
    #14
    Csak kíméletlenül!
  • ipszilon
    #15
    tegnap láttam egy srácot a suliban, aki ezt énekelte, amikor bement a matek terembe! egyből te meg a barátaid jutottak eszembe!
  • mateos
    #16
    de ari vagy :-)
  • Coine
    #17
    imndog = mindig
    :-P
  • Coine
    #18
    baz+

    imndig = mindig

    nah :-P
  • ipszilon
    #19
    te most itt vagy?????
  • Lteebee
    #20
    Szeretik a lányok az énekelgetős srácokat?
  • ipszilon
    #21
    hát ha hamisan énekelsz, akkor nem igazán tudsz bevágódni
    meg persze akkor sem ha Nick Carterre hasonlítasz(mondjuk inkább ő mint Fred Durst és tsai)! és ha olyan iszonyatosan nyálásan énekelsz, akkor sem vagy nyerő!
    na jó, a magam nevében beszélek, de szerintem a többiek is egyet értenek velem!:-)
    amúgy nekem pl. tetszik ha egy srác tud pl. zongorázni, szerintem az lehet sármos!
  • Waterhorse
    #22
    Sármos???
    Szerintem a Varnus Xaviér akkor is buzi.

    Na jó a viccet félre téve az, hogy teccik a lányoknak ha olyan fürtöket növesztek mint Jimmy, ja és emellé persze stilszerü dal is dukál "kocos fürtjeim de szépek..."
  • Waterhorse
    #23
    Shaggy nem regit jáccik, az a Ladánybene 27. Hasonlitsd össze a 2 5
  • Assassin
    #24
    Shaggyben egyedül a videóklippen felvonulataott fullos nőket szeretem,a hangot le szoktam venni ha zenetévét nézek.Inkább benyomok vmit a saját kollekcsióból és azon borulok hogy britni pont jól tátog a Sepultura alá...
  • ipszilon
    #25
    de a Xavér ORGONÁN játszik!!!!!!!!!!!!!!!!!! tudod mi a különbség a zongora és az orgona között! (és nehogy most idebiggyeszd, hogy az egyik hangszer, a másik virág :-))
    jaj! miért forgatjátok ki a gondolataimat!!! nem csak Jimmy van a világon! és ha már egyszer egy fiú zongorázik, akkor én inkább a klasszikus felé hajlok! (meg amúgy is azt írtam, hogy LEHET sármos, szóval nem szégyen hangszeren játszani)
  • Coine
    #26
    :-DDD
  • Armagedown
    #27
    Van, aki ezt kedveli, én az elektronikus zene rajongója vagyok