26
A demó a 3D Mark-ban
  • Lacc
    #1
    Van az a játékdemó a 3D Markban, mikor egy lepusztult városban kell nyomulni egy fullos páncélozott dzsippel és le kell lőni négy olyasmi repülő dolgot mint a Terminator-ban a HK-k, szóval olyasmi mint a Mad Max és a Terminator egybegyúrva, és kurv@ jó grafikája van! Na az most egy megjelenő game demója, vagy csak a madonionos-ok csinálták és soha nem lesz belőle igazi full game, csak a 3DMark-ban szerepel? Mert nagyon jó lenne ha kiadnák, csak pár pályát meg egy kis történetet kéne hozzáadni, meg kicsit az irnyításon kellene finomítani, és máris kész lenne egy nagyon ütős gamma!
  • Nyiri
    #2
    hm...
    ja és kellene hozza egy p9 8G :D

    Nemhiszem hogy kiadjak, csak egy kis extra a 2001-z ha mer meg volt az engine miért ne ? :D
  • Gabo
    #3
    Nem kellene hozzá erőmű. Még az Én koránt sem erős konfigomon is korrektül ment és jól is nézett ki. (Cel 456, 128 MB, GF2 mx)
  • Lacc
    #4
    Miért ez melyik engine?
  • Inquisitor
    #5
    Max FX? ;)
  • Lacc
    #6
    Nem az nem lehet.
  • Rincewind
    #7
    Ezzel én is játszottam. Haverom hozta elő, gőzöm nincs, hogy hogy...
  • Nyiri
    #8
    Rice: ha regisztralt 2001-s van neked akkor a GAME DEMO gomb :D
  • Rincewind
    #9
    Hehhe :))
  • Rincewind
    #11
    ''SÖTÉT KÖLÖK''

    Beszarok a röhögéstől, bakker jól le lettél jellemezve Lacc. Mostmár muszály logót cserélned!! Mekkora poén

    >>>HellS-GoD
    Ja, az van neki, szóval jóhogy nem szaggat!
  • Imremagdi
    #12
    Cel 456, 128 MB, GF2 mx -hát ha neked ezen a gépen low grafikával nem szagattot,akkor nem is tudom mit csinálok
    Nekem egy celeron667@1000 tuningolva geforce2mx 35 fps átlagba,ismátlem full tuningal-processzor,videokátya
    A high grafikárol ne is beszéljunk,ahhoz már egy erőmű kell,amugy ha kell valakinek a regisztrációs kód küldjön egy E-mail-t
  • Lacc
    #13
    Nekem egy P4-1.4 Ghz van GeForce 3-al, 640 mega RAMBUS-al, és high grafixal 15-20 fps-t megy.

    Rince, te meg be, de tövig.
  • Lacc
    #14
    Jencibéka majd jól lekaratéjoz téged bizony!
  • Dikkma
    #15
    2 vackot kel lelőni, de 4 rakcsi van nem?
    És soha nem lesz ilyen játék, írták madonion.com faq-jába.
  • Rincewind
    #16
  • Lazarus
    #17
    Kár hogy nem lesz ien gamma :(

    Itt legalább érezem az autót(ez valószínűleg a kocsi semminek mondható fizikai motorjának tudható be:)
  • Lacc
    #18
    Kár hogy nem lesz =( Pedig nagyn jó lenne.
  • dewdew
    #19
    Na en most neztem, 2 GHz P4, 256 MB RDRAM, GeForce3, es 70-80 FPS-es megy, ha jatszom vele. A benchmark 94 es 36 FPS-t ad.
  • Lazarus
    #20
    Nekem Celeron 850, 384RAM, GeForce2 MX 10-20 fps..
    De nem láccik rajta szóval megy rendesen.

    Viszont a videóban ugyanez eléri a 30-40 fps-t is (?)
  • Inquisitor
    #21
    Ja és a tehenes kóddal mi van??? :D
  • DarkSector
    #22
    Demo?
    Miröl is van szó?
  • DarkSector
    #23
    Mit kell leszedni, és honnan?
    Hogy a demo-t ki tudjam próbálni?
  • ronhaven
    #24
    /facepalm
  • DarkSector
    #25
    Na semmi segítség?
    Milyen demo és hol?
  • 12346
    #26
    vazz.. olvasol, rá fogsz jönni^^